17
9
2
90+1'

Już nawet Colley oddał strzał zza pola karnego. Lekko, w środek i Mleczko łapie piłkę.

5
2
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 3 minuty.

1
2
89'
2
1
4
88'

Nagamatsu wyprowadzał kontrę gości, widział niepilnowanego Pomorskiego, ale podawał za mocno w jego stronę.

1
2
1
87'

Jest 5:2, a gospodarze cały czas w wysokim pressingu. Tu nie ma żadnego odpuszczania.

3
2
1
84'
wchodzi Wchodzi
Kacper Flisiuk #27
schodzi Schodzi
Marcel Krajewski #91
84'

Piękna odpowiedź Wisły. Miki Villar potężnie uderzył z dość ostrego kąta. Mleczko zaskoczony, bo piłka leciała przy bliższym słupku. 5:2!

15
9
3
83'
Wiktor Bućko #79
2
4
82'

Znicz się nie poddaje. Nagamatsu strzelił płasko zza pola karnego, Raton był zasłonięty i nie zdążył zareagować. 4:2.

Shuma Nagamatsu #18
1
2
7
81'

Duda! Ależ przymierzył zza pola karnego. Kapitalnie celował, ale jeszcze lepiej w bramce zachował się Mleczko. Co za interwencja!

1
1
1
79'
2
78'

Duda z dystansu. Kolejna taka próba, tym razem celna. Ale to nie zaskoczyło bramkarza Znicza.

1
77'
Angel Baena #77
2
1
1
77'

Joan Roman w akcji lewym skrzydłem. Złamał do środka na prawą nogę, szukał technicznego uderzenia przy dalszym słupku, lecz nie trafił w bramkę.

1
76'

Kwadrans do końca. Totalna dominacja Wisły. W tym zakresie nic się nie zmienia.

1
74'

I znowu wiślacy. Joan Roman holował piłkę, w końcu strzelał z osiemnastego metra. Ponownie nad poprzeczką.

1
1
3
73'

Alfaro zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Zabrakło bardzo dużo.

1
1
1
2
71'

Wisła Kraków. Schodzi: Marc Carbo. Wchodzi: Bartosz Talar.

Bartosz Talar #18
1
70'

Ostre wejście Tkaczuka w nogi Carbo.

1
1
1
70'
Jurij Tkaczuk #5
1
1
1
68'

Można odnieść wrażenie, że coraz mniej chęci do gry mają piłkarze z Pruszkowa. Trudno się dziwić.

1
71'
1
1
1
67'

Niezła wrzutka Alfaro z rzutu wolnego, ale Rodado strzelał obok słupka.

1
1
2
64'
1
1
1
63'

Wisła nie odpuszcza. Kibice domagają się kolejnych bramek.

1
1
1
61'
61'

Wisła Kraków. Schodzi: Jakub Krzyżanowski. Wchodzi: Dawid Szot.

Jakub Krzyżanowski #52
1
60'

Gol! Strzelił Angel Baena. Asystował mu Angel Rodado.

4:1! Ależ to zrobiła Wisła. Świetnie wyszli spod pressingu gospodarze, Rodado zabawił się z przeciwnikiem na środku boiska, podał do Baeny, a ten po kilkudziesięciometrowym rajdzie strzela kolejnego gola!

12
4
1
3
58'
57'
Tymon Proczek #8
3
3
56'

Pomorski po raz kolejny uderzył zza pola karnego, ale Raton nie popełnia dziś błędów i przytomnie odbił piłkę do boku.

1
2
56'

Czarnowski daleko wypuścił sobie piłkę, ścigał się z Krzyżanowskim przy linii bocznej, ale młody zawodnik Wisły wygrał pojedynek fizyczny.

1
2
55'

Znicz trochę się obudził po przerwie, bo końcówka pierwszej połowy była fatalna w jego wykonaniu.

1
2
52'

Fantastyczna kontra Znicza! Krajewski biegł przez kilkadziesiąt metrów, w końcu podał na skrzydło do Czarnowskiego, ten zagrał idealnie na głowę Nagamatsu, ale Japończyk główkował obok spojenia słupka z poprzeczką!

1
2
50'

A teraz Wisła. Rodado opanował piłkę na szesnastym metrze, lecz poślizgnął się w momencie strzału, przez co Mleczko miał ułatwione zadanie.

1
50'

Tymczasem kontra Znicza. Pomorski miał trochę miejsca przed polem karnym, strzelił mocno, jednak w sam środek bramki. Raton broni bez problemów.

1
48'

Baena mocno strzelił zza pola karnego, ale nad poprzeczką.

1
1
1
46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

1
1
czas Druga połowa
45+3'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Angel Baena.

3:1! Co za końcówka pierwszej połowy. Znicz rozbity, Wisła ruszyła prawym skrzydłem, Baena podał płasko w "szesnastkę" i Rodado po raz drugi dziś pakuje piłkę do siatki!

Asysta:
13
6
2
3
45+1'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Joan Roman.

Wisła prowadzi po kolejnym fatalnym błędzie Znicza! Juchymowycz miał wszystko pod kontrolą, ale za długo zwlekał z podaniem i odebrał mu piłkę Rodado. Joan Roman podał do Rodado, a ten efektowną podcinką trafia na 2:1!

15
8
1
3
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

1
1
6
6
44'

Krzyżanowski z rzutu rożnego. Ciekawe zagranie na dalszy słupek, jednak Mleczko ponownie nie popełnia błędu po dość lekkim strzale głową Jarocha.

1
1
1
43'

I kolejny raz Wisła. Mocne zagranie Baeny w pole karne i Rodado blokowany przez obrońcę.

1
42'

Zabrakło Krzyżanowskiego na lewej obronie, Znicz ruszył skrzydłem, ale strzał Nowaka został zablokowany. Po chwili zza pola karnego spróbował jeszcze Tkaczuk i tu też piłka nie doleciała do Ratona.

1
41'

Krzyżanowski wygrał przebitkę na skrzydle, podawał płasko w pole karne, ale Olejarka nie wbiegł w tempo na bliższy słupek. Mleczko łapie piłkę.

1
41'

Znicz totalnie pogubiony po stracie gola.

1
40'

Jaroch przewrócił się w polu karnym Znicza, ale sędzia uznał, że to on faulował w tej sytuacji.

1
39'

I już mogło być 2:1! Świetna akcja Wisły. Krzyżanowski zacentrował idealnie na piąty metr, Baena wcisnął się pomiędzy dwóch rywali, ale strzelił obok słupka!

1
3
38'

Gol prawidłowy!

2
38'

Sytuacja jest jeszcze sprawdzana przez VAR.

1
37'

Gol! Strzelił Joan Roman. Asystował mu Angel Rodado.

1:1! Beznadziejna strata Błyszki na linii środkowej. Przechwycił piłkę Rodado, pobiegł w kierunku bramki, podał do niepilnowanego Joana Romana, a ten zachował stoicki spokój w sytuacji sam na sam z Mleczką.

7
2
1
2
35'

Wisła powinna wyrównać. Po płaskim dośrodkowaniu Baeny źle interweniował zawodnik Znicza, piłka znalazła się idealnie pod nogą Olejarki, ale ten z pięciu metrów strzelił w nogę Mleczki!

1
34'

Zmiana wymuszona kontuzją Grudzińskiego.

1
33'
Filip Kendzia #26
1
33'

Wisła powiększa posiadanie piłki, ale niewiele z tego wynika. Znicz jest bardziej konkretny w tym meczu.

31'

Tkaczuk znowu bardzo pomylił się przy strzale z dalszej odległości.

1
29'
1
28'

Dwójkowa akcja Carbo i Olejarki. Napędził wszystko środkowy pomocnik Wisły, wbiegał w pole karne, ale nie podał mu celnie Olejarka.

1
26'

Tkaczuk strzelił bardzo mocno i bardzo niecelnie.

1
25'

Rzut wolny dla Znicza z ok. 30 metrów. Kolejna dobra szansa dla gości.

1
24'

Mleczko po raz kolejny nie popełnia błędu na przedpolu. Wisła w ofensywie nie wygląda najlepiej w tym meczu.

1
22'

Znicz prowadzi! Co za gol! Ależ fantastycznie uderzył zza pola karnego Nagamatsu! Pięknie, technicznie, idealnie przy słupku, wykorzystując nie do końca dobre ustawienie Ratona.

1
1
2
7
21'

Ładne prostopadłe podanie do Nagamatsu, ten uderzył bez zastanowienia, ale Raton odbija piłkę nogami. Był jednak spalony.

2
20'

Miękka wrzutka z rzutu rożnego i spokojnie łapie piłkę Mleczko.

1
19'

Jaroch z dystansu, rykoszet i kolejny rzut rożny dla Wisły.

1
18'

Baena wrzucał w pole karne. Do nikogo. Krajewski wybił piłkę, uprzedzając Olejarkę.

1
17'

Przekombinowali gospodarze. Rozegrali krótko ten korner, ale zabrakło strzału, a nawet dośrodkowania.

1
16'

Rzut rożny dla Wisły po akcji Rodado lewą stroną.

1
14'

Znicz nie ma dużych problemów, by utrzymać się przy piłce. Początek meczu w Krakowie lekko zaskakujący.

1
12'

Znicz poklepał prawym skrzydłem, Krajewski podał technicznie w pole karne, uderzył z ostrego kąta Nagamatsu, ale broni Raton.

1
12'

Czarnowski strzelił z dystansu... bardzo niecelnie.

1
11'

Miękka wrzutka Krzyżanowskiego z rzutu wolnego. Trącił piłkę głową Uryga, ale nie miało zbyt dużo siły to uderzenie. Mleczko spokojnie broni.

1
10'

Odważny początek w wykonaniu Znicza. Nie przestraszyli się goście dzisiejszego przeciwnika.

3
1
8'

Centrostrzał w wykonaniu Krzyżanowskiego. Sporo problemów miał Mleczko, ale ostatecznie przerzucił piłkę nad poprzeczką.

1
1
7'

Kontra gości po przechwycie na połowie rywala. Czarnowski huknął z ostrego kąta, lecz nie trafił w bramkę.

1
5'

W odpowiedzi mocny strzał Rodado z szesnastu metrów. Ofiarnie blokowany przez piłkarzy Znicza.

1
1
4'

Wawszczyk był na spalonym i może żałować, bo po chwili pięknie w polu karnym zachował się Pomorski, zakręcił trzema zawodnikami Wisły i strzelił nie do obrony przy dalszym słupku.