(1:1)
Zakończony
Korona Kielce
90+5'

Po podaniu od Mariusza Fornalczyka w dobrej sytuacji znalazł się Luka Zahović. Napastnik Pogoni oddał jednak niecelny strzał.

90+1'

Korona cały czas ambitnie walczy o to, aby jeszcze strzelić gola w tym meczu.

3
2
2
1
2
90'

Doliczone pięć minut.

3
4
87'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Główkował Dominick Zator, a z problemami interweniował bramkarz Pogoni. Po chwili Valentin Cojocaru dobrze obronił uderzenie Miłosza Strzebońskiego.

3
86'

Korona jeszcze stara się atakować, ale do bramki Pogoni daleko.

4
2
3
4
84'
81'

3:1 dla Pogoni! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Danijel Loncar dopadł do piłki i oddał mocny strzał z kilku metrów. Po rękach bramkarza futbolówka wpadła do bramki.

17
9
3
3
79'

Gra wznowiona.

1
2
1
1
1
78'

Valentin Cojocaru potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
3
3
2
77'

Tym razem dobrze spisał się bramkarz Pogoni! Mocny strzał z około 14 metrów oddał Jacek Podgórski. Valentin Cojocaru nie dał się zaskoczyć.

5
1
1
1
1
83'
75'
73'
5
4
1
5
73'
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
69'

Po dośrodkowaniu w pole karne Korony niecelnie główkował Benedikt Zech.

1
1
1
1
61'
1
6
6
66'

Efektowna akcja Pogoni! Wahan Biczachczjan idealnie dograł piłkę do Gorgonia, a ten z 16 metrów strzelił nie do obrony! 2:1 prowadzi Pogoń!

17
7
1
14
13
64'
63'

Kamil Grosicki chciał dryblować przed polem karnym Korony. Został jednak zatrzymany.

3
4
1
1
64'
61'
4
2
1
2
2
61'
60'

Znów dobra okazja dla Pogoni i znów dobrze spisał się Xavier Dziekoński. Tym razem obronił strzał głową z kilku metrów!

1
1
3
2
57'

Z dystansu niecelnie strzelał Podgórski.

3
1
1
2
2
czas Druga połowa
55'

Teraz Korona oddaliła grę od własnego pola karnego i rozgrywa piłkę na połowie Pogoni.

1
3
52'

Słupek! Kamil Grosicki wpadł w pole karne Korony, a po jego strzale piłka odbiła się od słupka!

5
3
2
3
3
51'

Znakomicie spisał się Xavier Dziekoński! Bramkarz Korony był lepszy w sytuacji sam na sam z zawodnikiem Pogoni!

2
2
2
3
2
47'

Mieliśmy chwilową przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebował Nono.

1
1
2
3
45+6'

Wahan Biczachczjan i 1:1 w Szczecinie! Piłkarz Pogoni otrzymał podanie w polu karnym, opanował piłkę i z kilku metrów strzelił gola!

#0
34
13
4
19
25
45+3'

Po strzale Marcusa Godinho zza pola karnego piłka wpadła do bramki Pogoni. Po analizie VAR, gol nie został uznany. Był spalony.

9
2
1
11
10
45'

Doliczone siedem minut.

3
2
5
13
15
45'

Dośrodkowanie Grosickiego z rzutu rożnego w pole karne Korony. Sędzia dopatrzył się faulu zawodnika Pogoni i piłka dla kielczan.

2
2
1
1
4
43'
11
11
5
1
5
40'

Dobrze interweniował Xavier Dziekoński. Bramkarz ładnie odbił piłkę po strzale Alexandra Gorgonia z kilku metrów.

2
1
2
2
3
38'

Po stracie gola Pogoń atakuje chcąc szybko doprowadzić do wyrównania.

6
3
3
2
2
36'

Jest gol dla Korony z rzutu karnego. Bramkę strzelił Nono! Korona prowadzi 1:0!

17
16
3
6
9
35'

Po analizie VAR - nie ma gola dla Korony, a jest... rzut karny. Chwilę przed strzelonym golem Wahan Biczachczjan faulował Nono. I rzut karny dla Korony!

8
7
3
3
13
33'

Paweł Raczkowski ogląda sytuację.

10
5
2
8
8
32'

Cały czas trwa analiza VAR.

7
4
4
4
5
30'

Po strzale Podgórskiego z pola karnego piłka odbiła się od poprzeczki, a z bliska do bramki dobił ją Adrian Dalmau. Trwa jeszcze analiza VAR, czy ten gol będzie uznany. Sędziowie sprawdzają, czy Adrian Dalmau nie faulował obrońcy Pogoni, a dokładniej Mariusza Malca.

5
2
3
4
6
28'

Adrian Dalmau dryblował w polu karnym Pogoni. Ostatecznie zatrzymał go Benedikt Zech.

2
26'

Korona cofnięta na własną połowę. Kielczanie bronią dostępu do własnej bramki.

4
3
1
1
1
24'

Pogoń szuka okazji na gola. Gospodarzom brakuje wykończenia akcji.

3
2
2
3
3
20'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Korony. Piłka została wybita, a po chwili z dystansu minimalnie niecelnie strzelał Wahan Biczachczjan.

5
2
2
15'

Groźniejsza w ostatnich minutach jest Pogoń. Gospodarze szukają zwłaszcza dośrodkowań w pole karne rywala.

3
1
12'

Z pola karnego strzelał Kamil Grosicki. Pewnie interweniował bramkarz Korony.

2
1
3
3
10'

Dobra okazja dla Pogoni. Po dośrodkowaniu Wahana Biczachczjana strzelał Efthymios Koulouris. Znakomicie interweniował jednak Xavier Dziekoński.

7
3
2
6'

Pogoń przy piłce na połowie Korony. Gra toczy się jednak daleko od bramki kielczan.

3
2
2
3'

Jak na razie Korona rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy i szuka okazji na gola.

1
2
2
1
4
2'

Zamieszanie przed bramką Pogoni, ale ostatecznie gospodarze zdołali wybić piłkę.