(0:0)
Zakończony
Cracovia
komentarz

W meczu Legii Warszawa z Cracovią na gole czekać trzeba było do 2. połowy. Spotkanie zasłużenie 2:0 wygrali wicemistrzowie Polski.

9
4
2
2
90+4'

Po dośrodkowaniu piłka w rękach Tobiasza, a ucierpiał Kapuadi, który został kopnięty przez kolegę z zespołu.

9
7
5
5
3
90+3'
8
6
1
4
4
90+2'

Kolejna nieudana próba Pasów. Dodatkowo był spalony.

6
4
1
1
90+2'
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 5 minut.

2
2
4
11
12
90'

Tobiasz na przedpolu, bramkarz złapał piłkę.

6
1
1
2
88'
5
7
3
4
9
87'

Próba z dystansu Slisza trafiła w obrońcę Pasów.

1
2
3
2
5
86'

Gol! Strzelił Blaz Kramer. Pewny strzał Kramera. Madejski w przeciwnym rogu i już 2:0!

37
12
2
5
6
84'

Dogranie z pola karnego Rosołka trafiło w rękę Glika. Rzut karny!

19
3
1
3
4
84'

Kontra Legii, ale zabrakło uderzenia. To powinien być gol.

2
1
1
4
8
83'

Atanasov dogrywał z rzutu wolnego, nikt jednak do piłki nie doszedł. Od bramki Tobiasz.

3
3
1
5
2
82'
5
4
1
1
5
81'

Korner dla Legii. Dobre dośrodkowanie, ale równie dobra interwencja obrony Pasów.

6
5
2
1
1
79'

Minuty płyną, Legioniści nie zamierzają gościom oddawać piłki.

8
4
2
4
4
76'

Strzał z pola karnego odbił Madejski. Uderzający Kramer był jednak na spalonym.

7
3
2
2
1
75'

Kwadrans do końca gry. Legia nie zamierza oddawać inicjatywy.

8
2
1
2
3
73'
4
7
15
14
72'
70'

Oshima urwał się prawą stroną, ale w decydującym momencie źle zagrywał do Rózgi.

3
1
5
2
70'

Mnóstwo chaosu w polu karnym Cracovii. Zabrakło najważniejszego, czyli uderzenia.

4
4
5
2
68'
6
3
4
1
1
67'
66'

Uderzenie Ghity nie sprawiło Tobiaszowi żadnych problemów. Piłka w rękach bramkarza.

3
3
2
2
2
63'
63'
5
3
2
2
4
62'

Przed szansą Gual, który jednak przegapił moment na strzał i został zablokowany!

3
5
2
2
1
60'
59'

Rakoczy starał się urwać Augustyniakowi. Obrońca Legii zachował czujność do końca i akcję przerwał.

2
3
4
1
2
56'
14
9
1
3
55'

Legia  po objęciu prowadzenia zyskała spokój. Wojskowi powinni zamknąć mecz, ale wydaje się, że to kwestia czasu.

4
2
1
1
4
52'

We własnym polu karnym przez Kallmana trafiony został Kun. Ucierpiała głowa.

2
1
7
3
1
50'

Goście mogli wyrównać. W polu karnym w decydującym momencie skiksował Rakoczy.

4
5
4
3
3
48'

Wszołek wyśmienitej sytuacji, ale zamiast podawać uderzał. Madejski złapał piłkę!

5
4
3
8
3
46'

Gol! Strzelił Patryk Kun. Asystował mu Paweł Wszołek. A więc jednak gol! Dogranie z prawej strony Wszołka, Muci piłki nie dotknął. Nie trafił w nią Madejski, a Kun z bliska wpakował do pustej bramki! 1:0!