Desperacki strzał Tejana zza pola karnego. Niecelnie.

11
5
1
77'

5:0! Bobek odbił piłkę po strzale Nene, ale zrobił to tak niefortunnie, że futbolówka trafiła pod nogi Kubickiego i dobitka rezerwowego zawodnika Jagiellonii była już skuteczna!

22
7
3
1
77'

Ostrzał bramki ŁKS-u. Tym razem Skrzypczak zablokowany w polu karnym.

5
3
1
1
1
76'

Pululu skręcił rywala w polu karnym, wystawił piłkę do Naranjo, ale ten został zablokowany. Ofiarnie rzucił mu się pod nogi Głowacki.

1
1
2
5
71'
75'

Dankowski ucierpiał po powietrznej walce z Naranjo. Wygrał walkę o piłkę zawodnik Jagiellonii, ale strzelił niecelnie. Sędzia uznał, że był tam faul.

2
4
73'

Niecelny strzał Nene zza pola karnego, ale będzie jeszcze rzut rożny. Był lekki rykoszet.

6
4
1
1
73'

Zabawa na trybunach, zabawa też na boisku. Jagiellonia pozwala sobie na efektowne zagrania w polu karnym przeciwnika.

11
8
1
1
79'
71'
70'

Pululu spokojnie strzelił z jedenastu metrów. Jagiellonia prowadzi już 4:0!

21
9
1
1
2
68'

Rzut karny dla Jagiellonii! Zagranie ręką Tejana.

17
9
65'

I znowu Jagiellonia. Nene huknął z dystansu i piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

5
3
2
2
2
64'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Taras Romanczuk.

3:0! Po prostopadłym podaniu Romanczuka nieatakowany w polu karnym był Imaz i ze stoickim spokojem pokonał Bobka.

18
6
1
3
63'
8
6
1
1
1
62'

Nene powinien mieć dublet. Miał idealną sytuację na dwudziestym metrze, nikt go nie atakował, ale strzał okazał się bardzo niecelny.

3
1
3
2
61'
61'

Krótko rozegrany rzut rożny przez ŁKS, ale Balić zza pola karnego strzelił w trybuny.

3
2
59'

Dobra wrzutka Hansena. Czekał na jakiś błąd rywali Marczuk, ale nie doczekał się piłki.

1
1
2
4
58'

Gospodarze nie podkręcają przesadnie tempa. Nie muszą tego robić, bo ŁKS jest bezradny w ofensywie.

7
5
55'

Tejan chciał wyprowadzić kontrę. Nieźle utrzymał się przy piłce, ale następnie podawał niedokładnie na skrzydło. Balić nie miał szans, żeby dobiec do futbolówki.

3
4
54'

Gospodarze mają to spotkanie pod całkowitą kontrolą. Gra toczy się w zasadzie cały czas na połowie ŁKS-u.

9
6
2
51'

Po rzucie rożnym nad poprzeczką główkował Romanczuk.

2
1
2
7
51'

I kolejna akcja Jagiellonii. Nene strzelał efektownie z powietrza, ale fantastycznie broni Bobek.

3
6
49'

Niecelny strzał głową Hansena po kolejnej centrze Marczuka.

1
1
1
3
5
49'

Płaskie dośrodkowanie Marczuka w pole karne. Caliskaner mógł strzelać, ale przepuścił piłkę i... nie spodziewał się tego Nene. Zabrakło uderzenia.

2
4
46'

Alomerović instynktownie broni po strzale Balicia z pięciu metrów. To mógł być zaskakujący początek drugiej połowy, choć okazuje się, że był tam minimalny spalony.

5
2
1
1
46'

Gramy!

4
2
1
2
czas Druga połowa
46'
46'
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

3
1
1
45'

11
4
1
12
14
45'

Jagiellonia nie schodzi z połowy przeciwnika.

14
7
1
1
43'

To mógł być trzeci gol dla Jagiellonii. Imaz strzelał z szesnastu metrów i piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

6
6
3
3
4
41'

Co tu się wydarzyło? Marczuk trafia z kilkudziesięciu metrów! To miał być przerzut na lewe skrzydło, ale piłka ewidentnie zeszła mu z nogi! Wyszedł z tego idealny centrostrzał i Bobek skapitulował po raz drugi tego popołudnia!

25
13
3
2
5
39'

VAR podpowiedział sędziemu, że piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.

10
6
1
1
3
38'

ŁKS blisko gola na 1:1! Ależ ruszył lewym skrzydłem Balić. Minął przy linii dwóch rywali, potem poradził sobie jeszcze ze Skrzypczakiem i zacentrował na głowę Szeligi. Ten strzelał z czterech metrów i tylko kapitalna interwencja Diegueza na linii bramkowej uchroniła Jagiellonię przed utratą bramki!

5
4
2
1
1
37'

Gospodarze pograli na małej przestrzeni, w końcu Caliskaner poszukał dośrodkowanie w stronę Hansena. Zabrakło trochę precyzji. Nie zrozumieli się ci dwaj zawodnicy.

2
1
1
4
3
36'

Cały czas czekamy aż ŁKS dojedzie na ten mecz, ale to może się nie wydarzyć po czerwonej kartce. Na razie Jagiellonia ma bardzo przyjemne popołudnie.

7
5
1
35'

Zablokowany strzał Nene z szesnastu metrów. Ofiarnie przyjął to na ciało Dankowski.

3
1
1
3
3
33'

Louveau wylatuje z boiska. ŁKS od 33. minuty będzie grał w osłabieniu.

9
4
1
2
33'
CZERWONA KARTKA
9
3
3
33'

Czekamy na decyzję. Zanosi się na bezpośrednią czerwoną kartkę.

7
2
1
32'

Sędzia Myć biegnie do monitora. Dostał sygnał, że źle ocenił tę sytuację z boiska.

6
4
1
1
31'

Louveau ostro zaatakował Imaza. Może się to na żółtej kartce nie skończyć.

6
3
1
2
2
30'

Rzut rożny dla Jagiellonii. Dośrodkowanie Wdowika i... brakuje strzału. Nie ma jednak mowy o kontrataku gości, bo piłka momentalnie wraca do ekipy Siemieńca.

3
2
27'

ŁKS zamknięty we własnym polu karnym. Wrzucał Marczuk, Caliskaner przyjął piłkę, ale w porę doskoczył do niego Hoti i utrudnił oddanie strzału. W efekcie mieliśmy niecelną próbę.

5
2
2
2
3
25'

I znowu akcja Jagiellonii. Wdowik do Hansena, ten wrzucał na piąty metr, ale ponownie Caliskaner był spóźniony i nie oddał strzału.

2
2
2
23'

Hansen poczarował w polu karnym, zagrał piętką do Wdowika, ale ten postawił na siłę i nie trafił w bramkę.

1
1
2
2
22'

Kontra gospodarzy, podanie do Marczuka. Trochę za mocne. Szybszy przy piłce Bobek, który w porę wystartował z bramki.

1
20'

Teraz mieliśmy akcję Jagiellonii prawą flanką, ale obrońcy ŁKS-u dość szczęśliwie wyjaśnili sytuację po płaskim podaniu Marczuka. Było niebezpiecznie.

2
1
1
1
19'

Imaz na spalonym po wrzutce Wdowika. Hiszpan i tak nie zdołał wypracować sobie czystej sytuacji strzeleckiej.

2
1
3
4
18'

Łodzianie pierwszy raz od dawna przekroczyli linię środkową, ale zwolnił akcję Janczukowicz. Później Ramirez zaplątał się w drybling i piłkę złapał Alomerović.

5
4
1
1
15'

Wysoki pressing Jagiellonii i ŁKS ma coraz większe problemy.

9
4
1
1
14'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne, tym razem górą. Caliskaner wygrał walkę w powietrzu, lecz strzelił minimalnie obok słupka.

3
2
2
1
2
12'

Gol! Strzelił Nene. Asystował mu Bartłomiej Wdowik.

Przyspieszyła Jagiellonia i od razu są efekty. Ależ oni to zagrali. Fantastyczna akcja. Piękne podanie Wdowika w pole karne, Nene dołożył nogę i Bobek nie dał rady tego obronić, choć piłka leciała blisko środka bramki!

18
10
3
2
4
10'

Jagiellonia miała rzut rożny, zagrała go na krótko, ale wyszło źle. Przekombinowali gospodarze, stracili piłkę. ŁKS wychodził z kontrą i dość ostro faulowany był Ramirez.

5
2
1
2
9'

Dość spokojny początek tego meczu. Brakuje klarownych sytuacji.

3
2
1
6'

Ładne prostopadłe podanie do Imaza. Hiszpan strzelał płasko z dwudziestu metrów i piłka nieznacznie minęła bramkę.

4
2
2
1
1
6'

Jagiellonia od pierwszych minut w ataku pozycyjnym. Tego można było się spodziewać.