Korona Kielce
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bert Esselink.

Bramka na 2:3 Stali w doliczonym czasie, zdobyta przez Berta Esselinka, niewiele już zmieniła w ostatecznym rozrachunku.

Stal Mielec
4
2
1
3
5
90'

Doliczone cztery minuty do podstawowego czasu.

2
1
5
7
88'

Xavier Dziekoński nie popisał się na przedpolu i zamiast uspokoić sytuację, to jeszcze dał mielczanom możliwość złapania kontaktu z przeciwnikiem.

1
1
1
2
85'

Pozostało zaledwie pięć minut do zakończenia podstawowego czasu i trudno będzie cokolwiek zdziałać gospodarzom. Stal Mielec nie jest równie skuteczna jak przeciwnik, a jedyna jej bramka padła z rzutu karnego.

3
4
1
1
1
81'
ZMIANA
78'

6325 kibiców na stadionie.

1
1
2
3
76'

Było racowisko na trybunach.

2
2
6
7
9
74'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Konstantyn.

Korona przetrwała bez problemu próby mielczan i przeprowadziła akcję na 3:1 zakończoną strzałem Jakuba Kostantyna. Goście odzyskali dwubramkowe prowadzenie w 74. minucie i są już o krok od odniesienia zwycięstwa na terenie przeciwnika.

11
6
1
2
72'

Spokojne wymiany podań i zaczyna niecierpliwić się publiczność sprzyjająca zawodnikom Stali Mielec. Tymczasem ponownie zamieszał w wyjściowym ustawieniu szkoleniowiec zespołu z Podkarpacia.

3
2
2
1
66'

Marco Ehmann starał się pokonać strzałem Xaviera Dziekońskiego po dośrodkowaniu z narożnika boiska. Rumun oddał jednak uderzenie zbyt mało zaskakujące, żeby piłka przeleciała obok golkipera złocisto-krwistych do siatki. Pewna interwencja.

2
2
1
1
65'

Zgodnie ze statystykami, oba zespoły są specjalistami od zdobywania goli w pierwszych połowach. Mija czas po przerwie i na potwierdzenie nie zmienia się rezultat.

2
2
1
1
1
62'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Czyżycki za brzydkie przewinienie.

1
4
5
60'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło za kolejne ostre przewinienie.

5
5
2
1
2
58'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Podgórski za przewinienie na Kokim Hinokiu.

1
2
1
5
6
56'

Stal miała szansę na doprowadzenie do remisu po przerwie. Co prawda Michał Trąbka chciał uruchomić dośrodkowaniem Ilję Szkurina, ale wyszło z tego niebezpieczne uderzenie. W ostatnim momencie poradził sobie Xavier Dziekoński i nie pozwolił na lądowanie piłki w siatce.

3
1
2
51'

Marcus Godinho odebrał piłkę gospodarzom na ich połowie i ruszył w kierunku pola karnego z atakiem indywidualnym. Trochę zbyt nonszalancka decyzja o oddaniu uderzenia i Mateusz Kochalski nie został zmuszony do interweniowania.

1
3
3
50'

Nie brakuje walki po powrocie drużyn z szatni na boisko. Sędzia musi mieć się na baczności, żeby nie przegapić żadnego ze złamania przepisów piłkarskich.

1
2
47'

Przed przerwą nie przebierał w środkach w pojedynkach z gośćmi Koki Hinokio. Tym razem gra została przerwana, jednak po faulu na dryblującym pomocniku Stali Mielec.

komentarz

Czekamy na wznowienie spotkania po przerwie.

1
komentarz

Korona Kielce na prowadzeniu 2:1!

2
2
komentarz

Stal Mielec złapała kontakt, ale niezmiennie jest o krok za przeciwnikiem.

1
1
komentarz

Spotkanie rozkręcało się przez pewien czas, ale kiedy nastąpiło otwarcie wyniku strzałem Jewgienija Szykawki, przez stadion Stali Mielec przeszło piłkarskie tornado. Korona Kielce niebawem podwoiła prowadzenie, ale następnie gospodarze złapali kontakt golem na 1:2 autorstwa Krystiana Getingera.

2
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
42'

Pozostało jeszcze kilka minut gry przed zejściem obu zespołów na przerwę do szatni. Korona Kielce starała się ponownie zaatakować z wykorzystaniem aktywnego Jewgienija Szykawki, jednak sędzia asystent zauważył napastnika na spalonym.

2
2
1
3
38'

Nieudane rozegranie nieco wybitych z uderzenia podopiecznych Kamila Kuzery. Piłka uciekła im poza boisko, a sędzia przyznał wznowienie od bramki Mateuszowi Kochalskiemu. Gospodarze niezmiennie muszą gonić swojego przeciwnika.

1
2
1
1
2
36'

Krystian Getinger złapał kontakt z Koroną Kielce!

2
2
3
4
34'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Remacle za ostre przewinienie.

1
2
1
4
6
33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Krystian Getinger.

Gospodarze nie zamierzają poddać się pomimo opresji i w 33. minucie złapali kontakt z Koroną dzięki strzałowi z rzutu karnego Krystiana Getingera. Doświadczony piłkarz nie pozwolił sobie na błąd i pozbawił przyjezdnych połowy zaliczki. Zrobiło się 1:2 w Mielcu, a widowisko nabrało rumieńców.

10
4
2
4
6
32'

Będzie duża szansa na gola kontaktowego z rzutu karnego.

1
1
2
3
28'

Krótka przerwa była spowodowana urazem po faulu Jacka Podgórskiego. Stal Mielec musi organizować się do bardziej zdecydowanego atakowania, ponieważ jej sytuacja zrobiła się bardzo nieprzyjemna.

3
1
1
2
25'

Koki Hinokio interweniował nieprzepisowo i po jego konfrontacji z Martinem Remacle piłka została przyznana będącym już na dwubramkowym prowadzeniu gościom.

4
3
1
1
2
24'

Jewgienij Szykawka zdobywcą pierwszego gola w meczu!

1
1
2
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Remacle. Asystował mu Mateusz Czyżycki.

Stal Mielec nie zdążyła pozbierać się po stracie pierwszego gola, a padła już bramka na 2:0 dla Korony Kielce. Złocisto-krwiści byli coraz mocniej rozpędzeni, a autorem drugiego gola był Martin Remacle w 22. minucie. Dostał on podanie od Mateusza Czyżyckiego, któremu oddał piłkę Łukasz Gerstenstein. Przyjezdni wykorzystali błąd młodzieżowca i przeprowadzili żwawą akcję bramkową.

6
3
2
4
7
20'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jewgienij Szykawka. Asystował mu Nono.

Korona wyczekała na dogodny moment do przeprowadzenia ataku i zdobyła gola na 1:0 strzałem Jewgienija Szykawki. Cieszył się on z zapunktowania w rywalizacji białoruskich napastników z Ilją Szkurinem. Podopieczni Kamila Kuzery cieszyli się z prowadzenia 1:0 po uderzeniu głową, a obrona gospodarzy zachowała się biernie po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

7
3
2
4
7
15'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Godinho za faul na Macieju Domańskim.

3
2
1
2
3
14'

Dwie akcje przeprowadzone na boku boiska z wykorzystaniem młodzieżowca Łukasza Gerstensteina. Decydował się on na dośrodkowania, ale wyekspediowanie piłki nie stanowiło dużego problemu dla dobrze ustawionych kielczan.

2
2
2
2
2
12'

Piłka została przyznana zawodnikom Stali Mielec po przewinieniu na Piotrze Wlazło. Spokojne wznowienie gry przez podopiecznych Kamila Kieresia.

1
1
1
2
2
10'

Piłka uciekła zawodnikom Stali Mielec poza boisko. W tych okolicznościach wznowienie od bramki zostało przyznane Xavierowi Dziekońskiemu.

1
1
2
2
9'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Ehmann za ostre przewinienie.

Stal Mielec
4
4
1
2
6
7'

Koki Hinokio starał się napędzić atak Stali Mielec, jednak jego zagranie okazało się bardzo niedokładne. Korona Kielce nie miała jakiegokolwiek problemu z powstrzymaniem zawodników z Podkarpacia.

1
1
1
1
2
5'

W ostatnim momencie zorientował się w sytuacji Mateusz Kochalski i wykonał podanie do kompana z zespołu. Już nacierali pressingiem podopieczni Kamila Kuzery.

1
1
1
1
1
4'

Jacek Podgórski dostał podanie od Piotra Malarczyka i starał się zdobyć przestrzeń w konfrontacji z Krystianem Getingerem. Poradził sobie doświadczony obrońca Stali Mielec i nie pozwolił na stworzenie sytuacji podbramkowej Koronie Kielce.

3
1
2
1
2
2'

Z drobnym opóźnieniem, ale jest pierwszy gwizdek w Mielcu. Liczymy na dobre widowisko podobne do tego, które stworzyli w środku tygodnia piłkarze Pogoni, Legii, Lecha i Rakowa w zaległych spotkaniach.