Zakończony
Górnik Łęczna
90+5'
GOOOOOOL!!!

Męczyła się Lechia, męczyła. W końcu przeprowadziła desperacki rajd, wrzutka z lewej strony, goście źle wybili piłkę i Neugebauer oddał kapitalny strzał zza pola karnego. 1:1!

5
3
2
3
90+3'

Kolejna wrzutka Lechii. Oczywiście na aferę. Gostomski łapie piłkę.

2
2
90+2'

Ależ bezradność Lechii. Podania cały czas do boku, do tyłu. A czas ucieka.

2
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA
1
2
90'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

88'

Kolejna próba z dystansu. D'Arrigo, mocno, ale niecelnie.

87'
Fryderyk Janaszek #11
85'

Niestety, zrobiła nam się straszna kopanina.

1
84'
ZMIANA
83'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
Michał Pawlik #5
schodzi Schodzi
80'

Lechia z taktyką "laga na Zjawińskiego". Można z góry zakładać, jak to się skończy. Górnik cały czas bardzo dobrze broni.

1
79'
ZMIANA
78'

Dwa rzuty rożne dla Lechii - bez sukcesów. Gostomski ponownie spokojnie łapie piłkę.

76'

Mocny strzał z dystansu oddał Żelizko. Gostomski odbił piłkę, jednak nie ruszył żaden z zawodników Lechii i po chwili bramkarz gości naprawił swój błąd.

76'

Kwadrans do końca. Górnik przed momentem nie wykorzystał dobrej okazji do kontry.

73'

Chłań z dystansu. Nad poprzeczką.

73'

Kolejne dośrodkowania po stronie gospodarzy. Raz z lewej, raz z prawej strony. I w każdym przypadku radzą sobie goście.

72'

Lechia nie schodzi z połowy przeciwnika. Tylko, że dalej niewiele z tego wynika.

2
2
71'
ZMIANA
70'
ZMIANA
70'
ZMIANA
70'
ZMIANA
69'

Po dośrodkowaniu Bugaja było blisko gola samobójczego. Gostomski pilnował jednak bliższego słupka.

69'

Okres sporej przewagi Lechii, choć trudno nie odnieść wrażenia, że gospodarze boją się strzelać. Brakuje decyzji.

67'

Kapić z rzutu rożnego i najwyżej w polu karnym skakał Cisse.

65'

Bardzo mocny strzał z rzutu wolnego oddał Żelizko. To było ponad 30 metrów. Gostomski broni jednak bez problemów.

64'

Bugaj ruszył na obieg, zagrywał mocno w pole karne, jednak żaden z partnerów nie doszedł do strzału.

62'

Coraz bardziej nerwowo w Gdańsku. Kibice na trybunach powoli tracą cierpliwość. Były już pierwsze gwizdy, a nawet wulgaryzmy.

60'

Żelizko z dystansu - niecelnie. Długo przygotowywała akcję Lechia, choć bardzo chaotycznie.

1
57'

Kontratak gdańszczan? No nie do końca. Mena biegł przy linii i przegrał fizyczną walkę z Kryeziu. Czysty odbiór.

1
1
56'

Kolejny odbiór Lechii. Bugaj miał miejsce z prawej strony, zagrał w pole karne, ale Bobcek główkował obok bramki.

54'

Celny strzał Kapicia z 20 metrów, jednak to nie mogło zaskoczyć Gostomskiego.

54'

Gospodarze nie mają większych problemów, by szybko odebrać piłkę, ale równie szybko ją tracą.

53'

Desperackie podanie po linii bocznej w kierunku Bobceka. Za mocne, niedokładne. Napastnik Lechii dogonił piłkę, ale zagrywał już zza linii końcowej.

51'

Potężne zamieszanie w polu karnym Górnika, ale Lechia po raz kolejny nie potrafiła oddać strzału. Na koniec Chłań zagrywał piłkę ręką.

49'

Fernandez podszedł do piłki, ale uderzył niecelnie. Sporo zabrakło.

49'

Bobcek miał szansę, ale ani nie strzelił z 25 metrów, ani nie podał do Meny. Szczęśliwie dla niego był faulowany przed polem karnym. Rzut wolny.

48'

Już pierwsze minuty po przerwie pokazują, że w Lechii nic się nie zmieniło. Podania głównie w poprzek albo do tyłu. I sporo niedokładności.