(0:0)
Zakończony
Śląsk Wrocław
komentarz

Dużo więcej działo się w Gliwicach po zmianie stron. Ostatecznie mecz Piasta ze Śląskiem zakończył się remisem 2:2.

7
4
1
1
3
90+6'
ŻÓŁTA KARTKA
10
11
2
3
6
90+6'

Petkow tragicznie w polu karnym. Wystarczyło dołożyć głowę i Śląsk by wygrał.

5
7
2
2
5
90+5'

Mocny strzał oddał Exposito, Plach zdołał sparować uderzenie!

12
7
4
2
6
90+4'
3
90+3'

Piast w końcówce znajduje się częściej przy piłce. Do bramki Śląska jednak dość daleko.

11
4
4
3
4
90'

Czerwiński zablokował strzał Exposito, a my zagramy jeszcze przez 6 minut.

12
7
6
15
23
89'

Decydujące minuty meczu. Nikt nie zamierza kalkulować. Otwarte spotkanie!

15
5
3
4
2
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Patryk Dziczek. Asystował mu Jorge Felix. A jednak Piast wyrównał! Po rzucie rożnym w zamieszaniu piłka spadła pod nogi Dziczka. Pomocnik uderzył, Leszczyński nie popisał się, piłka po drodze odbiła się jeszcze od Schwarza i mamy remis! 2:2!

33
22
9
9
19
83'

Mocny strzał Dziczka, piłka odbił głową Petrow i ostatecznie Leszczyński interweniować nie musiał. Będzie korner.

7
6
5
4
3
82'

Piast w ataku, ale gliwiczanie mają problemy z kreowaniem okazji na doprowadzenie do remisu.

8
3
3
4
3
79'
ZMIANA
5
5
3
130
140
79'
ZMIANA
78'
7
5
2
2
4
77'

Kolejna kontra Śląska, Exposito do Klimaly, ten jednak bardzo źle przyjmował piłkę.

1
5
3
2
3
76'
5
4
2
4
6
75'

Kwadrans do końca i to Śląsk mógł podwyższyć wynik. Strzał Olsena poszybował ponad bramką.

7
1
1
4
4
72'

Gliwiczanie w krótkim czasie przeszli z nieba do piekła. Piast rzucił się do ataku.

3
7
2
2
2
70'

Już wszystko jasne, sędzia wskazał na środek i Śląsk prowadzi w Gliwicach.

18
13
5
4
7
70'
ZMIANA
69'

Jeszcze VAR sprawdza czy będący na spalonym Klimala dotknął piłkę i czy nie faulował rywala.

6
4
1
1
6
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Asystował mu Erik Exposito. Po zagraniu Exposito piłka dotarła do Schwarza, a ten z bliska wpakował ją do bramki! 1:2!

18
9
2
4
8
67'

Piast krótko cieszył się z prowadzenia. Po golu Śląsk ruszył po drugą bramkę.

7
3
3
2
4
64'
ZMIANA
64'

Dogranie Kądziora w pole karne, wrocławianie wybronili się dość szczęśliwie.

3
1
1
3
64'
ZMIANA
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Erik Exposito. Pewny strzał Exposito, Plach w przeciwnym rogu i w Gliwicach mamy remis 1:1!

16
7
3
3
13
61'
10
6
2
5
5
61'

Rzut karny dla Śląska Wrocław!

14
5
5
9
60'

Sędzia biegnie do monitora. W twarz w zamieszaniu został trafiony Macenko. Wszystko działo się w polu karnym!

4
4
57'

Śląsk niewiele robił w ofensywie, teraz wrocławianie muszą się obudzić i ratować mecz.

3
5
1
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jorge Felix. Po sygnale z wozu VAR sędzia Marciniak wskazał na środek. W zamieszaniu piłka trafiła pod nogi Felixa, a ten wpakował piłkę pod poprzeczkę! 1:0!

18
3
2
5
55'

Jeszcze VAR sprawdza sytuację. Huk miał zagrywać ręką, ale można dyskutować, że tak się wydarzyło.

9
2
1
2
2
54'

W zamieszaniu Felix wpakował piłkę do bramki. Sędzia wskazał jednak zagranie ręką i wciąż bez goli w meczu.

5
2
2
2
6
52'

Zagranie do Exposito, który zaspał i w prostej sytuacji został złapany na spalonym.