Ale kontrę miał Górnik! Krawczyk dostał idealne podanie od Pacheco, był sam przed Mrozkiem, ale w ostatniej chwili zablokował go Hotić! Co za powrót!

8
11
23
90+1'

Kolejne uderzenie Blazicia zza pola karnego. Mocno, tym razem płasko, lecz obok słupka.

14
10
8
10
17
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

13
7
6
5
8
90'

Hotić zagrał miękko z rzutu wolnego, Sobiech co prawda wygrał walkę w powietrzu, ale strzelił za lekko. Bez problemu broni Bielica.

10
4
6
4
7
87'
87'
86'

Blazić oddał mocny strzał z dystansu, ale i bardzo niecelny.

10
8
3
4
6
85'

Górnik nie potrafi wyjść z kontrą. Lech nie ma większych problemów z odbiorem piłki.

8
7
2
7
11
82'

Yokota ruszał do kontry, ale wyraźnie stracił siły w pewnym momencie. Szczęśliwie dla niego był faulowany.

15
11
6
6
9
81'

10 minut do końca. Lech cały czas w ataku.

16
10
7
6
11
79'
17
12
7
6
12
79'

Strzał Karlstroma z dystansu. Ofiarnie blokował go Janicki.

11
7
4
6
9
77'
10
5
3
3
2
77'

Bielica odbił piłkę po zagraniu Marchwińskiego z ostrego kąta, miał jeszcze okazję do dobitki Szymczak, lecz nie trafił w bramkę.

7
8
7
5
6
76'

Mamy pokaz pirotechniczny za jedną z bramek.

11
7
4
3
7
76'

Wrzutka Janzy z rzutu wolnego, Kostas doszedł do strzału głową, ale nie trafił czysto w piłkę.

4
1
2
3
4
73'
73'

Lech nakręcony! Szymczak strzelił bardzo mocno zza pola karnego, ale Bielica świetnie broni.

8
4
3
6
7
72'

Podolski uderzył nad poprzeczką.

7
8
5
9
9
71'

Rzut wolny dla Górnika. Do bramki około 30 metrów.

6
1
2
2
5
70'

Gol! Strzelił Alan Czerwiński. Asystował mu Dino Hotić.

Lech wyrównuje! Ładna akcja poznaniaków. Karlstrom podał na lewą stronę do Hoticia, ten zacentrował idealnie na dalszy słupek, a Czerwiński w pełnym biegu strzelił bardzo precyzyjnie. Bielica bez szans!

35
13
2
13
22
68'
68'
66'

Szymczak dwukrotnie zablokowany w polu karnym. Po chwili zza "szesnastki" uderzał jeszcze Sousa i on również został zablokowany.

6
5
3
5
8
64'

Tym razem z dystansu uderzył Karlstrom. Piłka po rykoszecie wyleciała poza boisko.

9
5
4
3
5
64'

Ależ odpalił rakietę Milić! Potężnie huknął z dalszej odległości i poprzeczka ratuje Górnika!

9
6
6
5
8
62'

Lech bije głową w mur. Nie potrafi wypracować sobie klarownej sytuacji do strzału.

9
8
2
3
5
59'

Ciekawa statystyka. Dośrodkowania: 27-0 dla Lecha.

5
12
6
7
11
58'

Velde zablokowany na dwudziestym metrze. Trzech piłkarzy Górnika rzuciło mu się pod nogi.

10
7
4
8
6
57'
55'

Górnik broni się całym zespołem na własnej połowie i czeka na jakąś kontrę.

10
4
5
5
5
53'

Blazić strzelał niecelnie po wrzutce Anderssona z rzutu wolnego.

4
2
3
2
5
52'

Velde zabawił się na skrzydle, podciął piłkę w pole karne, ale kolejny raz brakuje strzału.