(1:0)
Zakończony
Radomiak Radom
90+4'

Zapachniało teraz golem dla gości! Ładnie z woleja uderzył Dawid Abramowicz, jednak nie trafił w bramkę.

12
11
9
3
6
90+2'

Artur Sobiech zablokowany przy próbie strzału z 14 metrów.

6
2
8
16
12
90'

Doliczone 6 minut.

5
2
9
5
10
86'

Soczyście z dystansu uderzył Frank Castaneda - tuż nad poprzeczką.

12
11
15
7
17
84'

Gol! Strzelił Filip Szymczak.

I po zawodach! Szymczak wpadł w pole karne, łatwo wymanewrował Cichockiego i mocnym technicznym strzałem nie dał szans Majchrowiczowi.

150
74
18
5
9
83'

Bliski wyrównania Frank Castaneda! Kolumbijczyk oddał zaskakujący płaski strzał z dystansu i piłka nieznacznie minęła słupek. Wszyscy spodziewali się tu dośrodkowania.

6
4
14
4
10
82'
Lech Poznań
4
4
5
11
11
80'
17
7
1
2
1
80'
11
4
2
1
1
79'

Przerwa w grze, medycy Lecha opatrują Eliasa Anderssona.

3
2
5
8
11
78'
78'
76'

Od kilku minut w natarciu radomianie. Lech skupiony teraz bardziej na defensywie.

4
3
8
8
8
73'

Pedro Henrique doszedł do strzału głową w polu karnym Lecha. Pozycja była jednak niewygodna i posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

11
3
1
3
7
71'
11
6
9
1
4
71'
12
5
2
2
2
68'

Po rzucie rożnym zza zasłony główkował Antonio Milić. Lekko i obok słupka.

1
1
1
7
4
66'
66'
66'
65'

Groźnie w polu karnym Lecha! Pedro Henrique doszedł do piłki zacentrowanej z lewego skrzydła, jednak główkował nad poprzeczką. Zawodnik Radomiaka długo rozpamiętywał to pudło.

1
3
1
2
64'

Bardzo ciekawie w Poznaniu! Teraz Dino Hotić dość przypadkowo doszedł do strzału z 15 metrów, jednak trafił dokładnie tam, gdzie stał Filip Majchrowicz.

2
2
2
8
8
63'

Raphael Rossi przyjął piłkę na głowę po groźnym strzale Velde sprzed pola karnego.

4
2
2
4
2
63'

Na Enea Stadionie pojawiło się 23 198 widzów.

18
7
3
1
62'
60'

Piłka w siatce gości po strzale Ishaka na pustą bramkę. Wcześniej jednak podający do Szweda Afonso Sousa był na spalonym.

2
1
2
15
14
59'

Płasko sprzed pola karnego uderzył Lisandro Semedo, pozycja była dobra, ale to wykończenie zdecydowanie zbyt lekkie. Filip Bednarek na posterunku.

11
6
1
2
57'
13
4
5
7
29
56'
14
3
4
8
25
55'

Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzył Dino Hotić i Radomiaka uratował słupek!

7
1
6
3
4
53'
15
3
5
2
12
52'

Dino Hotić powinien mieć drugą asystę! Z prawego skrzydła zewnętrzną częścią stopy dośrodkował do Velde, ale Norweg fatalnie spudłował z ostrego kąta!

2
4
3
6
5
Czy Radomiak zdobędzie w tym meczu przynajmniej jednego gola?
3
2
2
51'

Bez fajerwerków na początku drugiej połowy. Nieśmiałe próby Radomiaka w ofensywie.