Zawodnicy skoczyli sobie do gardeł. Przepychanki na murawie.

4
2
90+3'
90+2'

5:3! Strata Puszczy na własnej połowie. Błanik podał do niepilnowanego Deaconu, a ten trafia po raz drugi!

Korona Kielce
4
4
1
3
4
90+1'

Sędzia doliczył minimum 5 minut.

1
1
1
2
3
90+1'

Błanik strzela mocno z powietrza, ale broni Zych!

1
1
2
3
90'

Cholewiak prawą nogą szesnastu metrów i robi się 4:3!

7
6
2
4
4
88'

Chyba jest po emocjach! Nie zanosiło się na tego gola, ale Korona trafia po raz czwarty! Ronaldo Deaconu strzelił precyzyjnie w sytuacji sam na sam z Zychem.

6
5
1
1
1
88'
88'
1
1
1
87'

Korona utrzymuje się przy piłce. Trochę zwalnia grę.

2
1
1
1
85'

Rzut wolny dla Puszczy z połowy boiska. Ale to nic. Wrzutka w okolice pola karnego. Taka na walkę. Nic z tego, Korona wybija.

1
2
1
2
84'

Dalmau pogubił się w polu karnym. Miał piłkę przy nodze, a tu ani podania, ani strzału.

1
2
1
1
80'
80'
79'

Niesygnalizowany strzał Cholewiaka zza pola karnego. Piłka się poodbijała, leżał już na murawie Dziekoński, ale nie udało się tego wykorzystać ekipie gości.

3
3
1
1
1
78'

Piłka wybita. Puszcza gra dużo lepiej w drugiej połowie.

1
1
1
1
77'

Rzut rożny dla Korony. Deaconu kontrolował sytuację i nie szukał na siłę dośrodkowania z linii końcowej.

3
2
1
1
74'

Złe przyjęcie Dziekońskiego w polu karnym. Panika i wybicie piłki w aut. Ależ nerwy w zespole Korony.

3
2
1
3
72'

Korona złapała oddech. Odsunęła grę od własnej bramki.

3
3
1
1
69'
69'
69'

Popsuli rzut rożny goście. Na spalonym złapany Cholewiak.

1
1
2
2
68'

Ależ blisko! Cholewiak blisko gola na 3:3! Wrzutka z prawej strony i w ostatniej chwili blokuje ten strzał Czyżycki!

3
3
2
2
2
67'

Puszcza zdecydowanie przesunęła grę na połowę Korony. Totalnie pogubieni gospodarze.

3
1
1
1
65'

3:2! Co tu się wyprawia. Kolejny błąd Korony na swojej połowie. Siemaszko trochę się pogubił przed polem karnym, ale piłka trafiła pod nogi Poczobuta, a ten złapał na wykroku Dziekońskiego. Duży błąd bramkarza Korony!

5
3
1
3
2
63'

Puszcza się nie poddaje! Fatalna strata Korony na własnej połowie. Skiksował Nono, Hajda podał do Siemaszki, ten łatwo ograł Trojaka w polu karnym i mocnym strzałem pokonał Dziekońskiego.

5
5
2
2
61'

Pół godziny do końca. Zrywami grają jedni i drudzy w drugiej połowie.

2
1
61'
58'

Po rzucie rożnym strzelał głową Mroziński... nad bramką.

1
2
2
57'

Teraz Remacle zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Obok.

2
2
56'

Fantastyczna kontra Korony. Nono zagrał prostopadle do Szykawki, ale ten marnuje stuprocentową sytuację! Zych broni!

1
1
2
3
55'

Teraz Siemaszko spróbował z dystansu, lecz i on bardzo się pomylił.

2
2
55'

Tomalski strzelił mocno, ale został zablokowany.

1
1
1
1
54'

Tomalski faulowany tuż przed polem karnym. Będzie dobra sytuacja dla gości.

2
2
52'

Puszcza próbuje coś zdziałać w ofensywie.

1
1
1
51'

Piękna dwójkowa akcja Czyżyckiego i Nono. Błyskawiczne uderzenie tego pierwszego, ale piłka poszybowała nieznacznie nad bramką.