(1:0)
Zakończony
Stal Mielec
komentarz

Koniec! W ostatniej akcji Jean Carlos strzelił nad poprzeczką. Raków wygrywa ze Stalą 2:0!

1
1
1
1
90+5'

Kittel przekombinował. Parę razy przekładał piłkę na dwudziestym metrze i nie zdecydował się na strzał.

1
90+4'

Piasecki strzelał sytuacyjnie z 40 metrów. Bardzo niecelnie.

2
3
4
1
2
90+3'

Raków w zasadzie nie schodzi z połowy rywala.

7
5
2
4
2
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

4
3
2
7
5
90'

Szansa na 3:0! Kittel zagrał kapitalnie w pole karne, Sorescu opanował piłkę, ale strzelił w słupek!

6
6
4
3
2
90'

Nonszalancko grają gospodarze na własnej połowie i w prosty sposób tracą piłkę. Rywale jednak nie są w stanie tego wykorzystać.

3
3
4
3
3
88'
Stal Mielec
4
4
2
3
3
87'

Leży na murawie Rundić i skrywa twarz w dłoniach. Ten zawodnik dopiero wrócił po kontuzji.

3
9
8
86'

Hinokio przewrócił się w polu karnym Rakowa, jednak sędzia nie dopatrzył się faulu.

2
2
2
5
5
85'

Wrzucał Kittel, ale nie doszedł do strzału żaden zawodnik Rakowa.

2
2
1
1
4
84'

Matras faulował Piaseckiego niemal w narożniku pola karnego.

5
2
2
2
5
83'

Słabszy fragment spotkania. Przed momentem Cebula chciał zaskoczyć wyżej wysuniętego Kochalskiego, ale kompletnie nie wyszło mu to uderzenie.

5
5
2
2
80'
79'

Trochę przycisnęli goście. Tym razem z dystansu uderzał Hinokio i został zablokowany.

5
5
4
3
4
77'

Świetny strzał Leandro z osiemnastu metrów. Piłka zmierzała w okolice słupka, ale świetną interwencją popisał się Sorescu!

5
2
2
3
3
76'

Sorescu zablokował dośrodkowanie ręką i będzie rzut wolny dla Stali z bocznego sektora boiska.

2
3
2
4
5
74'

Stal Mielec. Schodzi: Kamil Pajnowski. Wchodzi: Leandro.

72'

Pajnowski doznał urazu bez kontaktu z przeciwnikiem.

1
3
2
2
70'

Papanikolaou strzelał po rzucie rożnym i słupek ratuje ekipę Stali!

9
6
1
3
3
70'

Zwoliński ponownie myli się w doskonałej sytuacji, w ostatniej chwili obronił jego strzał Kochalski! Miał jeszcze okazję do dobitki Drachal, ale ofiarnie wślizgiem zablokował go Pajnowski!

4
4
3
3
69'

Wydawało się, że Matras stracił piłkę tuż przed własnym polem karnym, ale szczęśliwie dla niego sędzia dopatrzył się faulu zawodnika Rakowa.

2
2
68'
68'
66'
66'

Zwoliński przed szansą! Był w sytuacji sam na sam z Kochalskim po fantastycznym podaniu Tudora, ale bardzo długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany przez Matrasa!

4
6
2
2
3
63'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. Asystował mu Ben Lederman.

Raków podwyższa prowadzenie! Lederman był nieatakowany przed polem karnym, pokonał kolejne metry, w końcu podał w "szesnastkę" do Nowaka, ten również miał dużo przestrzeni i strzelił nie do obrony przy dalszym słupku!

15
11
3
5
9
63'

Kontra Rakowa. Sorescu rozpędził się na skrzydle, miał do podania Zwolińskiego i Drachala, ale wybrał indywidualną akcję, wbiegł między dwójkę rywali i stracił piłkę.

2
2
1
1
2
62'
7
5
2
3
3
60'
60'

Pewne piąstkowanie Kochalskiego na piątym metrze. Wrzucał Sorescu, piłka została jeszcze podbita.

2
1
1
59'

Zwoliński faulowany ok. 35 metrów przed polem karnym Stali. Matras zdziwiony, że sędzia użył gwizdka.

1
1
2
2
2
57'

Szkurin w polu karnym Rakowa, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę. Był też na spalonym po tym dłuższym podaniu.

2
2
2
3
3
56'

Kochalski wybijał piłkę i trafił w atakującego go Zwolińskiego. Szczęście po stronie Stali, że futbolówka nie zmierzała w bramkę.

3
3
3
4
4
55'
Stal Mielec
2
2
1
4
6
54'

Blisko gola na 2:0! Świetne dośrodkowanie Nowaka z rzutu rożnego i Kovacević strzela minimalnie obok słupka!

3
3
4
3
3
52'

Drachal podawał płasko w pole karne, ale Zwoliński był za plecami rywala i nie zdołał oddać strzału.

1
1
1
3
3
50'

Stal przegrywa, ale nie zmienia stylu gry. Dalej jest schowana za podwójną gardą.