1
90+6'
90+6'
90+5'

Kontra Widzewa, Sanchez do Pawłowskiego, ten ograł rywala. Strzał z pola karnego odbił Bobek.

1
1
1
1
90+4'

ŁKS pod polem karnym Widzewa. Kilka dograń, ale dobrze obrona gości.

3
2
2
90+2'

Uderzenie Pawłowskiego, Bobek na moment zgubił piłkę, ale naprawił swój błąd.

2
2
1
90'

Sędzia doliczył 12 minut.

2
5
4
3
4
88'

Dogranie z kornera, strzał Silvy poszybował ponad bramką Bobka.

2
3
2
2
86'

Widzew wychodzi z założenia, że najlepszą obroną jest atak. Gospodarze starają się niepokoić lokalnego rywala grając wysokim pressingiem.

1
3
3
2
1
85'
1
1
1
84'
Widzew Łódź
5
2
1
1
83'

W końcu gramy! Sporo minut będzie doliczonych.

2
1
1
1
82'

To zabawne, ale wciąż mecz nie został wznowiony. Jeszcze moment musimy poczekać.

1
1
80'

Wciąż nie możemy wznowić gry. Coraz więcej dymu nad stadionem.

1
3
3
76'

Kolejna przerwa w grze. Murawa ponownie została zadymiona. Oprawa efektowna, ale grać się nie da.

1
1
1
2
4
74'

Z woleja z pierwszej piłki uderzył Mokrzycki. Daleko od bramki strzeżonej przez Navasa.

1
1
2
1
73'

Widzew spokojnie, miejscowi starają się długo rozgrywać swoje akcje. Przed momentem gospodarze zaliczyli kolejną prostą stratę, bez konsekwencji.

1
2
1
72'
69'

Akcja Widzewa prawą stroną. Dogranie Sancheza zamykał Kun, ale wślizgiem nie był w stanie wbić piłki do bramki!

3
2
2
68'

Błąd obrońcy Widzewa, Ravas był czujny i naprawił kiks partnera.

2
1
1
1
68'
68'
1
1
1
67'

Dankowski uderzał z okolic linii pola karnego. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

1
1
1
66'
65'

Szuka wyrównania ŁKS. Widzew cofnął się i zaczyna pozwalać lokalnemu rywalowi na coraz więcej.

3
1
1
62'

ŁKS stara się przejąć inicjatywę. Widzew nie dopuszcza łodzian do pozycji strzeleckich.

3
2
1
2
61'
Widzew Łódź
2
1
1
59'

Tejan zagrywał w pole karne, partner odebrał piłkę, ale nie dał rady oddać uderzenia.

1
1
1
56'

Wysoki pressing Widzewa. ŁKS wychodzi z opresji bez większych problemów. My czekamy na kolejne okazje bramkowe!

4
2
1
1
53'

Widzew oddalił grę od własnej bramki i stara się atakować. ŁKS po przejęciu piłki natychmiast wyprowadza swoje akcje. Tutaj nikt nie zamierza kalkulować.

4
1
1
50'

Mocno z dystansu uderzył prawą nogą Mokrzycki. Piłka o centymetry minęła bramkę gospodarzy!

1
1
1
2
48'

ŁKS stara się atakować, podobne plany ma Widzew. Zapowiada się pasjonująca 2. część spotkania.