(2:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt zgubił pierwsze punkty w sezonie. Królewscy w derbach przegrali na boisku rywala z Atletico 1:3. Dwie bramki w potyczce zdobył Alvaro Morata.

8
6
1
1
90+5'

Ostro Bellingham i Anglik ukarany żółtą kartką. Mogło być nawet bardziej kolorowo.

14
10
3
1
3
90+3'

Indywidualną akcję przeprowadził Depay, strzał z ok. 17 metrów był nieznacznie niecelny.

6
2
1
1
90+2'

Gospodarze już świętują. Do końca pozostały cztery minuty. Atletico krzywda raczej krzywda się nie stanie.

8
4
1
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

2
1
2
1
8
87'

Nakradli sekund przeprowadzając dwie zmiany gracze Atletico. Na pewno sędzia trochę dołoży do 2. połowy.

4
5
1
1
86'
wchodzi Wchodzi
Javi Galan #17
schodzi Schodzi
Samuel Lino #12
1
85'
Jose Gimenez #2
4
1
85'

Real Madryt w okolicach pola karnego Ateltico, gospodarze jednak w tyłach są bardzo pewni.

6
3
1
1
2
82'
81'

Małe zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Sędzia ostatecznie odgwizdał faul w ataku gracza Królewskich.

4
1
1
1
78'

Akcja Diaza, strzał z ostrego kąta sparował Oblak.

5
4
1
2
78'

Piłkarze Atletico starają się wykorzystać fakt, że mają coraz więcej miejsca z przodu.

9
5
1
76'

Kwadrans plus czas doliczony. Coraz mniej czasu ma Real Madryt na doprowadzenie do remisu.

3
8
1
1
1
74'

Rodrygo wpadł na rywala i odczuł starcie. Kolejna przerwa w grze.

9
5
2
1
1
72'

Płaski strzał Valverde. Królewscy mają problemy z trafieniem w światło bramki.

10
4
1
1
1
70'
2
2
2
2
2
70'

Z dystansu szczęścia poszukał Ruediger. Do szczęścia brakowało niewiele.

4
4
3
2
1
69'

Real stara się dać sobie impuls. Atletico dobrze się broni, jednak kontaktowy gol dla gospodarzy może sporo zmienić w tym meczu.

2
1
1
1
1
67'
8
7
1
1
1
65'
64'

Coraz groźniejszy Real. Joselu nie zdecydował się na strzał. Po chwili z dystansu przymierzył Tchouameni, ale obok bramki.

2
2
2
1
2
62'

W odpowiedzi uderzył Rodrygo. Brazylijczyk został przyblokowany i piłka minęła bramkę.

2
1
2
1
1
62'

Płasko w pole karne dośrodkował Molina, Kepa błędu nie popełnił.

3
1
1
2
2
60'

Godzina gry za nami. Atletico prowadzi dwoma golami, ale nikt raczej nie zaryzykuje stwierdzenia, że gospodarze ten mecz wygrają.

11
9
4
4
5
57'
Fran Garcia #20
5
2
56'
54'

Dogranie do Hermoso. Były gracz Realu uderzył głową i pomylił się o pół metra.

4
2
2
1
51'

Atletico wciąż nie pozwala na wiele. Gospodarze nie chcą dać rywalom tlenu. Do końca jednak daleko i wiele może się jeszcze tutaj wydarzyć.

8
5
1
48'

Real od dawna nie ma czego bronić. Chcąc zapunktować Królewscy muszą zacząć ryzykować w tyłach.

8
7
1
1
1
46'

Gol! Strzelił Alvaro Morata. Asystował mu Saul Niguez. Kapitalny początek Atletico. Z lewej strony dośrodkował Saul, a Morata głową z pięciu metrów na 3:1!