7
6
7
88'

Douglas z rzutu wolnego, piłka podbita, ale Marchwiński strzelał nad poprzeczką.

11
9
7
8
23
87'
87'
40
16
4
3
13
87'

Kapuadi faulował rozpędzającego się na skrzydle Wilaka.

6
5
5
9
18
86'

Lech skupiony na defensywie. Tu musiałby się wydarzyć jakiś cud, żeby padł choć jeden gol.

18
21
9
6
12
83'

Ten też nie. I znowu Ishak wybija piłkę.

47
33
6
4
9
83'

Seria rzutów rożnych dla Legii. Poprzednie nic nie dały.

27
27
7
7
9
82'

Wilak dopiero wszedł, a już dwukrotnie w jednej akcji się poślizgnął.

8
35
10
10
12
81'

Na boisku kompletnie nic się nie dzieje. Kopanina.

13
20
10
10
19
80'
20
9
1
8
3
77'
6
2
8
1
5
77'
6
6
3
2
2
76'

Kwadrans do końca. Całe szczęście. Szkoda prądu na ten mecz.

17
36
6
2
7
75'

Niestety nie widać poprawy w grze jednych i drugich w porównaniu do tego, co widzieliśmy w pierwszej połowie.

18
18
14
7
10
73'

Wszołek wbiegł przed Ishaka, umiejętnie się zastawił i był trącony przez napastnika Lecha. Przewinienie taktyczne.

15
4
12
7
24
73'
Lech Poznań
14
6
5
8
25
71'

Po dośrodkowaniu Wszołka trącił piłkę Muci, strzelał Pekhart, ale ostatecznie interweniował Mrozek. Czech domagał się rzutu karnego, jednak sędzia go zignorował.

30
21
5
3
7
69'

Aut dla Legii. Jędrzejczyk rzucił piłkę na kilkanaście metrów, ale po raz kolejny dobrze we własnym polu karnym spisał się Ishak.

36
15
12
3
6
67'

Znowu zagrali to na krótko, ale Josue przerzucił całe pole karne, nikt nie trącił piłki.

24
21
15
5
9
67'

Bije brawo Josue, bo Jędrzejczyk z trudnej sytuacji wycisnął rzut rożny.

18
5
2
6
19
65'

Wszołek składał się do strzału z woleja zza pola karnego. Fatalnie skiksował. Łapie piłkę Mrozek.

19
12
4
5
7
64'
24
16
9
12
33
63'

Tobiasz skutecznie interweniował poza polem karnym. Ba Loua nie miał szans dobiec do tej piłki po podaniu z własnej połowy.

12
10
5
9
13
61'

Kolejne przepychanki. Dawno nie było.

12
31
11
5
10
60'

Muci strzelał z ostrego kąta i nogami broni Mrozek.

22
15
4
5
6
59'

Legia mogła ruszyć z kontrą. Josue pięknie podał na kilkadziesiąt metrów, lecz Muci nie dał rady wyprzedzić Blazicia w pojedynku biegowym.

27
12
7
8
5
58'

Ten mecz to ciekawe zjawisko. Najpierw nie grał nikt, później Legia, później znowu nikt, a teraz gra tylko Lech.

37
17
5
3
6
56'

Dobra wrzutka Velde na dalszy słupek. Ba Loua czekał na piłkę, ale bardzo dobrze spisał się Kun i nie pozwolił rywalowi na oddanie strzału.

12
6
4
7
19
54'

Oficjalna frekwencja: 27 535.

29
18
8
6
9
54'

Blazić strzelał głową po rzucie rożnym i pewnie interweniował Tobiasz.

10
7
11
6
13
53'

Ishak w polu karnym. Strzelał z ostrego kąta, ale świetnie doskoczył do niego Augustyniak i w porę zablokował.

13
7
5
8
15
52'

Elitim podawał na kilka metrów do Pekharta. Niecelnie. Piłka pod nogami Mrozka.

14
9
5
4
9
52'

Legia źle wykonała rzut wolny, Lech miał okazję do kontry, ale wyszło równie śmiesznie. No nie jest to najlepszy mecz.

5
9
6
8
4
49'

Lech już zrobił więcej niż w pierwszej połowie.

32
23
6
4
7
48'

Był rzut rożny dla Lecha. Dośrodkowanie na bliższy słupek, strącił piłkę Ishak, niefortunnie interweniował Augustyniak i doszedł do strzału Blazić, ale trafił prosto w Tobiasza.

14
9
10
8
9
46'

Ba Loua dostał kapitalne podanie na wolne pole. Biegł ile sił w nogach, był już w polu karnym, ale niepotrzebnie chciał przekładać piłkę na drugą nogę. Dał się dogonić i Augustyniak skasował go wślizgiem.