Spotkanie znów przerwane. To efekt odpalenia środków pirotechnicznych.

5
2
90+2'

Już 2:0 dla Widzewa! Antoni Klimek dośrodkował w pole karne ŁKS-u. Tam strzelał Fabio Nunes. Jego pierwsze uderzenie zostało zablokowane, ale piłka trafiła do niego jeszcze raz. Po drugim uderzeniu piłka wpadła już do siatki gospodarzy.

Widzew Łódź
48
18
1
7
6
90+2'

Widzew atakuje. ŁKS zepchnięty do defensywy.

16
6
1
3
90+1'

Antoni Klimek strzelał z ostrego kąta. Bramkarz ŁKS-u nie dał się zaskoczyć.

7
4
1
4
90'

Doliczone dziewięć minut. Przed nami jeszcze sporo emocji.

3
1
5
89'

Ambitnie walczy Kay Tejan. Brakuje mu jednak wsparcia od kolegów z zespołu.

3
2
1
2
88'
86'
86'
85'

Zza pola karnego strzelał Engjell Hoti. Strzał został zablokowany.

3
2
1
3
82'

W polu karnym ŁKS-u strzelał Bartłomiej Pawłowski. Dobrze obronił Aleksander Bobek.

4
1
2
3
81'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Kay Tejan. Piłkę spokojnie złapał Rafał Gikiewicz.

7
1
3
81'

Widzew skupiony teraz na grze defensywnej.

1
3
2
1
79'

ŁKS szuka swojej szansy na gola i rozgrywa piłkę na połowie Widzewa.

4
1
3
7
77'

7
1
1
76'
76'
73'

I kolejna przerwa w grze. Powód ten sam.

3
3
5
2
71'

Wracamy do gry.

3
2
1
1
1
70'

Chwilowa przerwa w grze. Kibice odpalili środki pirotechniczne.

5
5
4
1
2
69'

Bardzo mocny, ale i niecelny strzał z dystansu oddał Fran Alvarez.

1
1
2
67'

Z narożnika pola karnego strzelał Jędrzej Zając. Uderzenie zostało zablokowane.

1
1
3
4
65'

Uderzenie zza pola karnego na bramkę ŁKS-u. Piłkę spokojnie złapał bramkarz.

4
2
2
2
1
64'

Widzew spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

4
3
4
61'

Widzew dobrze prezentuje się w defensywie. ŁKS bez dobrych okazji strzeleckich.

8
3
2
2
4
60'
60'
2
2
2
1
1
59'
2
2
3
57'

Jednak dośrodkowanie z rzutu wolnego, a po nim niecelny strzał głową jednego z zawodników Widzewa.

2
1
3
57'

Będzie rzut wolny dla Widzewa. Do bramki ŁKS-u daleko, ale jest okazja na strzał.

3
1
1
2
5
57'
Widzew Łódź
6
1
2
1
54'

Gol! Strzelił Jordi Sanchez. Asystował mu Fran Alvarez. Fran Alvarez wrzucił piłkę w pole karne ŁKS-u, a tam świetny strzał głową oddał Jordi Sanchez. Piękna bramka i gol dla Widzewa, który w derbach prowadzi 1:0!

24
8
3
6
14
53'

Mocne, ładne uderzenie z dystansu oddał Michał Mokrzycki. Piłkę pewnie złapał Gikiewicz.

2
2
1
1
2
50'

Po podaniu od Pawłowskiego zza pola karnego ŁKS-u strzelał Fran Alvarez. Słupek uratował gospodarzy przed stratą gola!

6
1
5
1
2
46'

Rzut rożny dla Widzewa. Zawodnicy ŁKS-u ostatecznie wybili piłkę.

8
2
1
1
czas Druga połowa
45+4'

Kay Tejan chciał przelobować Rafał Gikiewicz. To mu się nie udało.

4
4
4
6
45'

Doliczona cztery minuty.

1
1
3
3
2
44'

W odpowiedzi z dystansu niecelnie strzelał Bartłomiej Pawłowski.

5
2
2
1
43'

Znów zanosiło się na groźną akcję ŁKS-u. Znów jednak zabrakło dokładnego podania.

6
3
1
5
41'

Kay Tejan wbiegł w pole karne Widzewa. Dobrze zablokował go jednak Fran Alvarez.

4
4
3
2
3
39'
3
3
5
1
4
38'

Marek Hanousek potrzebuje zmiany. Piłkarz ma problemy zdrowotne.

1
1
6
1
2
36'

Ładne podanie w pole karne Widzewa do Huseina Balicia. Ten jednak źle przyjął piłkę i z akcji nic nie wyszło.

1
1
1
2
5
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
1
1
1
1
33'

Kolejne minuty mijają. Cały czas nie jest to porywające widowisko. Sporo gry w środkowej strefie boiska, sporo walki, ale też dużo niedokładności.

1
1
2
29'
Widzew Łódź
5
2
1
1
6
28'

Sporo niedokładności na boisku. Cały czas brakuje dobrych okazji strzeleckich.

3
2
2
26'

5
1
1
23'

Chwilowa przerwa w grze. Ucierpiało dwóch zawodników.

1
2
22'

Sporo w tym meczu gry w środkowej strefie boiska.

1
19'

Z dystansu strzelał Dawid Tkacz. Po rykoszecie piłkę pewnie złapał Aleksander Bobek.

2
1
18'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich. Aktualnie przy piłce gospodarze.

3
1
1
1
15'

Szybka akcja Widzewa. Zanosiło się na groźną akcję, lecz źle dośrodkował Dawid Tkacz. Piłka dla gospodarzy.

4
2
1
14'

Rzut rożny dla ŁKS-u. Dogranie w pole karne Widzewa. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłka została wybita.

3
1
1
11'

Kay Tejan szukał dogrania w pole karne gości. Po chwili piłka wybita sprzed bramki Widzewa.

1
1
1
2
9'

Andrejs Ciganiks ciekawie zagrywał w pole karne ŁKS-u. Dobrze piłkę wybił jednak jeden z obrońców.

2
1
1
1
6'

Widzew spokojnie rozgrywa piłkę w okolicach linii środkowej boiska.

2
1
3'

Na linii pola karnego dryblował Dani Ramirez. Ostatecznie jednak stracił piłkę. Ofensywnie ten mecz rozpoczęli gospodarze.