Wstrzelenie piłki w pole karne Śląska. Tam dobrze interweniował bramkarz WKS-u.

4
3
3
90+4'

Warta stara się ruszyć do ofensywy, ale teraz to Śląsk dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

19
10
3
5
8
90+1'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Piotr Samiec-Talar. Piotr Samiec-Talar dograł piłkę w pole karne Warty. Tam dobrze opanował ją Erik Exposito i z kilkunastu metrów strzelił przy słupku. Śląsk prowadzi 2:1!

49
19
4
17
46
90'

Doliczone siedem minut.

3
4
1
3
15
90'
6
3
3
2
9
89'

Piłkarze Warty dobrze wybijają piłkę po dośrodkowaniach zawodników WKS-u.

11
5
2
2
8
87'

Z ostrego kąta strzelał Piotr Samiec-Talar. Jędrzej Grobelny odbił piłkę, a później wybili ją obrońcy.

14
5
2
3
6
85'

Ładnie przed bramkę Warty dogrywał Tommaso Guercio. Dobrze interweniował jednak bramkarz gości.

17
6
3
5
5
84'

Rzut wolny dla Warty. Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Kajetan Szmyt, ale piłka przeleciała nad bramką.

11
5
6
7
7
83'
12
3
1
2
9
81'
1
80'
79'

Mimo gry w osłabieniu dobrze gra Warta. Goście sumiennie prezentują się w defensywie i rozbijają ataku WKS-u.

6
5
3
2
1
76'

W ostatnich minutach to Warta jest częściej przy piłce i szuka okazji na gola.

13
4
2
3
6
76'

Z dystansu strzelał Mateusz Kupczak. Piłka przeleciała tuż obok bramki Śląska.

5
2
2
4
4
73'

Rzut wolny dla Warty i zagranie w pole karne gospodarzy. Piłkę wypiąstkował Rafał Leszczyński.

15
3
1
4
4
71'

Sędziowie uznali, że nie ma rzutu karnego. Gramy dalej.

20
9
2
7
12
71'
71'
70'

Trwa analiza VAR.

6
2
4
2
7
69'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Warty. Wrocławianie domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką, sędzia nakazał grać dalej. Będzie jednak analiza VAR.

6
3
3
1
6
69'
7
5
1
3
69'
9
4
2
7
66'
66'

Warta dobrze prezentuje się teraz w defensywa i przerywa akcje Śląska.

1
61'

Patryk Klimala dogrywał w pole karne Warty. Dobrze piłkę wybił jeden z obrońców.

3
1
2
3
3
58'

Mocny strzał z dystansu oddał Łukasz Bejger. Piłka odbiła się od jednego z zawodników Warty, ale mimo tego dobrze obronił Jędrzej Grobelny.

3
2
1
1
2
56'
56'
56'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Warta gra w dziesiątkę, a doprowadziła do remisu! Miguel Luis zagrał w pole karne Śląska, gdzie na piłkę dobrze nabiegł Adam Zrelak. Piłka odbiła się jeszcze od Łukasza Bejgera i wpadła do siatki!

33
17
5
8
13
54'

Warta jak na razie nie jest w stanie poważniej zagrozić bramce Śląska Wrocław.

4
3
1
4
1
52'
49'

Pomocnik Warty faulował rywala. Sędzia ukarał go drugą żółtą kartką. Tomas Prikryl musi opuścić boisko.

8
5
2
2
5
49'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
8
7
3
5
7
48'

Gra wznowiona.

3
2
47'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Erik Exposito.

1
1
3
3
47'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Piłkę głową trącił... Erik Exposito, ale bramkarz Śląska nie dał się zaskoczyć przez swojego zawodnika.

2
3
1
czas Druga połowa
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
5
5
45'
5
5
2
1
3
44'

Akcja Warty, ale dobrze w defensywie obrońcy Śląska. Piłka wybita przed polem karnym.

5
1
3
1
2
40'

Nie jest to porywające widowisko. Tempo meczu znów opadło.

2
1
3
1
2
37'

Sporo gry w środkowej strefie w ostatnich minutach.

1
1
37'
1
6
35'

Warta szuka dobrego rozegrania piłki, ale to wszystko daleko od bramki Śląska Wrocław.

2
1
31'

Dobrze spisał się Rafał Leszczyński, który złapał piłkę po dośrodkowaniu przed swoją bramkę.

5
2
1
2
1
29'

Warta rozgrywa piłkę przed polem karnym Śląska. Goście chcą szybko doprowadzić do wyrównania.

5
4
2
3
2
26'

Ładny, precyzyjny strzał z około 20 metrów oddał Nahuel Leiva. Śląsk Wrocław prowadzi 1:0!

19
11
4
6
11
26'

Erik Exposito wyprowadził akcję ofensywną. Szukając dośrodkowania, wywalczył rzut rożny.

6
2
1
3
24'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Warty. Po chwili dryblował jeszcze Nahuel Leiva, ale ostatecznie stracił piłkę.

1
1
21'

Brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
2
17'

Warta oddaliła grę od własnego pola karnego i rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

4
3
14'

Zaskakujące wstrzelenie piłki przez Erika Exposito w pole karne Warty. Futbolówka przeleciał tuż obok słupka bramki gości! Było gola o gola dla WKS-u.

5
2
1
12'

Z 16 metrów niecelny strzał oddał Erik Exposito.

2
1
1
11'

W polu karnym Warty strzelał Łukasz Bejger. Został jednak zablokowany.

2
1
11'

W pole karne Warty ładnie dogrywał Erik Exposito. Dobrze w defensywie spisał się jednak Konrad Matuszewski.

3
1
1
9'

Jak na razie sporo nerwowości i braku dokładności w drużynie Śląska Wrocław.

3
1
2
8'

7'

Zderzenie piłkarzy obu drużyn. Chwilowa przerwa w grze. Konieczna pomoc medyczna.

1
4'

Lekkie zamieszanie przed bramką Śląska. Ostatecznie piłkę wybił jeden z obrońców.

4
1
4'

Warta rozgrywa piłkę i szuka dogrania przed bramkę Śląska.

2
1
2
2'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska Wrocław, ale tam zabrakło uderzenia na bramkę.

3
1
1
czas Start meczu
19:57

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

7
4
4
5
5
19:12

- Jedziemy do Wrocławia zebrać to, na co zasłużyliśmy już jesienią - zapowiada przed starciem ze Śląskiem trener Warty Poznań, Dawid Szulczek.