(0:0)
Zakończony
Pogoń Szczecin
90+4'

Valentin Cojocaru znalazł się w polu karnym Lecha Poznań, ale po beznadziejnym dośrodkowaniu Kamila Grosickiego nie było okazji do oddania strzału.

10
15
1
3
5
90+2'

Pogoń Szczecin w posiadaniu piłki i próbuje dobrać się do bramki Bartosza Mrozka. Stracony gol podciął jednak skrzydła gościom. Druga sprawa, że po 120 minutach w Fortuna Pucharze Polski nie jest łatwo krzesać z siebie energię.

6
2
2
90'

Doliczone pięć minut.

1
4
2
7
89'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Przyborek za ostre przewinienie.

7
5
1
1
1
88'
85'
85'
84'

Na razie zaatakował Kolejorz. Mikael Ishak wyraźnie rozochocił się po strzeleniu gola i miał ochotę na kolejne wepchnięcie piłki z bliska do siatki po dośrodkowaniu.

11
7
2
82'

Pogoń Szczecin próbuje jeszcze uratować wynik. Strzelił Joao Gamboa, ale Bartosz Mrozek wydaje się być w tym meczu nie do pokonania.

3
2
3
1
3
77'

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Bartosz Salamon.

Kilka minut naporu wystarczyło Lechowi Poznań do zdobycia prowadzenia. 1:0 w stolicy Wielkopolski! Mikael Ishak potwierdził patent na Pogoń Szczecin. Przyczaił się blisko bramki i wpakował piłkę z bliska do siatki po wrzutce z głębi pola, a także strąceniu Bartosza Salamona. Wideo weryfikacja nie pomogła przyjezdnym, nie było tam spalonego.

53
23
6
5
19
77'

Pięknie interweniował Leonardo Borges po dośrodkowaniu. Nie pozwolił on na oddanie strzału Mikaelowi Ishakowi po dośrodkowaniu Joela Pereiry. Uderzył natomiast Adriel Ba Loua i po rykoszecie korner dla Kolejorza.

5
3
1
2
75'
74'

Lech Poznań ma coraz mniej czasu na odkupienie win. I generalnie szczelnie wypełnione kibicami trybuny czekają na jakiegoś gola w hicie.

3
4
2
1
72'

Denerwuje się publiczność przy Bułgarskiej, ponieważ gospodarze mieli podkręcić tempo po przerwie, tymczasem gubią się w ofensywie i szczęśliwie nie stracili gola w kilku sytuacjach podbramkowych Pogoni Szczecin.

1
1
70'
68'

Kamil Grosicki wykonał miękkie dośrodkowanie do Alexandra Gorgona, którego uderzenie pozostawiało bardzo dużo do życzenia. Piłka poleciała daleko od bramki Bartosza Mrozka.

1
1
1
65'

Rafał Kurzawa oddał chytre uderzenie z dystansu, jednak nie pokonał dobrze ustawionego Bartosza Mrozka.

1
1
63'

34 207 kibiców na trybunach.

3
1
1
62'
62'

Problem Pogoni Szczecin z wykorzystywaniem stuprocentowych sytuacji podbramkowych! Piłka, po błędzie Bartosza Mrozka, znalazła się pod nogami doskonale ustawionego Fredrika Ulvestada. Koszmarny kiks Norwega i Lech Poznań miał ponownie furę szczęścia.

4
2
5
2
4
60'

Cały czas Pogoń Szczecin. Fantazja poniosła Efthymisa Koulourisa, który złożył się do strzału nożycami. Gola co prawda nie ma, ale jest ponownie korner dla zespołu Jensa Gustafssona.

2
2
1
4
2
60'

4
2
58'

Dwie akcje Lecha Poznań obronione przez Leonardo Koutrisa.

1
2
1
2
2
55'

Niebezpieczni są szczecinianie, ale nadal nic z tego nie wynika. Piłka minęła bramkę po kolejnym dośrodkowaniu Kamila Grosickiego z rzutu rożnego oraz strzale Leonardo Borgesa. Trochę już Pogoń namarnowała szans i to może się zemścić.

1
1
53'

Bartosz Salamon interweniował blisko linii bramkowej i tylko dzięki niemu nie ma gola dla Pogoni Szczecin! Zatańczyła piłka po sytuacyjnej próbie Wahana Biczachczjana.

4
1
1
1
4
50'

Przerwa w grze spowodowana urazem, ale wszystko jest ok.

3
2
2
1
2
48'

Leonardo Borges główkował po dośrodkowaniu Kamila Grosickiego z rzutu rożnego. Anemicznie i niedokładnie. Piłka została odprowadzona przez Bartosza Mrozka poza boisko.

1
1
3
47'

Podanie prostopadłe w pole karne do Mikaela Ishaka i zdrzemnęła się obrona Pogoni Szczecin. Inna sprawa, że były reprezentant Szwecji oddał banalne uderzenie prosto w Valentina Cojocaru.