David Garcia #5
1
1
komentarz

Real Madryt w domowym spotkaniu z Osasuną nie dał gościom żadnych szans. Królewscy wygrali 4:0. Kolejne dwie bramki w sezonie La Ligi zdobył Jude Bellingham.

1
1
90+1'

Strzał z pola karnego Vazqueza, rozgrzany Herrera zdołał dobić piłkę.

3
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
87'

Mocno, ale wyraźnie niecelnie z dystansu uderzył Kroos.

2
84'
NIESTRZELONY KARNY

Strzał w środek bramki odbił Herrera, poprawka Vazqueza padła łupem Herrery!

Real Madryt
4
6
5
84'
1
1
1
83'

Rzut karny dla Realu. David Garcia zagrał ręką!

4
2
81'

Ceballos do Rodrygo, ten uderzał z kilku metrów, ale został zablokowany.

79'
79'
78'

Strzał Carvajala, piłka poszybowała tuż ponad bramką gości.

3
2
1
77'

Kolejna groźna akcja Realu. Tym razem jednak zabrakło uderzenia na bramkę Herrery.

2
1
2
75'

Kwadrans do końca. Real gra na dużym luzie. Osasuna już marzy o końcu tej nierównej potyczki.

3
2
1
72'
72'
70'

Gol! Strzelił Joselu. Asystował mu Vinicius Junior. Vinicius do Joselu, a ten w sytuacji sam na sam pogrąża Osasunę! 4:0!

10
5
1
66'
65'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Federico Valverde. To już po emocjach i można się rozejść. Vinicius sam na sam z bramkarzem, minął bramkarza i zewnętrzną częścią stopy z bliska do pustej bramki! 3:0!

62'

Spokojniejszy fragment meczu. Osasuna nie za bardzo wierzy w możliwość odrobienia strat. Jednak być może goście wyzwolą w sobie wolę walki o honor.

2
59'
57'

W końcu Kepa musiał wykazać się między słupkami. Strzał z dystansu Peny bramkarz wybił na korner.

4
1
1
55'

Jeszcze wydawało się, że był spalony. Nic z tych rzeczy. Piękna akcja i kapitalne wykończenie Anglika.

4
4
1
1
54'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Federico Valverde. Bellingham sam na sam do bramki między nogami bramkarza! 2:0!

51'

Próba z dystansu w wykonaniu Camavingi, piłka minęła bramkę gości w bezpiecznej odległości.

50'

Dogranie w pole karne do Bellinghama. Anglik nie był w stanie dobrze uderzyć piłki.

47'

Błąd obrony Osasuny. Z ok. dziesięciu metrów uderzał Joselu. Pomylił się o centymetry!

1
1
2
3
czas Druga połowa
komentarz

Real szybko trafił Osasunę, w kolejnych minutach miał mecz pod kontrolą. Goście dopiero pod koniec 1. połowy zagrozili Królewskim.

4
3
2
1
45+1'

Powinien być remis! Piłka w polu karnym dotarła do Budimira, ale ten przestrzelił z dziesięciu metrów!

4
1
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
45'

Modrić do Joselu, strzał z czterech metrów był niecelny.

1
42'

W końcu groźniejsza Osasuna. Prawą nogą z ok. 22 metrów uderzył Moncayola, metr obok słupka!

1
1
41'

Pena do Oroza, ten jednak nie dał rady dojść do piłki przed bramką Realu.

2
1
40'
2
3
38'

Valverde uciekł rywalowi prawą stroną. Mocne dogranie, jednak nikt do piłki nie doszedł. Dodatkowo okazało się, że gracz gospodarzy faulował.

2
37'

Real przez moment dopuścił rywala we własne pole karne, ale już wszystko jest pod kontrolą Królewskich.

3
2
1
34'

Aurelien Tchouameni zachował spokój we własnym polu karnym i w efektowny sposób zatrzymał szarżującego rywala.

5
3
1
32'

Osasuna wciąż niewiele potrafi zdziałać. Kepa jak na razie może się nudzić między słupkami. To Real jest bliżej kolejnego trafienia.

7
5
1
1
1
29'

Carvajal starał się przelobować bramkarza, zabrakło mocy i Herrera piłkę zdołał złapać.

4
3
3
1
27'

Osasuna pod bramką Realu Madryt. Goście jednak bez większej wiary i w efekcie bez uderzenia.

1
1
2
1
1
24'

Przejęcie Realu w środku pola. Po szybkie wymianie Vinicius uderzył z pola karnego, ale przestrzelił.

4
3
1
2
1
22'

Real Madryt nie zamierza oddawać gościom piłki. Królewscy grają, Osasuna biega.

3
1
19'

Vinicius dogrywał w pole karne do Bellinghama. Trochę niedokładnie i piłkę złapał bramkarz.

1
18'

Real Madryt szybko zrobił swoje, Królewscy nie muszą forsować tempa spotkania.

3
2
1
15'

Groźnie pod bramką Realu, dogranie w pole karne, ale żaden z zawodników gości nie zdołał wbić piłkę do siatki.

1
12'

Poszukała swojego szczęścia Osasuna. Modrić ryzykownie, ale piłkę wybił. VAR może jednak zareagować różnie. Doszło do przydepnięcia.

1
11'

Modrić z rzutu rożnego, jednak dogranie nie wyszło Chorwatowi i obrońcy wybili piłkę.

1
1
1
1
9'

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Dani Carvajal. Szybko cios zadał Real. W polu karnym Carvajala do Bellinghama, ten jeszcze poszukał sobie optymalnego miejsca do strzału i trafił pod poprzeczkę! 1:0!

15
10
2
2
7'

Joselu z prawej strony pola karnego starał się szukać Viniciusa, ale podawał bardzo mocno.

3
2
1
6'

Niewiele dzieje się w pierwszych minutach. Próby akcji skrzydłami obu drużyn nie przynoszą oczekiwanych efektów.

1
3'

Pierwsza próba Realu. Zagranie na prawą stronę, ale zbyt mocne i piłka opuściła plac gry.