2
1
1
89'

Szansa na pokonanie bramkarza płaskim uderzeniem zza pola karnego, jednak zablokowana. Emiliano Martinez został wyręczony przez kompana z bloku obronnego.

1
86'

Poradzili sobie piłkarze z Australii z płaskim dośrodkowaniem Alejandro Garnacho. Argentyna musiała zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego.

2
84'

Mało wskazuje na gola kontaktowego, a bez niego widowisko nie nabierze już rumieńców. Australia poprawia statystykę posiadania piłki, ale nie poprawia bilansu strzałów.

1
82'

Nieudane podanie i piłka uciekła zawodnikom z Australii w bezpieczne dla Albicelestes miejsce. Coraz więcej wskazuje na czysto konto Emiliano Martineza.

1
79'

Argentyna. Schodzi: R. De Paul. Wchodzi: G. Rodriguez.

wchodzi Wchodzi
G. Rodriguez #18
schodzi Schodzi
R. De Paul #7
1
78'

Pozostało jeszcze trochę czasu do zakończenia meczu, a Australia doszła w ostatnich minutach do głosu. Na razie drużyna z Antypodów nie ma pomysłu na przedostanie się do bramki strzeżonej przez Emiliano Martineza.

74'

Australia. Schodzi: M. Leckie. Wchodzi: A. Robertson.

A. Robertson #21
M. Leckie #7
2
74'

Argentyna. Schodzi: N. González. Wchodzi: L. Paredes.

L. Paredes #5
N. González #15
1
74'

Argentyna. Schodzi: E. Fernandez. Wchodzi: A. Garnacho.

A. Garnacho #28
E. Fernandez #24
1
73'

Australia. Schodzi: R. McGree. Wchodzi: C. Metcalfe.

C. Metcalfe #8
R. McGree #14
1
73'

Australia. Schodzi: N. Atkinson. Wchodzi: R. Strain.

R. Strain #2
N. Atkinson #3
1
71'

Także inny zmiennik Julian Alvarez ma dużą ochotę na strzelenie gola reprezentacji Australii. Oddane przez niego uderzenie zostało poskromione z wyczuciem przez Matthewa Ryana.

68'

Gol! Strzelił G. Pezzella. Asystował mu R. De Paul.

W 68. minucie zgasła nadzieja po stronie Australii, ponieważ padła bramka na 2:0. Lionel Messi oraz Rodrigo De Paul rozegrali krótko rzut rożny, a piłka powędrowała w pobliże narożnika pola karnego do byłego pomocnika Udinese Calcio. Jego wypieszczone dośrodkowanie doczekało się zakończenia strzałem przez Germana Pezzellę. Matthew Ryan nie miał szans na zatrzymanie piłki przed jej lądowaniem w siatce.

3
66'

Będzie szansa na pokonanie Matthewa Ryana z rzutu wolnego po przewinieniu blisko linii pola karnego. Szalona wrzawa na trybunach, ponieważ raczej nie było wątpliwości, który zawodnik zabierze się za wykonanie stałego fragmentu gry. Lionelowi Messiemu nie udało się jednak spełnić oczekiwań i umieścić piłki w okienku.

63'

Australia. Schodzi: A. O'Neill. Wchodzi: D. Genreau.

D. Genreau #13
A. O'Neill #6
63'

Australia. Schodzi: M. Duke. Wchodzi: B. Borello.

B. Borello #11
M. Duke #15
58'

Argentyna. Schodzi: A. Mac Allister. Wchodzi: J. Alvarez.

J. Alvarez #9
A. Mac Allister #20
58'

Argentyna. Schodzi: A. Di Maria. Wchodzi: G. Lo Celso.

G. Lo Celso #21
A. Di Maria #11
57'

Długie dyskusje w polu karnym Argentyny zanim będzie wykonanie rzutu rożnego.

55'

Na początku drugiej połowy meczu nastąpiła kolejna fala ataków Argentyny, ale bez efektu. Pokonać Matthewa Ryana nie zdołali swoimi uderzeniami Lionel Messi, ani Angel Di Maria. Tym samym Australia może liczyć na uniknięcie porażki, skoro do wyrównania brakuje jej zaledwie jednego gola.

53'

Cały czas brakuje czegoś Angelowi Di Marii, choć chwali on swoich kompanów z zespołu narodowego za podania wykonane w odpowiednim momencie. Ponadto piłka po strzale głową Lionela Messiego poleciała prosto w dobrze ustawionego Matthewa Ryana.

48'

Seria stałych fragmentów gry wykonywanych przez Lionela Messiego. Nie udało się pokonać bramkarza Australii ani po rzucie wolnym, ani po kornerze, choć miał na to szansę Angel Di Maria.