1
2
2
90+5'

Jeszcze jakieś przepychanki w polu karnym Lechii. Sędzia musi rozdzielać zawodników.

1
1
1
90+3'

Bez pomysłu gospodarze. Lechia kontroluje mecz.

9
3
90+2'
3
1
2
1
90+1'
90+1'
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

3
4
3
89'

Strzelał Zjawiński, ale dobrze ustawiony był Kikolski i pewnie broni.

3
3
4
2
88'

Sezonienko faulowany przed polem karnym. Jego strzał był zablokowany, ale nieprzepisowo. Rzut wolny z ok. 25 metrów.

2
1
2
1
1
86'

Miał okazję Śpiączka. Strzelał bez przyjęcia z kilkunastu metrów i ponownie na wysokości zadania stanął golkiper Lechii.

5
1
1
84'

Sarnawśkyj! Kapitalna interwencja po strzale Bierońskiego z dwudziestu metrów.

7
2
2
83'

Chłań ruszał do kontry i faulował go Połap. Łapał za koszulkę.

2
1
2
1
83'
2
2
1
1
81'

Wrzucał Połap i pewnie łapie piłkę Sarnawśkyj. To nie mogło go zaskoczyć.

5
3
81'

Dziesięć minut do końca. Nieznaczna przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki, ale kompletnie nic z tego nie wynika.

1
3
79'
3
1
1
1
78'

Bardzo ostre wejście Śpiączki w nogi Kałahura. Jeden i drugi potrzebuję pomocy medycznej.

1
3
1
75'
75'

Niecelny strzał Zjawińskiego zza pola karnego.

2
2
2
1
74'
73'
4
2
4
72'

Kontra Lechii. Wyszło trochę koślawo, ale Żelizko miał miejsce przed polem karnym. Strzelił i po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

2
3
70'

Niewiele dzieje się na boisku. GKS siadł mentalnie po trzecim golu. Lechia kontroluje spotkanie.

4
1
3
2
2
67'
65'

Radecki przed polem karnym. Idealna sytuacja do oddania strzału i... wyszło mocno średnio. Sarnawśkyj broni bez problemu.

1
3
64'

Szansa dla GKS-u! Tecław strzelał z bliska po podaniu z lewej strony, ale trafił w idealnie ustawionego bramkarza Lechii. Powinno być 2:3! Po chwili był faul w ataku.

1
1
1
62'

Długie podanie w kierunku Połapa, ten nieźle zwiódł Kałahura przyjęciem na klatkę, ale następnie strzelił w aut. O rany.

1
2
61'

Gol! Strzelił Tomas Bobcek. Asystował mu Maksym Chłań.

Świetny kontratak Lechii. Chłań odebrał piłkę na połowie boiska i uciekł rywalom, podał idealnie w tempo do Bobceka, a ten nie pomylił się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. 1:3!

7
2
1
1
60'

Ależ urwał się skrzydłem Mena. Zaimponował szybkością, jednak na koniec kompletnie zepsuł dośrodkowanie.

1
2
59'

Prostopadłe podanie w kierunku Śpiączki. Zbyt mocne. Nie wystartował w porę strzelec gola na 1:1.

1
2
58'

Radecki miał trochę miejsca na 25. metrze, ale strzelił w trybuny.

2
1
2
57'

Sarnawśkyj pewnie broni lekki strzał głową Nedicia.

1
2
1
56'

Ożywił się nam ten mecz. Wszystko dzieje się znacznie szybciej niż w pierwszej połowie. Zawodnicy podkręcili tempo.

2
1
54'

Ależ odpowiedź Lechii! Kapić na 1:2! Nikt go nie atakował, więc spokojnie strzelił z dwudziestu metrów i Kikolski nie zdążył z interwencją.

5
3
1
1
52'

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Dominik Połap.

I mamy remis kompletnie z niczego! Dośrodkowanie Połapa, wydawało się, że nic z tego nie będzie, ale Chindris okrutnie przegrał walkę w powietrzu ze Śpiączką i ten trafia na 1:1.

50'

Bardzo nerwowo GKS na początku drugiej połowy. Nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu.