8
7
12
86'

A więc sędziowie uznali, że zagranie ręką było, ale nie należał się za to rzut karny. Gramy dalej.

10
4
7
7
26
86'

Czekamy na werdykt od sędziów VAR.

13
6
1
4
85'

Shehu nie zdążył schować ręki i został trafiony piłką.

15
10
1
1
1
85'

Teraz Raków domaga się rzutu karnego. Tam mogło dojść do zagrania piłki ręką.

13
6
2
1
6
82'

Fran Alvarez wypatrzył niepilnowanego Klimka w polu karnym, ale ten niepotrzebnie długo czekał na piłkę. W efekcie Drachal wybił ją na wślizgu.

7
1
1
2
2
81'

Wrzucał, lekkie zamieszanie i łapie piłkę Kovacević.

8
4
1
80'

Akcja Widzewa, ale Tudor zablokował dośrodkowanie Shehu. Tylko rzut rożny z perspektywy gości.

6
4
1
2
78'
ZMIANA
4
3
2
3
6
77'

Nie zdecydował się na strzał zza pola karnego Drachal. Podał do Koczerhina, który stracił piłkę - podawał dokładnie między dwóch kolegów.

4
5
8
3
3
75'
ZMIANA
5
5
20
1
1
75'
ZMIANA
74'

Ależ niewiele zabrakło. Hanousek wybija piłkę z linii bramkowej po strzale głową Jeana Carlosa! Przelobowany Ravas!

5
4
5
4
5
73'

Będą dwie zmiany w ekipie mistrza Polski. Kittel i Drachal.

6
6
1
1
73'

Zablokowany strzał Cebuli z osiemnastu metrów.

2
2
3
2
4
72'

Spowolnił kontrę Jean Carlos. Był faulowany. I chyba zgłosił jakiś uraz, bo snuje się po boisku.

2
3
4
2
2
71'

Koczerhin z ciekawym podaniem w pole karne. Wbiegał na pełnej szybkości Tudor, ale nie zdołał dziubnąć piłki przed Ravasem.

3
1
2
1
69'

Jean Carlos przed kolejną szansą. Bardzo mało miejsca w polu karnym, ale powalczył o piłkę Nowak. Po chwili technicznie strzelał Jean Carlos, jednak tym razem nie trafił w bramkę.

7
3
2
3
67'

Sędzia jeszcze czekał na sygnał z VAR-u, ale gol był strzelony prawidłowo.

15
13
1
5
66'
GOOOOOOL!!!

1:1! Widzew nie potrafił wybić piłki z pola karnego i Jean Carlos strzela od słupka. Ravas nie dał rady!

33
21
4
7
14
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
62'

Strzały 8-8. Strzały celne 4-3 dla Rakowa.

5
4
4
1
2
61'
ZMIANA
61'
ZMIANA
4
31
1
2
3
61'

Trzy zmiany w Rakowie.

7
4
1
1
1
61'

Zawodnicy już wracają na boisko.

3
2
1
59'

Trochę się zadymiło od rac. Sędzia przerwał mecz.

3
4
4
3
2
57'

Atak pozycyjny Rakowa, z którego nic nie wynika. Bardzo mądra gra Widzewa w defensywie.

1
3
2
5
55'

Nowak przewrócił się w polu karnym. Protesty Rakowa, ale sędzia Sylwestrzak pokazuje, że o faulu nie ma mowy.

2
4
1
2
53'

Berggren po linii do Plavsicia. Na prawym skrzydle, bo zamienił się stronami z Jeanem Carlosem. Zabrakło jednak dośrodkowania lewą nogą. Próba przełożenia na lepszą prawą, wmieszał się w to rywal i wyjaśnił sytuację.

1
3
2
2
51'

Jean Carlos znakomicie opanował piłkę w polu karnym. Zagrał płasko i żaden z zawodników Rakowa jej nie trącił. Znowu najbliżej był Crnac.

2
1
2
1
2
49'

W odpowiedzi mieliśmy uderzenie Kuna z 20 metrów. W środek, wyciągnął rękę Kovacević i odbił piłkę.

6
1
1
3
3
48'

Kontra Rakowa i dość nietypowe zakończenie. Nowak zagrał mocno w pole karne, trafił w głowę Crnaca i to mogło zaskoczyć Ravasa, ale bramkarz Widzewa był czujny i złapał piłkę.

6
3
5
2
46'

1
45+1'

Crnac minimalnie spóźniony po płaskim dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Tylko lekko musnął piłkę i Ravas nie miał żadnych problemów z obroną.

1
2
3
5
45'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

3
2
2
44'

W odpowiedzi Raków. Nieźle to wyglądało, Lederman miał trochę miejsca w polu karnym, zagrał na piąty metr, ale Żyro w ostatniej chwili uprzedził atakującego piłkę Nowaka. To byłby pewny gol.

2
2
1
42'

Kolejna składna akcja gości. Terpiłowski zagrał na szesnasty metr, gdzie był niepilnowany Kun. Mógł zrobić wszystko, ale fatalnie trafił w piłkę i strzelił w sam środek bramki. Broni Kovacević.

4
2
1
2
2
41'

Terpiłowski skiksował przy próbie strzału z 30 metrów. Wyszło średnio.

2
3
39'

Efektowna i bardzo ryzykowna interwencja Racovitana po dośrodkowaniu Klimka. Niewiele brakowało do gola samobójczego.

1
3
3
2
1
38'

Yeboah strzelał głową po wrzutce z lewej flanki. Broni Ravas.

2
3
1
37'
ZMIANA
3
2
2
36'

Ibiza znowu usiadł na murawie. Będzie konieczna zmiana.

3
1
2
1
34'

Przy okazji jakiegoś urazu doznał Ibiza.

3
2
2
2
34'

Nowak bez pomysłu w polu karnym. W końcu podał do Yeboaha, ale ten został zablokowany. Wcześniej fatalnie popsuł kontratak Crnac.

2
1
1
1
1
32'

Klimek do Terpiłowskiego na kilkadziesiąt metrów - w aut. Źle wybrał zawodnik Widzewa, od razu pokazywał Rondić, że trzeba było wybrać prostszy wariant.

2
2
1
1
1
31'

Pół godziny za nami. W strzałach mamy idealny remis: 4-4. Celne: 1-1.

1
2
1
29'

Racovitan zagrywał piłkę... no właśnie, Widzew protestował, że ręką, ale sędzia ocenił, że dostał w brzuch. VAR nic nie zmieniał, nie ma rzutu karnego.

6
2
2
28'

Klimek w polu karnym Rakowa. Miał pecha, że trafił na Tudora. Trochę pokiwał nogami, ale nawet nie oddał strzału. Umiejętnie blokował go rywal.

4
1
1
2
2
27'

A Widzew gra swoje. Nisko w obronie, blisko siebie i od czasu do czasu próbuje wyprowadzić jakąś kontrę.

2
1
3
5
26'

Nowak zagrał na obieg do Plavsicia, ten od razu wrzucał w okolice piątki, lecz nie trafił w piłkę Yeboah, a później żaden inny zawodnik Rakowa.

1
3
1
3
23'

Raków blisko wyrównania! Po dośrodkowaniu Nowaka strzelał głową z kilku metrów Crnac, ale koszmarnie się pomylił!

7
11
5
4
21'

Najpierw Jean Carlos zablokowany na 16. metrze, po chwili Berggren wbiegł w pole karne, ale nie zdołał dograć piłki wzdłuż piątego metra.

1
2
20'

Podanie do Ledermana, ale ten miał problem z opanowaniem piłki w polu karnym. Ani strzału, ani jakiejkolwiek decyzji. Piłka poza boiskiem.

2
1
1
4
17'

Strata Rakowa na własnej połowie. Rondić ruszył z kontrą, przebiegł kilkadziesiąt metrów, ale strzelił bardzo niecelnie.

5
3
1
4
16'

Zaczynają przeważać częstochowianie.

7
3
1
1
2
15'

Miękka wrzutka Plavsicia na dalszy słupek, Nowak lekko trącił piłkę i ostatecznie przeleciała ona centymetry obok bramki.

1
1
2
1
4
13'

Doskonale rozegrany ten rzut wolny. Tudor do Nowaka, ten był kompletnie niepilnowany w polu karnym, próba dogrania w okolice piątego metra, ale w porę połapali się widzewiacy.

2
1
3
12'

Shehu faulował Nowaka i zarobił kartkę. Czwartą w tym sezonie, co oznacza pauzę.

1
1
12'
Widzew Łódź
3
1
3
12'

Dłuższe podanie w kierunku Crnaca, jednak ten nie opanował piłki w polu karnym.

1
10'

Lekki strzał Nowaka z narożnika pola karnego i Ravas pewnie łapie piłkę. Niezła akcja gospodarzy, ale wykończenie pozostawiało wiele do życzenia.

3
1
4
2
4
8'

Ruszył prawym skrzydłem Yeboah, zagrał na obieg do rozpędzonego Jeana Carlos, jednak zabrakło precyzji przy dośrodkowaniu. Piłka wybita.

4
3
4
2
2
7'

Wrzucał Shehu, ponownie wygrał walkę w powietrzu Żyro, ale nie zdołał oddać dobrego strzału.

1
2
2
2
6'

Rzut rożny dla Widzewa.

5
3
2
2
5'

Łodzianie zaczęli bardzo odważnie. Raków ma duże problemy na swojej połowie.

4
1
3
3
4'

Długie podanie do Crnaca. Początkowo wyglądało to groźnie, ale zawiodło przyjęcie piłki. Wygonił się pod linię końcową napastnik Rakowa i później kopnął piłkę prosto do rąk Ravasa.

3
2
4
3
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Żyro. Asystował mu Mato Milos.

Ależ ten mecz się znakomicie zaczyna dla Widzewa! Sprytnie rozwiązany rzut wolny przez Shehu. Podanie na skrzydło, skąd zacentrował Milos i Żyro precyzyjnym strzałem głową pokonał Kovacevicia!

Widzew Łódź
22
16
8
8
15
1'