(0:1)
Zakończony
Argentyna
90+4'

Jeszcze ładna akcja zakończona strzałem Alejandro Garnacho, który jest aktywny po pojawieniu się na boisku. Piłka została zatrzymana nogami przez bramkarza reprezentacji Indonezji.

90+2'

Sędzia z Malezji znalazł dziewięć doliczonych minut w meczu, w którym praktycznie nie ma przerw, z wyjątkiem tych spowodowanych zmianami. Nic, publiczność na stadionie może i umiarkowanie zadowolona z dodatkowego czasu.

90'

Doliczone pięć minut.

89'

Alejandro Garnacho przyspieszył na lewej stronie boiska, jednak w pewnym momencie indywidualna szarża zmiennika była pozbawiona pomysłu na zakończenie. Nikt nie poszedł w sukurs.

87'

Jeszcze jedno nieudane przyspieszenie Albicelestes. Lionel Scaloni nie wygląda na zrelaksowanego, choć odniesienie drugiego zwycięstwa w azjatyckim tournee jest praktycznie pewne.

85'

Argentyna. Schodzi: L. Paredes. Wchodzi: G. Rodriguez.

wchodzi Wchodzi
G. Rodriguez #18
schodzi Schodzi
L. Paredes #5
85'

Argentyna. Schodzi: E. Palacios. Wchodzi: T. Almada.

T. Almada #16
E. Palacios #14
85'

Argentyna. Schodzi: J. Alvarez. Wchodzi: G. Simeone.

G. Simeone #22
J. Alvarez #9
83'

Zabrakło zawodnika z Argentyny do zakończenia ataku strzałem po dośrodkowaniu. Był tam tylko bramkarz reprezentacji Indonezji i poradził sobie z wyłapaniem piłki.

81'

Żółtą kartkę otrzymał L. Paredes za ostre przewinienie.

Argentyna
80'

Po drugim golu sytuacja na boisku jest już spokojna. Indonezja straciła nadzieję na dogonienie przeciwnika, a i Argentyna nie rzuca wszystkich sił do ataku.

75'

Ponownie Indonezja miała możliwość zagrożenia dalekim wrzutem z autu. Tym razem Emiliano Martinez i spółka mobilizowali się, żeby nie zaliczyć żadnego kompromitującego zderzenia na przedpolu.

74'

Argentyna. Schodzi: F. Buonanotte. Wchodzi: L. Ocampos.

L. Ocampos #17
F. Buonanotte #27
72'

Ładna wymiana podań reprezentantów Argentyny, jednak Julianowi Alvarezowi nie udało się opanować piłki pod naporem przeciwnika. Akurat napastnik Manchesteru City nie zaprezentował na razie dużo interesującego na stadionie w Dżakarcie.

68'

Odrobina spokoju na boisku, ponieważ ponownie minuty po golu okazały się trudne dla reprezentantów Indonezji, a Argentyńczykom odechciało się rzucać dużych sił do atakowania.

60'

Argentyna. Schodzi: F. Medina. Wchodzi: M. Acuna.

M. Acuna #8
F. Medina #2
60'

Argentyna. Schodzi: N. González. Wchodzi: A. Garnacho.

A. Garnacho #28
N. González #15
58'

Groźnie po wrzutach z autu zawodników reprezentacji Indonezji. Tym razem pogubił się na przedpolu staranowany Emiliano Martinez i jeden z gospodarzy oddał w tych okolicznościach uderzenie z kilkunastu metrów obok bramki.

55'

Gol! Strzelił C. Romero. Asystował mu G. Lo Celso.

Argentyna potraktowała ostrzeżenia poważnie i w 55. minucie uspokoiła sytuację w Dżakarcie golem na 2:0. Cristian Gabriel Romero oderwał się od obrońców i główkował z bliska do siatki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Giovanniego Lo Celso. Był też w pobliżu piłki Nicolas Gonzalez, także gospodarze mocno pogubili się w defensywie.

C. Romero #13
Argentyna
Asysta:
G. Lo Celso #21
1
1
55'

Rozmowa wychowawcza z piłkarzami przed wykonaniem rzutu rożnego przez Giovanniego Lo Celso.

52'

Indonezja pokazała po stracie gola, że stać ją na coś więcej niż przesuwanie się w obronie. Już w czasie doliczonym do pierwszej połowy sprawdziła strzałem celnym Emiliano Martineza. Z kolei w 52. minucie jeden z bohaterów mundialu musiał zaprezentować prawdziwą robinsonadę. Nie pozwolił on na wyrównanie Elkanowi Baggottowi, który główkował nieprzyjemnie po stałym fragmencie gry.

50'

Indonezja dość odważnie na początku drugiej połowy spotkania. Z dwoma nowymi zawodnikami w jedenastce stara się doprowadzić do remisu. Na razie gospodarze meczu towarzyskiego spowodowali zachwyt na trybunach wywalczeniem rzutu rożnego.