Niewiarygodne! Stal doprowadza do wyrównania - Krystian Getinger!

4
6
8
86'

Nie składają broni zawodnicy Stali Mielec. Pewne uderzenie z kilku metrów Kaia Meriluoto i rezerwowy w tym meczu daje kontakt gościom.

12
7
3
4
8
84'

Cudowna interwencja Kochalskiego ratuje Stal Mielec. Cracovia ma zamiar zdobyć tu jeszcze jednego gola.

4
2
1
2
82'
82'
81'
80'

Nie pomylił się Karol Knap, pewne uderzenie z rzutu karnego

7
6
1
3
79'
2
3
2
72'
69'

Świetna indywidualna akcja i znakomity strzał z dystansu Benjamina Kallmana!

5
5
4
5
8
68'

Ależ interwencja Mateusza Kochalskiego! Arttu Hoskonen miał mnóstwo miejsca po tym dośrodkowaniu i oddał celny, mocny strzał na bramkę. Świetnie zareagował bramkarz Stali Mielec odbijając piłkę

3
3
1
2
2
63'

Za małą liczbą zawodników próbują kontratakować gracze Cracovii. Po przejęciu piłki Takuto Oshima jest osamotniony i dwukrotnie notuje stratę na połowie Stali Mielec.

1
1
1
1
57'

Nie zastanawiał się długo Patryk Makuch. Od razu po przyjęciu piłki oddał strzał i zmusił do interwencji Mateusza Kochalskiego. Cracovia mogła cieszyć się z prowadzenia.

3
2
1
2
4
55'

Monotonia. Tak w jednym słowie można opisać to, co aktualnie dzieje się na boisku w Krakowie. Sporo niedokładności oraz gra na oślep. Przed momentem dalekim podaniem prostopadłym chciał przyspieszyć grę Kamil Glik, ale podanie nie znalazło żadnego adresata.

1
1
1
2
48'

Świetna interwencja Sebastiana Madejskiego uchroniła teraz Cracovię przed stratą bramki, uderzał z ostrego kąta Maciej Domański.

1
2
46'

Rozpoczęli drugą połowę zawodnicy Cracovii.

1
czas Druga połowa
komentarz

Pierwsza połowa tego spotkania dobiega końca. Trzeba przyznać, że nie poderwała ona kibiców zgromadzonych dość nielicznie na stadionie przy Kałuży. Kilka dobrych stałych fragmentów gry w wykonaniu Cracovii to jak na razie za mało, by powalczyć o bardzo potrzebne drużynie "Pasów" zwycięstwo w lidze.

1
1
2
2
3
41'

Kolejna próba strzału Kamila Glika. Tym razem piłka po rzucie rożnym spadła pod nogi 35-latka, ale strzał lewą nogą bardzo nieudany.

4
5
3
3
4
37'

Groźne dośrodkowanie w pole karne, strącił piłkę Patryk Makuch i w ostatniej chwili ratują się obrońcy Stali Mielec. Sporo problemów przy stałym fragmencie gry mają goście.

1
1
1
30'

Poprzeczka! Bardzo dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i nieznacznie pomylił się Kamil Glik. Sporo szczęścia dla Stali Mielec

2
2
1
1
27'

Kolejna akcja lewą stroną w wykonaniu gości. Nieźle poprowadził piłkę w kierunku bramki Michał Trąbka, następnie zszedł z nią do środka boiska i oddał strzał. Uderzenie pomocnika Stali Mielec było jednak za mocne i minęło bramkę.

2
1
1
25'

To była znakomita okazja, by spróbować uderzenia zza pola karnego. Do piłki podszedł Jani Atanasov, ale znacząco przeniósł ją nad poprzeczką bramki Stali Mielec.

1
1
1
1
22'

Bardzo mocne i dalekie dośrodkowanie w pole karne Cracovii, nie pomylił się Sebastian Madejski, choć musiał się bardzo wyciągnąć golkiper "Pasów", by skutecznie złapać piłkę w ręce.

1
2
19'

Dużo miejsca mają zawodnicy Stali Mielec, którzy w ostatnich minutach częściej są przy piłce. Nie przekłada się to jednak na ilość stworzonych sytuacji, większość zagrań w obrębie pola karnego skutecznie blokowana przez defensorów Cracovii

1
1
1
1
15'

Popisowa akcja Benjamina Kallmana. Świetnie przedarł się prawym skrzydłem fiński napastnik i zmusił obronę Stali Mielec do ofiarnej interwencji, która mogła skończyć się nawet golem samobójczym.

1
1
1
11'

Pierwsza okazja dla Stali Mielec w tym meczu. Krystian Getinger otrzymał piłkę na lewym skrzydle i chciał poszukać tym dośrodkowaniem Szkurina, ale skutecznie interweniował Kamil Glik. Po chwili strzał zza pola karnego trafił w słupek bramki Sebastiana Madejskiego. W Krakowie wciąż bez bramek, ale niestety też bez fajerwerków. Monotonna gra obu drużyn z pojedynczymi przebłyskami.

1
7'

Świetna akcja Cracovii i bardzo dobra interwencja Mateusza Kochalskiego, który powstrzymał Takuto Oshimę. Japończyk bardzo aktywny od początku tego meczu.

3
2
1
1
5'

W pierwszych minutach spotkania delikatna przewaga po stronie zawodników Cracovii, którzy stworzyli sobie bardziej dogodną okazję do oddania jakiegokolwiek strzału na bramkę. Spokojna gra obu drużyn na razie nie gwarantuje dużego widowiska.