Koniec! Lechia wygrywa z Podbeskidziem 3:0!

1
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Łukasz Zjawiński. Asystował mu Jakub Sypek.

Ależ kontratak Lechii! Sezonienko dostał dobre podanie, wrzucił bez zastanowienia, Sypek odegrał piłkę głową, a Zjawiński trafił od słupka. 3:0!

17
3
2
1
2
90+3'

Ziółkowski strzelał z dystansu... na drugie piętro.

3
6
1
90+2'

Koślawy strzał gości z dystansu, ale rykoszet sprawił, że mają rzut rożny.

2
4
90+1'
ZMIANA
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

4
90'
ŻÓŁTA KARTKA
Lechia Gdańsk
2
2
90'

Ciekawa próba Misztala. Chciał zaskoczyć bramkarza Lechii strzałem z połowy. Nie wyszło najlepiej.

2
2
1
89'

Długie podanie w kierunku Sypka, ale w porę wyszedł przed pole karne Procek i zapobiegł groźnej sytuacji.

4
88'

Po drugim golu mecz w zasadzie się zakończył. Podbeskidzie już bez wiary.

4
1
86'

Lechia blisko trzeciego gola, ale Kapić z kilku metrów strzelił nad poprzeczką. Był jednak spalony Meny.

3
1
85'
Podbeskidzie Bielsko-Biała
5
1
84'
ZMIANA
83'
6
4
82'
GOOOOOOL!!!

To musiało się tak skończyć! Camilo Mena popisał się potężnym uderzeniem zza pola karnego i Lechia prowadzi już 2:0!

14
8
1
1
3
81'

I kolejna szybka akcja Lechii, prostopadłe podanie do Fernandeza, ale ten z ostrego kąta tylko obija słupek!

8
1
2
1
80'

Kontra Lechii, ale Fernandez za długo zwlekał ze strzałem w polu karnym i został zablokowany.

2
3
79'
ZMIANA
78'

Mimo gry w osłabieniu Podbeskidzie nie ma zamiaru się bronić.

1
2
1
76'

Hlavica wyrzucony z boiska z brutalny faul!

5
1
1
75'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Jan Hlavica .

Jan Hlavica #6
8
1
1
74'

Mamy wideoweryfikację! Piła był dość ostro faulowany!

6
1
3
72'

Piła przez dłuższy moment leżał na boisku. Potrzebna pomoc medyczna.

1
2
2
71'

20 minut do końca. Obraz gry się nie zmienia. Podbeskidzie w ataku pozycyjnym.

3
1
76'
ZMIANA
68'
ZMIANA

Podbeskidzie. Schodzi: Bartosz Bida. Wchodzi: Lionel Abate Etoundi.

wchodzi Wchodzi
Lionel Abate Etoundi #79
schodzi Schodzi
1
67'

Ależ kontratak Lechii. Zwolnił go trochę Mena, ale piłka i tak trafiła do Fernandeza. Ten uderzył technicznie lewą nogą i kapitalnie broni Procek!

5
2
2
1
1
66'

Dośrodkowanie na dalszy słupek, wygrał walkę o piłkę Mikołajewski, ale strzelił obok słupka.

3
65'

Kolejny strzał z dystansu gości, kolejny rykoszet i znowu rzut rożny.

2
1
2
64'

Podbeskidzie dyktuje warunki w drugiej połowie. Lechia sporadycznie potrafi wyjść z kontrą.

3
1
3
1
61'
3
2
3
60'

Efektownie ruszył po linii bocznej Sitek, było lekkie zamieszanie w polu karnym po jego centrze. Po chwili piłka wróciła mu pod nogi, ale strzelił bardzo niecelnie.

1
1
58'

Chlumecky spojrzał w pole karne Lechii, zobaczył, że nie ma tam żadnego z kolegów, a i tak spróbował dośrodkowania. Piłka oczywiście wybita przez Lechię.

1
3
2
1
56'

Znacznie wyżej ustawione Podbeskidzie. Grają agresywniej, potrafią odebrać piłkę. Brakuje jednak konkretów pod polem karnym.

2
1
1
2
54'

Mimo wszystko tempo trochę siadło. Lechia chyba aż za bardzo defensywnie w ostatnich minutach. Podbeskidzie coraz śmielej poczyna sobie na połowie rywala.

2
1
2
1
1
51'

Żelizko wpakował Bugaja na minę i ten stracił piłkę przy linii bocznej. Podbeskidzie ruszyło z kontrą, ale Sitek został zablokowany na szesnastym metrze.

1
3
1
1
50'

Podbeskidzie wyszło trochę odważniej na drugą połowę i zostawia dużo miejsca w obronie. To zwiastuje kontrataki.

3
1
1
49'

I znów kontratak Lechii. Piła bardzo mocno wstrzelił piłkę w pole karne, jednak nie miało to szans powodzenia.

1
2
1
47'

W odpowiedzi ładna akcja Lechii, ale dośrodkowanie Conrado było zbyt mocne i Fernandez nie doszedł do piłki.

1
1
4
47'

Ziółkowski uderzał trzy razy z rzędu z 35 metrów i w każdym przypadku był blokowany. Ale grunt to się nie poddawać.

4
46'

komentarz

Przerwa! Lechia prowadzi z Podbeskidziem 1:0 i w pełni kontroluje wydarzenia boiskowe.

7
3
1
1
45+8'
1
2
1
3
45+6'

Teraz odważnie ruszył Sitek prawym skrzydłem. Wbiegł w pole karne, ale nie zdołał zacentrować. Został zablokowany i tylko korner.

3
45+5'

Lechia uspokoiła trochę grę. Podbeskidzie jednak nie kwapi się do pressingu.

2
1
1
45+4'

Podbeskidzie ma duże problemy, by zrobić pół składnej akcji. Bramkarz Lechii jest kompletnie bezrobotny.

2
2
1
45+2'

Gospodarze nie schodzą z połowy rywala.

1
2
1
45'

Sędzia dolicza minimum 8 minut.

3
1
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dominik Piła. Asystował mu Luis Fernandez.

Lechia prowadzi! Świetnie ruszył lewą stroną Conrado, zagrał w pole karne i dość przypadkową asystę zanotował Fernandez. Piłka odbiła się od Hiszpana, trafiła do... Piły, a ten pewnym uderzeniem pokonał bramkarza gości!

14
7
3
41'

Długie podanie w kierunku Fernandeza, jednak znowu zabrakło precyzji. Hiszpan nie miał szans powalczyć z dwójką obrońców i piłka po chwili była już po nogami Procka.

2
1
1
40'

Lechia przy piłce, lecz niewiele z tego konkretów.

1
2
1
37'

Po tej przerwie znowu musimy czekać aż piłkarze wejdą na wyższe obroty. Spotkanie strasznie zwolniło.

1
1
35'

Strata piłki w środku i Żelizko ratował się taktycznym wślizgiem w nogi przeciwnika.

2
1
1
35'
3
2
1
3
35'

Mecz wznowiony!

5
1
34'

Pojawiły się gwizdy reszty publiczności.

5
1
1
1
2
33'

Widoczność jest już całkiem niezła. Niedługo powinniśmy wznowić spotkanie.

5
1
1
30'

Na razie sytuacja się nie zmienia.

1
1
4
27'

2
1
5
26'

Mecz został przerwany, bo kibice Lechii odpalili środki pirotechniczne.

1
2
6
23'

Żelizko kolejny raz uderzył z dystansu. Piłka leciała w okolice narożnika.

2
2
23'

Mamy obecnie oblężenie bramki Podbeskidzia.

2
2
1
21'

Wrzutka Fernandeza, urwał się na bliższym słupku Piła, ale strzelił wyraźnie nad bramką.

1
20'

Żelizko świetnie rozrzucił akcję do boku, Mena zagrał mocno w pole karne i rywal na wślizgu wybił piłkę poza boisko. Korner.

2
20'

Nie ma zbyt wiele pracy bramkarz Lechii. Podbeskidzie sporadycznie zapuszcza się na połowę przeciwnika.

1
17'

Nie trafił czysto w piłkę Olsson po tym rzucie rożnym i strzelił bardzo niecelnie.

1
16'

Conrado strzelał z dystansu, rykoszet i rzut rożny dla Lechii.

1
16'

Gospodarze dużo grają bokami. Teraz mieliśmy dwie wrzutki z prawej strony - obie zablokowane.

1
1
13'

Piła w akcji lewym skrzydłem. Miał sporo miejsca, rywal go nie atakował, jednak zabrakło precyzji przy podaniu w pole karne.

1
1
11'

Była to idealna okazja do strzału, ale chcieli rozegrać kombinacyjnie ten rzut wolny przyjezdni. I połapała się Lechia.

1
1
1
10'

Spóźniony faul zawodnika Lechii i będzie niebezpieczny rzut wolny dla Podbeskidzia. Do bramki około 25 metrów.

1
1
1
10'

Sporo jest niedokładności w grze obu zespołów.

1
2
9'

Dużo miejsca z prawej strony miał Bugaj, zagrał kąśliwie w pole karne, jednak nikt nie doszedł do strzału. Lechia przycisnęła.

1
2
1
7'

Ładna klepka Lechii przed polem karnym. Ruszył odważnie Żelizko, zgubił rywala, ale uderzył minimalnie obok słupka! Pierwsza bardzo dobra okazja gospodarzy.

1
2
1
4'

Nie ma wysokiego pressingu póki co. Lechia i Podbeskidzie ruszają do odbioru piłki dopiero na własnej połowie.

2
1
3'

Klasyczne badanie się jednych i drugich. Lechia częściej przy piłce.

2
1
1
1'