PKO Ekstraklasa: 9. kolejka
23 wrz 2023 12:30
komentarz

Radomiak w potyczce z Puszczą Niepołomice liczył na komplet punktów, ale musiał zadowolić się remisem 1:1. Gospodarze w 1. połowie zmarnowali rzut karny.

1
1
1
1
1
90+5'

Jeszcze Radomiak w ataku. Do końca już pozostało niewiele.

1
1
90+3'
Puszcza Niepołomice
1
1
3
90+3'

Po zgraniu piłki z bliska uderzał Henrqiue, w bramkę nie trafił!

2
1
2
3
3
90+2'
90'

Sędzia doliczył do 2. połowy 5 minut.

3
2
1
1
1
88'
87'

Strzał z ok. 16 metrów Ediego Semedo, bramkarz wybił piłkę na korner.

86'

Leandro dogrywał z rzutu wolnego, ale bardzo źle wykonał stały fragment gry.

85'
1
1
85'
1
1
84'

Radomiak w ataku. Gracze Puszczy czują, że mają problemy i starają się wybijać gospodarzy z rytmu.

1
1
1
82'

Pierwsza od dawna akcja Radomiaka. Z dystansu uderzył Abramowicz, metr ponad bramką.

1
1
1
81'
81'
80'

Puszcza skutecznie oddala grę od własnej bramki. Radomiak ma problemy z atakowaniem.

1
1
78'

Akcja Radomiaka prawą stroną, ale zabrakło dobrego dogrania.

1
1
75'

Kwadrans do końca. W Radomiu leje, to utrudnia zawodników grę.

1
72'

Zamieszanie pod bramką Radomiaka! Strzał Cholewiaka odbił Posiadała. Niemal do pustej bramki poprawiał Poczobut, który z czterech metrów trafił w górną część poprzeczki! NIEBYWAŁE PUDŁO!

1
2
1
2
70'
Radomiak Radom
1
2
1
68'

Dwukrotnie doszło do zamieszania pod bramką gości, ale bez konsekwencji dla niepołomiczan.

66'

Coraz bardziej nerwowo na boisku. Irytować zaczynają się miejscowi fani. Wygrana jeszcze nie uciekła Radomiakowi, ale czas płynie.

1
64'
64'
63'

Kontra gości, dobrze w polu karnym zachowała się defensywa gospodarzy.

1
62'
61'

Dwa kwadranse do końca. Radomiak wciąż szuka gola dającego prowadzenia. Puszcza nie zamierza się tylko bronić.

1
59'
1
58'

Urazu doznał Semedo. Będzie konieczna zmiana.

57'

Strzał z okolic linii pola karnego Henrique. Piłka poszybowała ponad bramką.

56'

Coraz wyraźniejsza przewaga Radomiaka. Puszcza głęboko się broni. Może za to zapłacić.

53'

Ostro przed polem karnym Zych. Być może był faul, ale sędzia dopatrzył się wcześniej spalonego.

51'

Gol! Strzelił Pedro Henrique. Asystował mu Lisandro Semedo. Błyskawiczna odpowiedź Radomiaka! Semedo powalczył o piłkę z lewej strony pola karnego. Zagrał płasko wzdłuż pola bramkowego, a Henrique z bliska pokonał Zycha! 1:1!

3
1
1
1
2
49'

Gol! Strzelił Łukasz Sołowiej. Asystował mu Mateusz Cholewiak. I mamy niespodziankę! Dogranie z rzutu rożnego, Cholewiak zgrał piłkę, a Sołowiej z bliska pokonał Posiadałę! 0:1!

4
2
2
2
4
47'

Grzesik do Machado, ten znalazł się pięć metrów przed bramkarzem, ale Zych odbił strzał!