4
6
90+2'

Gol! Strzelił Kacper Chodyna.

Dopiero w doliczonym czasie Zagłębie strzeliło gola na 1:2. Kacper Chodyna zabrał się za wykonanie rzutu karnego i pokonał swoim uderzeniem Sebastiana Madejskiego. Jedenastka została przyznana Danielowi Stefańskiemu po wideo weryfikacji za przewinienie na Mateuszu Grzybku.

4
3
1
22
24
90+1'

W doliczonym czasie, po wideo weryfikacji, rzut karny dla Miedziowych za faul na Mateuszu Grzybku.

2
2
2
17
17
90'

Doliczone sześć minut.

1
1
1
7
6
88'
85'

Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Jeszcze próbuje cokolwiek zdziałać drużyna z województwa dolnośląskiego, jednak bez efektu. Kacper Chodyna oddał płaskie uderzenie zza pola karnego obok bramki Sebastiana Madejskiego.

1
1
2
1
1
82'
82'
1
1
1
1
1
80'

Cracovia już nastawiona na utrzymanie swojego prowadzenia i nie dopuszcza do mocnego zagrożenia bramce Sebastiana Madejskiego. Coraz więcej wskazuje na pierwszą w sezonie porażkę podopiecznych Waldemara Fornalika.

2
1
2
1
2
77'

8437 kibiców na trybunach.

3
3
3
75'
75'
73'

Żółtą kartkę otrzymał Takuto Oshima za przewinienie taktyczne.

1
1
1
3
3
70'

Tomasz Makowski miał w ostatnich minutach możliwość pokonania strzałem zza pola karnego bramkarza gospodarzy. Pomocnik nie może być zadowolony z celności swojego kopnięcia.

1
3
1
68'
1
2
2
2
1
64'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Także ataki Cracovii, po zmianie stron, nie robią wielkiego wrażenia na przeciwnikach. Wynik nie ulega modyfikacji od pierwszej połowy spotkania.

2
2
62'

Sytuacja przyjezdnych nie poprawia się po zmianie stron. Niezmiennie Cracovia jest dobrze przygotowana i zdyscyplinowana w obronie. Trener Waldemar Fornalik próbuje wprowadzić ożywienie w grze podopiecznych między innymi za sprawą wprowadzenia z ławki rezerwowych na boisko Mateusza Wdowiaka.

2
2
2
7
7
60'

Trener Waldemar Fornalik próbuje reagować na niekorzystny wynik oraz obraz spotkania. Dwaj piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zostali wprowadzeni na boisko z ławki rezerwowych. Wśród nich jest sprowadzony niedawno pomocnik Mateusz Wdowiak.

1
1
13
12
56'
1
1
1
18
16
55'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Chodyna za ostre przewinienie na Michale Rakoczym.

3
2
53'

Było uderzenie na bramkę KGHM Zagłębia Lubin po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, jednak tym razem nie stanowiło ono dużego niebezpieczeństwa dla Szymona Weiraucha.

1
1
50'

Patryk Makuch przesadził z agresją w pressingu i powalił na boisko przeciwnika. Wznowienie od rzutu wolnego zostało przyznane Miedziowym, którzy próbują rozpędzić się.

1
3
1
1
47'

Benjamin Kallman powrócił we własne pole karne i pomógł pozostałym broniącym zawodnikom Cracovii w wyekspediowaniu piłki po dośrodkowaniu w kierunku Dawida Kurminowskiego z rzutu rożnego.