1
6
9
87'

Stal Mielec próbowała przeprowadzić atak z wykorzystaniem Kaia Meriluoto. Nie doszedł on jednak do porozumienia z Ilją Szkurinem i kolejna szansa na doprowadzenie do remisu została zmarnowana.

7
6
4
5
6
85'

Cokolwiek ciekawego zobaczymy w ostatnich minutach spotkania?

4
3
1
2
3
83'
82'

Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Wołkowicz za ostre przewinienie.

5
3
3
4
5
82'

Akcja kielczan z wykorzystaniem wprowadzonego z ławki rezerwowych na boisko Jakuba Łukowskiego. Pierwsze dośrodkowanie zmiennika pozostawiało bardzo dużo do życzenia.

4
4
4
3
4
79'

Stal Mielec z problemami również w rywalizacji jedenastu na dziesięciu, a czas ucieka.

2
3
3
3
5
77'
76'
74'

Żółtą kartkę otrzymał Jacek Podgórski za ostre przewinienie.

2
3
4
4
73'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Yoav Hofmeister za przewinienie na Igorze Strzałku.

4
4
2
4
6
71'

Druga połowa jest jeszcze bardziej smętna niż pierwsza. Najgroźniejszy dla Korony jest Ilja Szkurin, który jednak oddaje niedokładne uderzenia. Na przykład w 71. minucie nie sprawdził Xaviera Dziekońskiego po dośrodkowaniu.

2
2
1
69'

Już chyba nie uda się zawodnikom stworzyć kapitalnego widowiska w Kielcach. To oczywiście nie oznacza, że z tej nędzy nie wyniknie już ani jedna bramka.

2
2
5
3
4
67'

Była kolejna przerwa w grze, tym razem spowodowana urazem Bartosza Kwietnia.

1
2
3
3
65'

Po rewolucji w obu jedenastkach delikatne przyspieszenie. Delikatne jednak i zespołom brakuje sposobu na stwarzanie stuprocentowych sytuacji podbramkowych.

1
1
3
3
3
61'
61'
60'

Godzina meczu za drużynami i nie widać przebudzenia w ofensywie Stali Mielec. Przyjezdni mają problem z przetestowaniem niebezpiecznym uderzeniem Xaviera Dziekońskiego.

1
1
2
56'
54'

Żółtą kartkę otrzymał Yoav Hofmeister za ostre przewinienie na Ilji Szkurinie.

4
4
1
1
2
52'

Podanie na wolne pole do Ilji Szkurina, który wparował dynamicznie w pole karne przeciwnika. Jego uderzenie pozostawiało dużo do życzenia i nie stanowiło niebezpieczeństwa dla Xaviera Dziekońskiego.

3
4
3
1
49'

Przerwa w grze spowodowana urazem poszkodowanego Dawida Błanika.

2
1
1
2
48'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Pingot za przewinienie na Dawidzie Błaniku.

1
1
1
2
2
48'

Stal Mielec musi szukać sposobu na doprowadzenie do remisu po przerwie. Pierwsza akcja została jednak przeprowadzona ponownie przez coraz aktywniejszych w ofensywie podopiecznych Kamila Kuzery.

1
2
2
1
czas Druga połowa
komentarz

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.

3
3
2
1
2
komentarz

Pierwsza połowa zakończona, a na skromnym prowadzeniu Korona Kielce!

3
1
2
1
45+5'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień za ostre przewinienie.

4
3
1
2
45'

Doliczone pięć minut.

1
5
5
45'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło za niesportowe zachowanie.

6
3
1
3
45'

Żółtą kartkę otrzymał Bert Esselink za ostre przewinienie.

Stal Mielec
5
3
1
2
44'

Gol! Strzelił Bartosz Kwiecień. Asystował mu Dawid Błanik.

Korona zdążyła potwierdzić przyspieszenie golem na 1:0 Bartosza Kwietnia w 43. minucie. Gospodarze mieli korner po zablokowanym strzale Dawida Błanika. Ten sam zawodnik zabrał się za wykonanie stałego fragmentu gry i po przestawieniu mikrofonu wykonał dośrodkowanie prosto na stopę Bartosza Kwietnia. Kapitan kielczan zaskoczył płaskim uderzeniem Mateusza Kochalskiego i przebił się przez gąszcz zawodników Stali Mielec.

7
7
3
5
41'

W 41. minucie była jeszcze jedna szansa na gola Jewgienija Szykawki, którego zablokował Bert Esselink.

1
1
1
1
39'

Bez napomnienia żółtym kartonikiem za ostre przewinienie w centrum pola.

3
1
1
36'

W kwadransie przed przerwą jakby przyspieszyli kielczanie i podnieśli temperaturę w polu karnym przeciwnika. Uderzenie Jewgienija Szykawki, a po chwili poprawka jednego z pomocników zostały zablokowane. Kompani ratowali skórę mylącego się Maksymiliana Pingota.

1
2
1
2
34'

Gra została przerwana z powodu spalonego.

1
1
1
1
1
32'

Coraz gorsze jest to spotkanie. Praktycznie nie oglądamy stuprocentowych sytuacji podbramkowych. Przed momentem Krystian Getinger oddał odważne uderzenie po przepuszczeniu Ilji Szkurina, jednak nie trafił w bramkę Xaviera Dziekońskiego.

1
1
2
3
3
28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego kilku zawodników miało możliwość wpakowania piłki do bramki przeciwnika. Nie udało się to żadnemu, a prawdopodobnie najlepszą sposobność miał Matthew Guillaumier.

1
1
1
1
1
24'

Mina sędziego mówi wszystko o "entuzjazmie" z powodu racowiska.

2
3
1
2
1
23'

Pierwsza połowa meczu na półmetku i żadna z sytuacji podbramkowych nie była stuprocentowa. Uderzenie Jakuba Konstantyna zostało przyblokowane, a Stali brakuje dokładności. Jest już także pewne, że Damian Sylwestrzak sporo doliczy, ponieważ jedna z opraw gospodarzy zakończyła się konkretnym zadymieniem stadionu.

1
2
21'

Zadymiło się na stadionie w Kielcach, nie z powodu grilla.

5
3
3
1
1
19'

Akcja Stali Mielec z wykorzystaniem między innymi Kokiego Hinokio oraz Alvisa Jaunzemsa. Piłka uciekła podopiecznym Kamila Kieresia poza boisko.

2
2
1
15'

Na zakończenie pierwszego kwadransa spotkania wybita wrzutka z rzutu wolnego. Piłka spadła jeszcze pod nogami Jakuba Konstantyna, którego przyblokowane uderzenie zakończyło się jedynie wywalczeniem rzutu rożnego.

2
2
2
13'

Nieudane zakończenie akcji Stali Mielec i to z dwóch powodów. Po pierwsze uderzenie Berta Esselinka było niedokładne, a po drugie na wcześniejszym etapie natarcia był spalony. Ponownie rozczarowanie zawodników z Podkarpacia.

2
2
2
10'

Była kolejna przerwa w grze, tym razem spowodowana urazem Krystiana Getingera.

2
5
2
8'

Wściekli byli mielczanie po ich ataku, ponieważ zabrakło dokładności w potencjalnie ostatnim podaniu do Ilji Szkurina.

1
2
2
7'

Mecz rozpoczął się bardzo pechowo dla trenera Kamila Kuzery, a przede wszystkim dla Miłosza Trojaka. Już w 5. minucie konieczne było wprowadzenie Dalibora Takaca za kontuzjowanego, podstawowego obrońcę. Korona straciła lidera defensywy i jedno okienko na przeprowadzenie zmian personalnych.

1
1
3
5'
4'

Będzie zmiana za kontuzjowanego Miłosza Trojaka.

1
1
1
2
1
2'

Gospodarze w klasycznych, złocisto-krwistych strojach. Z kolei Stal Mielec w białych koszulkach i getrach, a do tego w niebieskich spodenkach.

14:53

W pierwszym, sobotnim meczu w PKO Ekstraklasie zmierzą się piłkarze Korony Kielce i Stali Mielec. Kluby zimowały blisko siebie w tabeli, jednak w rundzie wiosennej znacznie lepiej wiedzie się podopiecznym Kamila Kieresia. To oni oddalili się od otwierającej strefę spadkową drużyny Kamila Kuzery.