1
4
5
89'

Chodyna wychodził dobrze na pozycję, lecz podanie już dobre nie było i we wszystko wmieszał się Pingot.

2
4
1
1
87'
4
86'

Co za strzał Wołkowicza z dystansu! Poprzeczka uratowała Zagłębie!

7
5
3
1
6
84'

Niezła wrzutka Chodyny, ale futbolówkę wypiąstkował Kochalski.

3
1
1
2
1
84'

Szansę miał Wdowiak, który strzelił sytuacyjnie i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

2
1
1
82'

Uderzył Kopacz, a piłkę po rykoszecie wyłapał Kochalski.

6
2
1
80'

Mocno uderzył Wołkowicz, piłkę odbił Dioudis.

4
3
2
1
79'

Jaunzems znalazł sobie miejsce do oddania strzału tuż sprzed pola karnego i chybił naprawdę nieznacznie.

3
2
1
75'
ZMIANA
75'

Fatalny strzał Dąbrowskiego z dystansu.

1
1
1
74'

Chodyna dopadł do świetnego podania Munoza, skrzydłowy wpadł w pole karne, ale źle wycofał piłkę do kolegi i obrońcy Stali skasowali akcję.

5
2
73'
ZMIANA
72'

Pieńko szukał miękkim zagraniem Munoza. Nie znalazł.

2
1
70'

Na szczęście to nic poważnego, więc można grać dalej.

1
2
2
69'

Nie podnosi się z murawy Kopacz.

1
2
2
69'
3
2
1
3
67'

Zdecydowanie nie jest to porywające widowisko w ostatnich minutach...

2
3
65'

Dośrodkowanie Dąbrowskiego nie trafiło do żadnego z kolegów.

64'

Szansa dla Zagłębia na wrzutkę z rzutu wolnego z prawej strony boiska.

1
2
64'
2
1
1
63'
ZMIANA
60'
2
2
3
2
2
58'

Po przerwie mecz wygląda dużo gorzej. Głównie dlatego, że Miedziowi nie atakują już z taką ambicją, jak w I połowie.

2
1
1
2
56'

Próbował główkować Kurminowski - niegroźnie i niecelnie.

1
1
1
2
1
53'

Ponownie z dalszej odległości spróbował Kopacz. Tym razem został zablokowany.

2
1
1
1
1
51'

Kopacz złamał akcję do środka i uderzył z dystansu. Piłkę odbił Kochalski.

2
1
1
1
51'

Nic z tego stałego fragmentu nie wyszło, ale Zagłębie nadal przy piłce.

1
1
50'

Płaskie dośrodkowanie Chodyny przeciął Getinger. Korner dla Zagłębia.

1
1
48'

Na początku drugiej odsłony nieco więcej przy piłce Stal Mielec.

3
3
2
1
3
46'

komentarz

Do przerwy bez bramek, choć zdecydowanie bliżej gola było Zagłębie.

1
1
1
45'

Doliczona minuta.

4
2
2
3
3
43'

W I połowie prawdopodobnie się już nic nie zmieni. Od kilku minut Stal odsuwa Zagłębie od własnego pola karnego.

4
1
2
1
2
40'

Niezła akcja Stali, choć strzał Domańskiego daleki był od ideału.

4
1
1
1
2
38'

Z dystansu uderzył Domański - celnie, choć prosto w ręce Dioudisa.

4
2
3
1
4
36'

Teraz nieco dłużej przy piłce Stal.

5
2
2
3
4
33'

Było bardzo blisko! Najpierw próbę Kurminowskiego odbił Kochalski, a następnie zatrzymał dobitkę Poletanovicia z kilku metrów!

4
2
1
31'

Przewaga Zagłębia nie ulega wątpliwości. Wydaje się, że gol jest kwestią czasu.

2
1
1
2
29'

Kopacz ładnym podaniem znalazł Chodynę, którego przerosło przyjęcie piłki i sytuację wyjaśnił Pingot.

1
2
2
1
26'

Zagłębie coraz bliżej gola. Stal musi się obudzić, bo na przerwę zejdzie przegrywając.

1
1
3
25'
KGHM Zagłębie Lubin
2
2
1
1
23'

Po wrzutce z narożnika główkował Ławniczak i obił poprzeczkę!

2
1
2
2
20'

Zagłębie chciałoby otworzyć wynik meczu, ale brakuje miejscowym zimnej krwi pod polem karnym Stali, która nie pęka i też próbuje zaatakować.

3
2
1
1
17'

Pingot długim podaniem szukał Getingera, ale Pingot, to nie Marcelo, a Getinger, to nie Bale, więc od bramki Zagłębie.

1
1
2
2
2
15'

Do bardzo dobrej pozycji w polu karnym doszedł Nalepa, ale główkował minimalnie niecelnie.

2
1
2
1
15'

Próba Bułecy z dystansu została zablokowana.

2
1
14'

Dąbrowski dośrodkował na głowę Nalepy, który nie zdołał zagrozić bramce.

1
1
14'

Z dystansu celnie, choć niezbyt groźnie strzelił Dąbrowski. Tym razem Kochalski problemy już miał, ale przynajmniej nie miał ich sędzia i wskazał na rzut rożny.

1
13'

Bułeca przymierzył z ok. 20 metrów, lecz w środek bramki i Kochalski nie dał się zaskoczyć.

3
2
10'

Pierwsza próba ataku Stali spaliła na panewce. Trzeba jednak zaznaczyć, że ładnie rozgrywali ją przyjezdni.

5
4
2
1
1
8'
3
2
1
3
3
6'

Chodyna przymierzył sprzed pola karnego, piłka po drodze przeszła po nodze Matrasa i minimalnie minęła poprzeczkę. Z rzutu rożnego dośrodkował... A nie. Sędzia nie zauważył ewidentnej interwencji obrońcy Stali i nakazał grę od bramki.

1
2
6'

Stal próbuje pressować rywala już na jego połowie. Póki co radzą sobie z tym gospodarze.

2
1
2
1
1
4'

Pierwsze minuty pod dyktando Zagłębia, ale bez efektu bramkowego.

3
3
2
2
3
2'

Ależ było blisko gola dla Zagłębia! Pieńko dopadł do odbitej piłki przed polem karnym i uderzył na bramkę. Trafił w Kurminowskiego, Kochalski stał jak wryty, ale ostatecznie futbolówka minęła cel.

2
1
1
2
2'

Długie podanie w kierunku Kurminowskiego, ale zbyt mocne i piłkę złapał Kochalski.

3
3
1
4
4
1'