(3:0)
Zakończony
Radomiak Radom
90+1'

Jaroszyński! Ależ huknął z woleja, 6:0! Niewiarygodnie się złożył do tego strzału.

8
6
5
4
3
90'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty. Radomiak raczej nie będzie z tego powodu narzekał.

3
3
1
5
6
90'

Spokojna gra Cracovii.

2
2
1
1
2
87'

Makuch przed szansą na kolejnego gola, ale strzelił zbyt czytelnie w sytuacji sam na sam z Kobylakiem. Górą bramkarz Radomiaka!

5
6
87'
2
2
86'

I Kaput wylatuje z boiska. Bandycki atak, który w pierwszej chwili umknął sędziemu.

3
3
1
86'
CZERWONA KARTKA
6
6
1
1
1
85'

Sędzia Arys biegnie do monitora. Chodzi o ewentualną czerwoną kartkę dla Kaputa za ostry faul na Atanasovie.

2
1
84'
84'
1
2
82'

Bochnak strzela kolejnego gola dla Cracovii, ale był na spalonym! Niemniej, popisał się bardzo ładnym lobem.

2
81'
80'
1
1
3
78'

Vusković wyskoczył najwyżej w polu karnym i to dwukrotnie przy dośrodkowaniach Rakoczego.

1
1
77'

Płaskie dośrodkowanie Bochnaka z linii końcowej i Cichocki wybija piłkę na rzut rożny.

1
2
75'

8450 widzów ogląda dzisiejszy mecz z perspektywy trybun.

3
2
2
1
2
74'

Rakoczy ruszał do kontry z własnej połowy, wydawało się, że znajdzie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale po przekroczeniu linii środkowej umiejętnie wytrącił go z rytmu Machado. Sędzia uznał, że nie było tam faulu.

1
1
1
1
73'

Przeliczył się na skrzydle Jaroszyński i Semedo miał dużo przestrzeni. Bardzo dobrze zagrał piłkę w pole karne, ale zabrakło tam finalizacji.

1
1
70'
69'

Atanasov puka się w głowę i nie wierzy, że nie strzelił drugiego gola w tym meczu. Miał mnóstwo wolnej przestrzeni przed polem karnym, jednak za bardzo się odchylił i uderzył bardzo niecelnie.

1
1
67'

Kibice Cracovii domagają się kolejnych bramek.

1
1
1
1
66'
66'
66'
65'

Gol! Strzelił Jani Atanasov. Asystował mu Benjamin Kallman.

Piątka! Atanasov w jednym z pierwszych kontaktów z piłką strzela gola na 5:0! Idealnie dostawił nogę po precyzyjnym dośrodkowaniu Kallmana z prawej flanki.

64'
64'
62'

Gol! Strzelił Patryk Makuch. Asystował mu Paweł Jaroszyński.

4:0 dla Cracovii! Jaroszyński miał hektary wolnej przestrzeni na lewym skrzydle. Nikt do niego nie podbiegł, więc wrzucił na dalszy słupek do Rakoczego, a ten strzałem z powietrza wykończył tę akcję. Jeszcze próbował interweniować Cestor, ale nie dał rady.

61'

Niezła akcja Radomiaka z lewej strony, jednak Abramowicz nie popisał się przy dośrodkowaniu, choć już nie raz udowodnił, że ma dobrze ułożoną lewą nogę.

1
2
61'

Pół godziny do końca. Nie zanosi się na jakiś nagły i niesamowity zwrot akcji. Cracovia ma wszystko pod kontrolą.

2
1
2
59'

Wolski zagrywał z rzutu wolnego na wysokości kolan. To się nie mogło udać. Radomiak musi takie sytuacje wykorzystywać, bo z gry jest ciężko o cokolwiek.

1
1
1
57'

Donis wyciął równo z trawą Makucha przy linii bocznej. Czwarta żółta kartka w sezonie i nie zagra za tydzień.

3
57'
3
2
1
56'

I kolejna akcja Cracovii. Makuch był już w polu karnym, lecz strzelił niecelnie.

1
1
3
2
1
54'

Wolski chciał podaniem bez przyjęcia zagrać do Okoniewskiego, ale Bitri nie pozwolił, żeby młody zawodnik Radomiaka wyszedł na czystą pozycję.

1
1
1
52'

Kakabadze wyrzucił piłkę z autu, strącił ją Makuch, ale Rakoczy w dobrej sytuacji strzelił tylko w boczną siatkę. To trzeba było lepiej wykończyć.

1
1
1
51'

Knap świetnym podaniem uruchomił kontrę Cracovii. Kallman zakręcił obrońcą i oddał mocny strzał zza pola karnego, ale nie trafił w bramkę.

1
2
50'

Radomiak stara się atakować, jednak nie potrafi wypracować sobie sytuacji strzeleckich.

1
1
1
49'

Cestor w ostatniej chwili zablokował mocny strzał Rakoczego z dystansu. Ładna akcja Cracovii.

1
1
3
46'

Zaczynamy drugą część spotkania w Krakowie.

1
czas Druga połowa
46'
45'

Sędzia dolicza minimum 2 minuty.

1
5
7
45'

Była bardzo dobra okazja do kontry, Kakabadze miał mnóstwo miejsca na skrzydle, jednak koszmarnie popsuł dośrodkowanie.

2
2
44'

Murawa wygląda coraz gorzej, natomiast nie przeszkadza to w kombinacyjnej grze. Było parę akcji, które mogły się podobać.

1
1
42'

Brakuje emocji w tym meczu. Gra cały czas wygląda tak samo. Radomiak musi zaatakować, Cracovia czeka na okazję do kontry.

2
1
40'

A teraz w indywidualnej akcji Rakoczy. Przebiegł kilkadziesiąt metrów i potężnie huknął zza pola karnego. Kobylak wyciągnął się i znakomicie to obronił.

1
1
1
2
4
38'

Kobylak pewnie broni strzał Makucha z osiemnastu metrów. Zbyt lekko uderzył napastnik Cracovii.

1
1
1
1
4
36'

Cóż, nie ma Radomiaka w tym meczu. Cracovia ma całkowitą kontrolę i prędzej można spodziewać się kolejnych goli po stronie zespołu Jacka Zielińskiego.

1
1
1
2
36'

Radomiak miał rzut wolny z około 30 metrów, ale strzał Wolskiego okazał się kiepski. Trafił w mur.

1
1
1
1
34'

Ghita faulował, zarobił kartkę i nie zagra w następnej kolejce.

1
1
1
1
2
34'
1
1
1
2
33'

Sprawdzano jeszcze ewentualną pozycję spaloną Kallmana na początku akcji, ale wszystko rozegrało się w zgodzie z przepisami.

4
1
1
1
2
32'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

A tymczasem akcja przeniosła się na drugą stronę boiska i... Cracovia trafia na 3:0! Dośrodkowanie Kallmana do Kakabadze, ten strącił piłkę w okolice piątki i bardzo niefortunnie interweniował Abramowicz. To bramka samobójcza, bo będący tam Makuch nie trafił w futbolówkę.

4
1
2
1
1
32'

Donis składał się do strzału z powietrza, lecz wszedł mu w paradę Cestor. Nie zrozumieli się zawodnicy Radomiaka, w efekcie mieliśmy nieudany strzał głową.

1
1
2
31'

Vagner w polu karnym po raz kolejny. Nie było możliwości strzału prawą nogą, więc kiwka do lewej i kolejne zablokowane uderzenie.

2
1
30'

Ale teraz Radomiak miał świetną szansę. Wolski dość przypadkowo doszedł do piłki w polu karnym Cracovii, ograł Madejskiego i podał do Vagnera, ale strzał nowego zawodnika gości został zablokowany. To powinno zakończyć się golem!

1
30'

Przewaga "Pasów" nie maleje. Nie ma tu wymiany ciosów.

1
27'

Cracovia utrzymuje się przy piłce, zmusza zawodników gości do biegania. Nie ma jakiegoś przesadnego forsowania tempa.

1
26'

Niezbyt udane centry Rakoczego z rzutów rożnych, choć miał aż dwie próby. Radomiak się wybronił.

1
25'

Dobra wrzutka Jaroszyńskiego, która wieńczyła długo budowany atak przez Cracovię. Cestor wybija jednak piłkę na rzut rożny.

1
22'

Sokołowski rozprowadzał akcję, lecz podanie na skrzydło do Rakoczego było za mocne. Przeczytał to Kobylak i był zdecydowanie szybciej przy piłce.

1
20'

Semedo strzela gola, ale... spalony! To mogła być natychmiastowa odpowiedź Radomiaka, jednak Semedo był o centymetry wysunięty po podaniu Vagnera Diasa.

4
2
1
1
19'

Cracovia bardzo szybko wykorzystała przewagę jednego zawodnika. To już jest nokaut.

6
3
1
1
3
18'

Gol! Strzelił Benjamin Kallman. Asystował mu Patryk Makuch.

2:0! Fantastyczna szybka akcja Cracovii. Odbiór w środku pola, Makuch natychmiast podał prostopadle do Kallmana, a ten najpierw wyprzedził obrońcę, a następnie płaskim strzałem w dalszy róg pokonał Kobylaka.

16'

Po stracie Wolskiego Cracovia ruszyła z kontrą, ale pogubił się Rakoczy. Zwolnił akcję i nawet nie oddał strzału.

1
1
1
1
15'

Zablokowany strzał Luizao z dystansu. Kompletnie nieprzygotowana pozycja.

2
14'

Radomiak próbuje coś robić w ofensywie, natomiast angażuje w swoje akcje zbyt małą liczbę piłkarzy. Nie ma żadnego zagrożenia.

1
1
13'

Wściekły pressing Cracovii. Kakabadze odebrał piłkę przy linii bocznej, już wbiegał w pole karne, ale na koniec trochę za daleko wypuścił sobie piłkę.

1
12'

Wrzucał Knap, jednak wybijają piłkę goście. Radomiak zamknięty dość głęboko.

1
11'

I kolejna próba z dystansu. Tym razem Sokołowski, ale został zablokowany. Korner.

1
10'

Akcja gości, ale strzał Donisa z dwudziestu metrów był minimalnie niecelny.

10'

Teraz sytuacja Radomiaka już nie jest zła, a beznadziejna. Z kolei dla Cracovii wszystko układa się wyśmienicie.

2
2
8'

I mamy pierwszego gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka została wybita przed pole karne, dopadł do niej Jaroszyński i kapitalnym strzałem przy dalszym słupku pokonał Kobylaka!

9
5
3
2
3
7'

Kobylak nie spieszy się ze wznowieniem gry. Należy spodziewać się, że właśnie tak to będzie wyglądać. Radomiak będzie kradł czas przy każdej okazji.

2
1
1
1
5'

Cracovia będzie teraz zdecydowanie dłużej utrzymywać się przy piłce. Trener Maciej Kędziorek musi zmienić plan na to spotkanie o 180 stopni.

1
1
1
2
3'

Decyzja jest jednak nieodwołalna. Radomiak przez cały mecz będzie grał w osłabieniu.

3
2
3
3
3
3'

Faul oczywiście bardzo brutalny, ale wszystko wzięło się z tego, że napastnik Radomiaka potknął się na piłce. Nie było tam raczej złośliwości.

4
2
2
4
1
2'

Rocha wyrzucony z boiska! Ależ dramat Radomiaka na samym początku meczu.

3
1
1
3
6
2'
5
11
4
3
7
1'

Potrzebna jest interwencja sztabu medycznego.

2
2
2
1'

Rocha poślizgnął się na piłce, a następnie bardzo ostro zaatakował Sokołowskiego. Oczywiście dużo w tym przypadku, niemniej Sokołowski mocno ucierpiał.

1
1'

Zaczynamy!

1
czas Start meczu
14:58

Zawodnicy wychodzą na boisko.

14:44

Dzisiejszy mecz jest pierwszym dla Mateusza Dróżdża jako prezesa Cracovii.

14:08

Vusković zaczyna na ławce rezerwowych. Po jednym nowym zawodniku w wyjściowych składach obu ekip. Patryk Sokołowski po stronie Cracovii i Vagner Dias w Radomiaku.