Kovacević bardzo dobrze broni po sprytnym strzale głową Dalmau!

2
1
4
90+1'

Szykawka przewrócił się w polu karnym po wejściu Racovitana, ale sędzia pokazał napastnikowi Korony, żeby się nie wygłupiał, tylko wstawał.

11
19
3
2
5
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

2
1
7
10
15
89'

Korona miała lepszy fragment po czerwonej kartce Arsenicia, ale w ostatnich minutach wyraźnie siadła.

10
12
3
1
1
87'
Raków Częstochowa
5
3
12
7
14
86'
1
1
4
4
1
84'

A teraz mamy olbrzymie zamieszanie na boisku. Są przepychanki, są prowokacje.

5
7
18
4
3
83'

Koszmarne podanie Nono w kierunku Dziekońskiego. Wystartował do piłki Koczerhin, ale był minimalnie spóźniony i bramkarz Korony cudem uratował tę sytuację.

2
3
9
4
5
82'
82'
7
3
2
1
1
81'

W odpowiedzi Remacle huknął z ostrego kąta. Nad bramką.

4
3
3
3
2
81'

Crnac miał szansę na swojego drugiego gola. Ładnie ograł rywala w polu karnym, jednak później zawiodło wykończenie, bo strzelił wysoko nad bramką.

2
2
4
3
4
79'

Miękkie dośrodkowanie Nono w pole karne. Absolutnie bezsensowne. Kovacević spokojnie łapie piłkę na przedpolu.

9
7
2
1
1
78'

Raków wyprowadzał kontrę. Koczerhin już składał się do strzału z 20 metrów, ale w najważniejszym momencie piłka podskoczyła i Ukrainiec się zawahał.

1
8
5
5
76'

Kwadrans do końca. Goście zepchnięci do głębokiej defensywy.

1
2
7
3
11
75'

Ależ okazja dla Korony! Tudor ratuje Raków! Kapitalnie zablokował strzał Szykawki z kilku metrów.

11
7
3
2
1
74'

Raków sam sprokurował sobie te problemy. Korona przycisnęła.

2
1
5
3
7
71'
71'
71'

Korona miała rzut wolny. Fantastycznie uderzył Pięczek! Piłka leciała w samo okienko, ale kapitalnie broni Kovacević.

15
14
7
1
69'

Koniec meczu dla Arsenicia! Kapitan Rakowa faulował rozpędzonego Szykawkę. Ależ nieodpowiedzialne zachowanie.

4
4
8
6
13
69'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
9
4
10
6
15
68'

Raków odsunął grę od własnej bramki. Mądra gra gości.

10
9
2
1
67'

Crnac... ależ popsuł stuprocentową sytuację. Dostał dobre podanie, stanął oko w oko z Dziekońskim, ale wygonił się do boku i nawet nie oddał strzału.

2
1
1
2
5
65'

Yeboah tym razem odnalazł się w polu karnym, oddał niezły strzał z ostrego kąta, Dziekoński był zasłonięty, ale uderzenie okazało się zbyt lekkie.

1
1
3
4
4
63'

Yeboah i Trojak starli się przy linii bocznej. Zawodnik gości sugerował, że był kopnięty, ale sędzia wszystko dobrze widział i nie dopatrzył się przewinienia.

3
1
3
1
1
61'

Pół godziny do końca. Częstochowianie zaczęli mieć spore problemy w defensywie.

1
1
6
1
5
60'

Składna akcja gospodarzy, lecz Zator źle trafił w piłkę i w efekcie strzelił obok bliższego słupka.

3
3
1
59'
58'

Nowak kapitalnie rozpoczął kontratak Rakowa. Yeboah biegł sam na bramkę, ale zakończył akcję najgorzej, jak tylko się dało, bo niecelnym strzałem z szesnastu metrów.

1
2
2
2
8
57'

Ale VAR się tym nawet nie zajął. Upiekło się obrońcy Rakowa.

5
3
3
57'

Brzydki faul Arsenicia na Nono. Żółta kartka to absolutne minimum.

1
2
3
1
4
56'
1
2
4
6
56'

Słabszy fragment spotkania. Raków wyraźnie spuścił z tonu, a Korona za bardzo nie ma argumentów, by cokolwiek zrobić w ofensywie.

6
3
6
53'
52'

Kontuzja Otieno! Korona wychodziła z akcją i Kenijczyk nagle padł na murawę. Konieczna będzie zmiana.

1
5
3
6
51'

Tym razem po bardzo ładnej akcji minimalnie niecelnie z dwudziestu metrów strzelał Yeboah.

2
2
5
2
3
49'

Świetne podanie Nowaka na skrzydło. Rozpędził się Otieno i starał się lobować Dziekońskiego, który zawahał się przy wyjściu. Zaczął się cofać i nie zdążyłby do tego strzału, ale piłka przeleciała obok bramki.