(0:0)
Zakończony
Raków Częstochowa
komentarz

Mistrz Polski Raków Częstochowa wciąż jest daleki od optymalnej formy. Podopieczni Dawida Szwargi z niedosytem zakończyli wyjazdowe spotkanie w Mielcu ze Stalu. W meczu gole nie padły.

12
8
3
4
9
90+4'

Stal daleko od własnej bramki bliska punktu. Miejscowi fani już fetują remis.

15
10
6
4
11
90+2'

Jeszcze Raków stara się coś zdziałać. Stal broni się ofiarnie i jest blisko punktu.

13
10
8
2
3
90'

Sędzia do 2. połowy doliczył 5 minut.

11
4
5
5
10
90'

Zamieszanie pod bramką Stali, kolejny raz mielczanie z dużym szczęściem wybronili się.

12
9
5
6
12
88'

Cebula wpadł z piłką w pole karne, runął na murawę, ale bez reakcji sędziego.

6
8
4
5
14
87'
7
5
2
2
2
87'

Atak pozycyjny Rakowa zakończył się wywaleniem piłki na aut.

5
5
3
1
6
86'

To miała być groźna kontra Rakowa. goście nie dotarli nawet do pola karnego.

7
9
3
1
5
84'
84'

Rwana i szarpana gra w ostatnich minutach.

3
1
4
1
4
82'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Nowak. Miała sporo czasu i miejsca, ale uderzył bardzo anemicznie.

2
6
3
6
80'

Wlazło wstrzelił piłkę w pole karne. A może uderzał? Ostatecznie niecelnie. Od bramki Raków.

9
7
4
2
3
79'
75'

Crnac przymierzył z okolic linii pola karnego. Piłka po nodze obrońcy wylądowała w rękach bramkarza.

7
4
5
1
5
73'

Strzał z dystansu oddał Yeboah. Płaskie uderzenie obronił czujny Kochalski.

9
6
6
3
8
72'

Stal stara się kontrować Raków. Obrona gości musi być czujna.

9
7
4
2
4
70'

Strzałek starał się uciec obrońcy, ale ten w ostatnim momencie dobrze interweniował.

11
4
2
4
3
69'

Jean Carlos i Szkurin ostro starli się. Gracz Stali ucierpiał. Bez faulu i już gramy.

4
3
4
2
2
67'

Jean Carlos uderzał z ostrego kąta. Kochalski odbił piłkę!

5
3
5
1
6
66'
65'

Barath zagrywał ręką zatrzymując akcję Stali. Sędzia gry jednak nie przerwał.

1
2
3
1
5
66'
64'
61'

Zagranie do Drachala, który uderzył z pola karnego Wprost w Kochalskiego!

5
4
5
1
6
59'

Koczerhin znalazł się z piłką na przedpolu, dogranie przeciął Kochalski!

5
3
3
2
8
58'

Na uderzenie zdecydował się Władysław Koczerhin. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Stali.

4
3
4
1
7
56'

Wyrównane minuty w Mielcu. Żadna z drużyn nie potrafi na dłużej utrzymać piłki przy nodze.

1
2
3
7
53'

Problemy ma Jean Carlos. Zawodnik Rakowa potrzebuje pomocy znachorów z miasta.

6
7
8
2
4
50'

Rzut wolny dla Stali z dobrego miejsca do strzału. Jednak nic dobrego z tej sytuacji dla mielczan nie wyszło.

7
7
4
2
3
48'

Od początku 2. połowy aktywniejsza w ofensywie jest Stal. Raków dość apatyczny po przerwie.

6
6
4
2
5
czas Druga połowa
46'
komentarz

Do przerwy bez goli w Mielcu. Raków dobrze zaczął, później więcej z gry miała Stal. W końcówce ponownie groźniejsi byli goście.

6
3
5
1
3
45+3'

Raków w natarciu! Strzał głową oddał Racovitan, ale wyraźnie niecelny.

4
4
4
1
7
45+1'

Po dośrodkowaniu Szkurin dołożył nogę sześć metrów przed bramką, ale w piłkę nie trafił!

4
8
3
1
4
45'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

6
4
5
3
3
44'

Ehmann huknął z woleja z ok. 18 metrów. Kovacević końcami palców na rzut rożny!

9
4
6
1
2
42'

Przerwa w grze. Opatrywany jest Władysław Koczerhin.

5
4
14
3
9
41'
Stal Mielec
10
7
5
3
4
40'

Stal przy piłce, Raków po dość dobrym początku, z każdą minutą coraz słabszy.

5
5
9
1
7
38'
7
4
7
4
9
38'

Rzut rożny dla Rakowa. Dogranie, ale po raz kolejny zabrakło uderzenia.

6
3
6
2
7
35'

Raków w końcu dłużej pod bramką Stali. Jednak nie potrafi poważniej zagrozić gospodarzom.

12
8
5
3
7
32'

Wyrównane spotkanie w Mielcu. Stal szuka gola, Raków ma coraz większe problemy z przedostaniem się pod bramkę mielczan.

10
9
6
5
10
29'

Zagranie za plecy obrońców do uciekającego Domańskiego. Ten jednak źle przyjął piłkę i złapał ją bramkarz.

6
4
2
3
5
27'

Wlazło z kornera do Getingera, strzał z woleja poszybowała daleko od celu.

10
4
1
1
4
27'

Stal coraz częściej zaczyna odgryzać się Rakowowi. Gospodarze jeszcze bez groźnego strzału, ale za moment to się może zmienić.

5
4
5
4
12
24'

Kontra Stali, piłka w rękach Kovacevicia. Po chwili błąd w wyprowadzeniu piłki, z dystansu uderzał Hinokio, ale wprost w bramkarza.

7
2
5
4
5
22'

Kontra Rakowa, Nowak na prawo do Zwolińskiego. Strzał z pierwszej piłki z pola karnego był niecelny!

8
6
3
4
12
20'

Żółtą kartkę otrzymał Peter Barath. W kartkach mamy remis. Barath staranował Wlazłę.

7
3
5
2
7
19'

Kovacević głową interweniował kilka metrów przed polem karnym. Skutecznie.

11
5
1
1
3
19'

Stali udało się przetrwać początek. Mielczanie przenieśli ciężar gry w okolice środka pola.

3
4
4
1
4
16'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Pingot. Pierwsza kartka w meczu. Za faul ukarany Pingot.

10
9
4
5
6
14'

Na strzał zdecydował się Nowak, ale zabrakło koncentracji i piłkę spokojnie złapał Kochalski.

8
3
3
3
11'

Wysoki pressing Stali, gracze Rakowa jednak wyszli cało z opresji.

8
8
2
1
3
9'

Tymczasem w końcu Stal. Obronie starał się uciec Szkurin, został zatrzymany przez obrońcę, zgodnie z przepisami.

9
7
1
3
4
8'

Raków zdeterminowany, Raków w natarciu. Stal niewiele potrafi zdziałać. Goście szukają szybkiego gola.

11
7
2
2
5
5'

Powinny być 0:1! Dogranie Nowaka, strzał głową Zwolińskiego z dwóch metrów instynktownie odbił Kochalski!

12
9
5
4
8
2'

Pierwsza akcja Rakowa. Nowak do Zwolińskiego, skutecznie na przedpolu interweniował Kochalski.