(0:0)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

Nie było spodziewanych emocji w meczu kończącym 22. kolejkę. W Grodzisku, w potyczce drużyn zagrożonych spadkiem, Warta Poznań bezbramkowo zremisowała z Radomiakiem Radom.

3
1
1
2
90+2'
5
3
90+2'

Warta przy piłce, wszystko jednak dzieje się w bardzo wolnym tempie.

1
1
3
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

5
1
2
2
90'
4
2
1
89'

Uff! Coraz bliżej końca tego meczu. Tutaj raczej nic się już nie wydarzy.

2
1
3
1
87'

Warta powoli zdobywa teren. Bardzo powoli. W końcu piłkę przejęli goście.

7
7
1
1
2
84'

Akcja Radomiaka przerwana. Sędzia dostrzegł wyraźnego spalonego.

2
5
1
1
2
81'

Donis uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur.

1
2
2
2
79'
78'

Najlepsza okazja po przerwie! Wagner do Okoniewskiego, strzał z pola karnego ponad bramkę przeniósł Grobelny!

3
2
3
1
2
75'

Mniej niż kwadrans do końca. Mamy nadzieję, że ktoś w końcu zaryzykuje i podzieje się.

1
1
72'
72'
71'

Pierwsza próba Warty. Strzał z dystansu Żurawskiego szybował na aut, Majchrowicz piłkę złapał.

1
1
71'

Dobre dogranie Miguela Luisa, obrońca w ostatniej chwili uprzedził jednego z graczy Warty na przedpolu.

3
1
1
1
70'

Zamieszanie pod bramką Warty. Kolejny raz zabrakło uderzenia.

2
3
1
3
4
69'
68'

Warta wciąż bez uderzenia na bramkę Radomiaka. Goście mogą pochwalić się sześcioma próbami.

3
3
1
1
4
66'

Miguel Luis uderzył z rzutu wolnego. Piłka trafiła w mur stworzony przez zawodników Radomiaka.

4
1
64'
63'

Warta przedostała się w okolice bramki gości. Gospodarzom udało się nawet dośrodkować. I tyle. Bez zagrożenia.

1
1
1
60'

Godzina gry za nami. Wiemy jedno. O tym meczu wnukom nie będziemy opowiadać.

3
1
1
57'

Warta starała się ruszyć na Radomiaka. Gospodarzom nie są w stanie zagrozić gościom.

2
1
1
54'

Radomiak uzyskał przewagę i szuka pierwszego w 2024 roku trafienia. Warta w defensywie.

2
2
1
5
5
52'

Gra toczy się w środku boiska. Liczyliśmy na więcej na początku 2. części. Czasu jeszcze mamy sporo.

1
1
3
1
49'

Akcja Radomiaka lewą stroną, Wolski wywalczył rzut rożny dla gości.

4
1
2
48'

2. połowa zapowiada się ciekawiej niż 1. Obie drużyny zamierzają grać szybciej i przede wszystkim atakować.

komentarz

Bez goli do przerwy w Grodzisku. Warta nawet bez celnego uderzenia. Radomiak z dwoma dobrymi próbami. W poprzeczkę Wolskiego i tuż obok słupka w wykonaniu tego samego zawodnika.

5
3
3
3
2
45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

2
1
1
3
2
44'

Szarżował Szmyt, trochę zamieszania po lewej stronie. Zabrakło jednak uderzenia na bramkę gości.

2
3
2
1
1
41'

W końcu dogranie w pole karne Radomiaka. Sędzia dostrzegł faul w ataku i grę przerwał.

5
1
2
2
1
39'

Luizao dogrywał z prawej strony. Bardzo słabo. Piłka ledwo dotoczyła się do pola karnego.

2
2
1
2
5
38'

Warta wciąż nie potrafi wyjść z piłką w okolice bramki gości. Majchrowicz ma wolny wieczór. Może zastanawiać się, co też bracia Mroczek wymyślą w wieczornym odcinku "M jak miłość".

1
2
4
1
1
35'

Machado przed polem karnym znalazł sobie miejsce do strzału. Jednak źle trafił w piłkę i wyraźnie przestrzelił.

3
3
3
1
3
33'

Wolski groźnie uderzył z rzutu wolnego. Piłka o centymetry minęła słupek! Sporo szczęścia miała Warta!

4
1
5
3
32'

Szarżował Jardel, został powalony przed polem karnym. Będzie rzut wolny dla Radomiaka.

4
2
3
1
31'

Kwadrans do przerwy. Nikt nie spodziewał się otwartego meczu. Tak więc zaskoczenia nie ma. Tutaj możemy grać do jednej bramki, takiej dającej zwycięstwo.

2
1
1
2
1
28'

Korner dla gości. Dogranie dotarło do Grzesika. Strzał głową był anemiczny i wprost w dobrze ustawionego Grobelnego.

2
1
2
2
3
26'

Majchrowicz starał się rozpocząć kontrę Radomiaka. Daleki wykop, jednak z wszystkim poradzili sobie obrońcy Warty.

1
2
2
1
1
24'

Bolesny lot zaliczył Szymonowicz. Upaść z wysokości czwartego piętra to może trochę zaboleć.

4
1
2
22'

Przy próbie strzału ucierpiał Szmyt. Noga pobolewa także Luizao.

5
1
2
21'

Akcja Radomiaka lewą stroną. Wszystko jak krew w piach. Abramowicz na nieznacznym spalonym.

2
2
1
18'

Nieprzemyślana akcja drużyny z Radomia. Dogranie w pole karne, ale beza zagrożenia.

2
4
1
15'
6
6
2
3
6
15'

Warcie udało się skutecznie oddalić grę od okolic własnego pola karnego.

5
1
3
2
1
12'

Pierwsze wyjście Warty, ale gospodarze nie wywalczyli nawet rzutu rożnego.

1
1
1
11'

Radomiak cały czas w ataku. Warta zamurowała się i czeka na swój moment na wyprowadzenie kontry. Póki co bezskutecznie.

2
2
1
1
8'

Z pola karnego uderzał Wolski. Piłka skozłowała i odbiła się od poprzeczki! Zabrało dobrej dobitki!

2
3
2
3
7'

Radomiak stara się wysoko atakować graczy Warty. Drużyna z Poznania jednak dobrze radzi sobie z rywalem.

6
4'

Semedo ruszył prawą stroną, po chwili graczom Radomiaka udało się dośrodkować. Grobelny króluje na przedpolu.

2
1
3'

Premierowe minuty dość miałkie. Spiker w kabinie wprawdzie w ekstazie, my jeszcze nie.