Dziękujemy za uwagę i obecność. Zapraszamy na kolejne spotkania. Za pół godziny emocje w Radomiu.

2
1
komentarz

Jednak jeśli ktoś może być zadowolony bardziej, to Cracovia. ŁKS dalej bez kompletu punktów i nadal na ostatnim miejscu.

2
1
2
1
komentarz

Koniec! Zażarta walka obu zespołów kończy się podziałem punktów.

1
1
1
90+7'

Tejan do Ramireza, podanie przecina wślizgiem jeden z obrońców.

1
1
2
2
90+6'

Wyłuskał piłkę Bitri, Cracovia otoczyła ŁKS w jego własnym polu karnym. Ostatecznie uderzał Oshima, ale przecina ten strzał Antoni Młynarczyk.

1
2
1
1
90+4'

Odpowiedź Mikkela Maigaarda. Strzał ładnie wkręcony, ale bez problemów interweniuje Dawid Arndt.

1
1
1
90+3'

Czterech na sześciu wyszli ełkaesiacy, ale dośrodkowanie Tejana nie zostało do nikogo zaadresowane.

3
1
1
90+2'

Olafsson poszukiwany podaniem w polu karnym, lecz bez efektu.

1
2
2
90+1'

Siedem minut dłużej potrwa druga część spotkania.

3
14
11
90'

Indywidualnie Ramirez, zszedł do środka na linię pola karnego, uderzył lewą nogą, ale nad bramką.

90'

Remis nie zadowala tu ani jednych, ani tym bardziej drugich. Tu jeszcze będzie walka!

1
2
1
1
89'
89'
88'
87'

I już wrzucana piłka z prawej strony, znów zmuszony do interwencji Arndt.

1
1
1
86'

Świetna akcja Mokrzyckiego, minięty Knap, zagranie do Tejana, ten do Juricia i Bośniak pokonuje Hrosso! Jest 2:2!

ŁKS Łódź
9
4
2
5
7
85'

I kolejne szybkie podanie do Makucha, znów refleksem wykazał się Arndt. Inna sprawa, że to raczej strzał w bramkarza ŁKS-u.

1
2
2
1
83'

Uderzenie Kallmana z ostrego kąta po ziemi. Dobrze broni Arndt prawą ręką w polu bramkowym.

2
1
1
2
81'

Długa piłka w stronę Tejana, znów czujnie Bitri. Kolejna dobra interwencja obrońcy Cracovii.

1
3
1
2
80'

Dośrodkowanie z prawej strony, nie sięgnął piłki Jurić.

1
1
2
78'
77'

Strata piłki Ramireza na własnej połowie, wyrósł mu zza pleców Kakabadze, przejął piłkę, przebiegł z nią kilka metrów, a zanim dobiegli do niego Mammadow i Guelen, oddał strzał sprzed linii pola karnego i trafił!

7
3
1
76'

Mecz w Krakowie ogląda 10019 widzów.

2
75'

Ależ kocioł w łódzkim polu karnym! Kilka strzałów oddanych przez gospodarzy, wszystkie zabokowane!

1
1
2
4
5
74'

Cracovia próbuje odpowiedzieć. Błyskawiczny strzał Sokołowskiego.

1
1
2
3
73'

Trafia z karnego Dani Ramirez! Lewą nogą w okienko! 1:1.

ŁKS Łódź
8
3
2
6
9
70'

Rzut karny dla ŁKS-u!

6
2
2
4
71'
2
1
1
2
71'
1
1
1
5
5
67'

Janczukowicz faulowany w polu karnym Cracovii? Sprawdzamy...

1
3
2
2
66'

Ramirez w pole karne do Tejana, broni Bitri.

1
1
2
64'

Po chwili na zmiany, ruszył ŁKS. Długie zagranie do Tejana, ale szybszy Hrosso.

1
1
2
59'

Mokrzycki dośrodkował, Guelen uderzył z półwoleja z pierwszej piłki... ale nieczysto trafił w piłkę.

2
2
61'
61'
58'

Rakoczy ukarany za spóźnione wejście od tyłu w Ramireza.

3
1
1
1
1
58'
3
1
1
1
2
56'

Tejan przepchnął się na lewym skrzydle, po czym dośrodkował... do nikogo.

1
2
2
54'

A teraz już jesteśmy po drugiej stronie. Rakoczy z prawej strony na głowę Kallmana, lecz strzał niecelny.