Rodrygo Goes zbierał się do uderzenia. Perfekcyjna interwencja obrońcy Las Palmas.

Posiadanie piłki:

Real Madryt - 48 proc.

Las Palmas - 52 proc.

83'

Bałagan w obronie gości. Rodrygo Goes przedostał się w pole karnne, ale piłka nie dotarła do Viniciusa Juniora.

81'

Niewiele czasu pozostało do końcowego gwizdka. "Królewscy" polują na trzecią bramkę, nie dopuszczając rywali do głosu.

1
79'
Saul Coco #23
1
77'
wchodzi Wchodzi
Maximo Perrone #8
schodzi Schodzi
Javi Munoz #5
77'
Enzo Loiodice #12
76'
Fran Garcia #20
76'

Aurelien Tchouameni w akcji! Strzał Francuza i piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

74'

Druga próba Jonathana Viery. Piłka trafiła do koszyczka Kepy Arrizabalagi.

1
73'

Celne uderzenie Jonathana Viery. Bramkarz Realu Madryt wyczuł jego intencje i zatrzymał strzal.

2
71'

Madrytczycy nie zamierzają spuszczać nogi z gazu. Real rozgrywa piłkę w pobliżu pola karnego rywali.

2
69'

Rodrygo Goes złapany w pułapkę ofsajdową. Brazylijczyk przegrał pojedynek sam na sam.

1
1
67'

Obraz gry się nie zmienia. Goście nie potrafią zagrozić Realowi Madryt.

1
63'

Odważna próba Kiriana Rodrigueza. Golkiper Realu odprowadził piłkę wzrokiem.

61'

Vinicius Junior zatańczył z rywalami w polu karnym. Brazylijski skrzydłowy nie zdołał oddać celnego strzału.

1
59'

Madrytczycy pewnie zmierzają po zwycięstwo. Nie zapowiada się, by goście mogli odwrócić losy meczu.

2
57'
Sory Kaba #16
56'
56'
54'

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Rodrygo Goes.

Doczekał się Joselu! Napastnik Realu Madryt otrzymał dobre dośrodkowanie od Rodrygo Goesa i strzałem głową znalazł drogę do siatki. Wcześniej marnował sytuacje na potęgę.

4
3
1
52'

Pierwsza składna akcja kości. Kepa Arrizabalaga fantastycznie obronił strzał Cristiana Herrery, ale ten był na spalonym.

1
Czy UD Las Palmas doprowadzi do wyrównania?
1
1
49'

W pierwszej połowie goście nie mieli praktycznie żadnych argumentów w ofensywie. Kepa Arrizabalaga zaliczył tylko jeden kontakt z piłką.

2
1
47'

Vinicius Junior ruszył na rozgrzewkę. Wrzawa na trybunach Santiago Bernabeu.

4
2
czas Druga połowa
46'
Kirian Rodriguez #20
Omenuke Mfulu #22
46'
Sergi Cardona #3
45+3'

Gol! Strzelił Brahim Diaz. Asystował mu Lucas Vazquez.

Jest przełamanie gospodarzy! W samej końcówce pierwszej połowy Lucas Vazquez wyłożył piłkę Brahimowi Diazowi, a ten huknął pod poprzeczkę. Real Madryt na prowadzeniu.

11
7
1
45'

Joselu uderzał z ostrego kąta. Bramkarz UD Las Palmas instynktownie interweniował nogami.

1
2
2
45'

Dwie minuty doliczył arbiter.

1
44'

Niesamowite! Po podaniu Federico Valverde Joselu zmarnował sytuację sam na sam, świetna parada bramkarza.

1
2
3
42'

Piętrzą się problemy Realu Madryt. David Alaba nabawił się kontuzji i nie dokończy pierwszej połowy.

1
1
1
41'
39'

Jak dotąd goście skutecznie odpierali ataki Realu. Pierwsza bramka jednak wisi w powietrzu.

1
1
37'

Kepa Arrizabalaga pierwszy raz zmuszony do interwencji. Golkiper gospodarzy zatrzymał Jonathana Vierę.

2
35'

To zdecydowanie nie jest najlepszy występ Joselu. Hiszpan ponownie trafił prosto w Alvaro Vallesa.

1
3
3
34'

Joselu efektownie złożył się do strzału. Saul Coco popisał się jeszcze lepszą interwencją.

1
1
1
33'

Ależ zamieszanie w polu karnym! Z kilku metrów uderzał Nacho, ale bramkarz był wręcz idealnie ustawiony.

1
2
1
32'

Rodrygo Goes szukał sobie miejsca do strzału. W ostatniej chwili Brazylijczyk został zablokowany.

1
1
1
30'

Na bohatera meczu powoli wyrasta bramkarz gości. Alvaro Valles jest bezbłędny.

1
1
1
28'

Widać, że madrytczycy wrzucili wyższy bieg. Ferland Mendy przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
1
26'

Festiwal niewykorzystanych okazji bramkowych. Brahim Diaz był na spalonym i strzelił daleko obok słupka.

1
1
1
25'

Stuprocentową okazję miał Brahim Diaz. Alvaro Valles wygarnął piłkę spod jego nóg!

2
1
1
23'

Nacho wstrzelił piłkę w pole karne. Alvaro Valles interweniował po wrzutce obrońcy Realu Madryt.

1
1
21'

Kolejna szansa Joselu! Napastnik był w świetnej sytuacji po podaniu Antonio Ruedigera i trafił prosto w bramkarza.

1
1
1
1
20'

Federico Valverde wypatrzył w polu karnym Joselu, a ten skiksował. I znowu spalony.

1
19'

Potężne uderzenie Saula Coco z dużej odległości. Piłka zakończyła swój lot na trybunach.

18'

Piłkarze UD Las Palmas skupiają się przede wszystkim na obronie. Ich przeciwnicy są często podwajani.

16'

Gospodarze z minuty na minutę łapią rytm. Joselu znowu szukał sobie miejsca w polu karnym.

14'

Od kilkudziesięciu sekund gra toczy się w środku pola. Podopieczni Carlo Ancelottiego cierpliwie wymieniają podania.

12'

Bramkarz UD Las Palmas był naciskany przez Joselu. Hiszpan zachował stoicki spokój.

1
10'

Rodrygo Goes nie przeciął toru lotu piłki po wrzutce Brahima Diaza. Sędzia dopatrzył się spalonego.

9'

Real Madryt zgodnie z przewidywaniami ma inicjatywę. Goście czekają na kontrataki.

7'

Gorąco pod bramką gości! Rodrygo Goes dopadł do piłki w polu karnym, jednak Alvaro Valles zablokował jego mocny strzał.

1
6'

Spokojny początek meczu w wykonaniu obu drużyn. Czekamy na pierwszą sytuację bramkową.

4'

Real może wykorzystać potknięcie FC Barcelony. Jeśli madrytczycy zgarną komplet punktów, wskoczą na fotel lidera La Ligi.

1
2'

Na samym początku meczu Saul Coco poturbował Eduardo Camavingę. Grymas bólu na twarzy Francuza.

czas Start meczu
18:52

Konfrontację w stolicy Hiszpanii poprowadzi sędzia Jose Luis Munuera Montero.

18:49

Czy Alvaro Valles zatrzyma "Królewskich"?

18:46

Vinicius Junior i Jude Bellingham wśród rezerwowych gospodarzy:

18:43

To pierwsze spotkanie tych drużyn od 31 marca 2018 roku. Real Madryt zwyciężył wtedy aż 3:0 na terenie UD Las Palmas.

18:40

Po porażce w derbach Madrytu Real chce zrehabilitować się na Santiago Bernabeu. W środowy wieczór ekipa Carlo Ancelottiego podejmuje UD Las Palmas. Zaczynamy granie o godz. 19:00!