4
10
12
90+5'

Jeszcze rzut wolny dla Puszczy po faulu Dadoka na Koju. To może być piłka meczowa dla gości.

5
3
2
2
5
90+5'

Puszcza całkowicie odsunęła Ruch od swojego pola karnego. Niebiescy od dawna nie byli na połowie rywala.

1
2
1
3
6
90+4'

Zakotłowało się w polu karnym Ruchu. Puszcza z rzutem rożnym.

4
1
2
7
90+3'

Ruch już chyba nie da rady.

2
2
2
5
6
90+2'
3
3
1
11
11
90'

Doliczone 5 minut.

3
2
9
9
88'
86'

Kozak podobnie jak Letniowski nie zagra w następnej kolejce.

5
2
6
86'
4
2
1
11
85'

Ruch naciera, Ruch atakuje, Ruch chce wygrać ten mecz. Problem w tym, że brakuje mu jakości przy wykończeniu akcji.

2
3
2
4
83'
83'
83'

Walski uderzył z dystansu, Stipica z problemami odbił piłkę, ale na strachu dla Ruchu się skończyło.

2
2
1
3
81'

Kozak kapitalnie obsłużył podaniem Dadoka, który miał sporo miejsca na ósmym metrze. Wystarczyło dobrze dołożyć nogę i byłoby 1:0. To przerosło zawodnika Ruchu, więc dalej jest 0:0.

2
3
1
3
3
Czy Ruch przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?
1
1
1
4
7
80'

Coraz mniej czasu ma Ruch. Coraz bliżej celu Puszcza. Jak to się skończy?

2
1
1
2
3
79'

Zych się doigrał. Kolejny raz grał na czas i dostał żółtą kartkę. Trzecią w sezonie. Bramkarz.

8
7
1
1
1
79'
Puszcza Niepołomice
11
12
1
1
1
79'

Kozak wrzucił piłkę na głowę Novothnego, ale ten fatalnie spudłował.

1
1
3
78'
5
4
2
11
13
77'

Goście póki co nieco odsunęli Ruch od swojego pola karnego.

1
4
5
75'

Już ewidentnie widać, że Puszcza chce tylko dowieźć punkt i broni się coraz bardziej rozpaczliwie.

1
2
4
75'
72'

Trwa napór Ruchu. Świetną okazję miał Starzyński, którego strzał odbił Zych, ale doświadczony pomocnik i tak był na spalonym.

2
1
1
3
5
71'

Kozak ruszył do prostopadłego podania w pole karne, ale z bramki wyszedł Zych i zatrzymał rywala w polu karnym.

2
1
2
6
7
70'

Ten remis naprawdę niewiele daje Ruchowi. Zwycięstwo pozwoli jeszcze marzyć o utrzymaniu.

6
4
1
3
67'

Z dystansu uderzył obok bramki uderzył Dadok.

2
1
1
3
4
65'
65'
64'

Puszcza mogła pogrążyć Ruch! Po dośrodkowaniu Serafina poprzeczkę obił Craciun.

3
4
63'

Lee oddał strzał po tym, jak piłka odbiła się od obrońcy i wywalczył rzut rożny.

1
1
1
1
62'

W poczynaniach obu drużyn widać, komu pasuje remis, a kogo może uratować zwycięstwo. To Ruch coraz bardziej się spieszy.

4
3
1
1
1
60'

Na przebój poszedł Szczepan, lecz nie zdołał oddać strzału.

2
2
1
5
6
58'
56'

Puszcza ruszyła z akcją 3 na 2, Tomalski rozciągnął ją do Lee, ale wślizgiem swój zespół uratował Stępiński.

1
1
55'

Kropnął sprzed pola karnego Wójtowicz. Został zablokowany.

1
1
1
1
3
54'

Josema dośrodkował w pole karne, Novothny przepuścił piłkę do Szczepana, lecz ta do niego nie trafiła.

1
3
54'
5
6
1
53'

Craciun główkował po kolejnym aucie. Bardzo niedokładnie.

2
2
1
1
2
50'

Vlkanova dopadł do prostopadłego podania przed linią końcową, ale dośrodkował za mocno i od rzutu z autu Puszcza.

2
2
3
3
49'

Na początku drugiej połowy nieco dłużej przy piłce Puszcza, choć nie przepuszcza ataków na bramkę Ruchu.

1
1
1
2
3
47'

Dośrodkowanie do Jakuby było niedokładne i z nadziei gości nic nie zostało.

2
1
1
46'

Letniowski zdzielił łokciem Hajdę i zarobił dwie kary. Żółta kartka, która wyklucza go z następnego meczu, to jedno, ale jeszcze dał Puszczy rzut wolny.