Odważnie zaatakował Piast. Sporo zagrań tuż przed bramkę gospodarzy.

1
3
5
90+1'

Arkadiusz Pyrka w polu karnym dogrywał przed bramkę Widzewa. Dobrze interweniował Serafin Szota.

4
3
1
1
90'

Doliczone sześć minut.

1
2
5
4
6
88'
88'

Widzew rozgrywa piłkę na połowie Piasta.

4
4
87'

Z rzutu wolnego zza pola karnego niecelnie strzelał Fabian Piasecki.

3
2
1
1
84'

Widzew stara się szanować piłkę i spokojnie ją rozgrywać.

4
3
1
1
1
84'
82'

Piast szuka okazji na wyprowadzenie groźnej akcji ofensywnej. Łodzianie sumiennie prezentują się jednak w defensywie.

4
1
81'
78'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Fran Alvarez.

3
3
3
3
4
78'

Szybka, groźna akcja Widzewa. Dobrze w defensywie przerwał ją jednak Ariel Mosór.

3
3
2
3
4
77'
Widzew Łódź
5
3
2
2
7
75'

Jest gol dla Widzewa! Bartłomiej Pawłowski pewnie wykorzystał "jedenastkę". Gospodarze prowadzą 1:0.

25
8
5
3
7
74'

Po analizie VAR, jest rzut karny dla Widzewa!

19
9
1
2
4
74'
8
3
1
73'

Sędzia biegnie obejrzeć sytuację.

11
3
72'

Trwa jeszcze analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Ariel Mosór faulował Jordi Sancheza.

6
2
3
1
70'

Ogromne zamieszanie przed bramką Piasta. Z kilku metrów główkował Jordi Sanchez, ale Frantisek Plach nie dał się zaskoczyć.

2
1
2
2
68'
Widzew Łódź
2
2
2
4
68'

Po dośrodkowaniu Miłosza Szczepańskiego niecelnie główkował Fabian Piasecki.

2
2
67'

Uderzenie Miłosza Szczepańskiego, po którym dobrze interweniował Rafał Gikiewicz.

2
1
66'

Rzut wolny dla Piasta. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie dobrze interweniowali zawodnicy Widzewa.

5
3
2
3
4
65'

Arkadiusz Pyrka dryblując wpadł w pole karne Widzewa. W ostatniej chwili zatrzymał go Serafin Szota.

3
1
2
64'

Dalekie podanie Jakuba Czerwińskiego. Zbyt mocne - piłkę przejął Rafał Gikiewicz.

2
1
1
1
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeden gol?
1
1
61'
61'
57'
4
4
2
2
58'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie główkował Mateusz Żyro.

1
1
1
56'

Cały czas nie jest to porywające widowisko. Brakuje dobrych okazji strzeleckich, sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
2
55'

Słabe dośrodkowanie Mateusza Żyro. Piłka wyleciała poza boisko.

1
1
53'

Miękkie dośrodkowanie Miłosza Szczepańskiego przed bramkę Widzewa. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

4
2
1
1
1
52'

Teraz to gliwiczanie dłużej przy piłce. Gra toczy się jednak daleko od bramki Widzewa.

1
1
1
3
48'

Gra toczy się na połowie Piasta. Widzew szuka dobrego dośrodkowania w pole karne rywala.

4
1
czas Druga połowa
45+2'

Bartłomiej Pawłowski zagrał w pole karne Piasta, gdzie niecelnie strzelał Fabio Nunes.

5
2
1
45'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
1
45'

Z dystansu z woleja strzelał Tom Hateley. Pewnie i spokojnie piłkę złapał Rafał Gikiewicz.

2
3
1
42'

Arkadiusz Pyrka zagrywał w pole karne Widzewa. Wrzutka została zablokowana.

4
3
3
2
3
39'

Z dystansu niecelnie strzelał Lirim Kastrati.

2
1
2
2
2
38'

Widzew szuka okazji na gola, ma optyczną przewagę, ale Piast jak na razie dobrze prezentuje się w defensywie.

3
2
1
3
5
34'

Kolejne minuty mijają, a cały czas sporo gry w środkowej strefie. Nie jest to porywające widowisko.

1
1
1
3
30'

Widzew spokojnie wymienia podania w okolicy linii środkowej boiska.

3
1
1
1
1
27'

Gra wznowiona, nie ma rzutu karnego.

3
2
3
2
4
26'

Trwa jeszcze analiza VAR.

4
2
1
1
2
24'

Rzut wolny dla Widzewa i dogranie w pole karne Piasta. Lekkie zamieszanie, gospodarze domagali się rzutu karnego, a sędzia odgwizdał spalonego.

1
1
1
1
21'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

1
1
2
1
1
20'
5
2
1
17'

Rzut rożny i dośrodkowanie w pole karne Piasta. Frantisek Plach wybił piłkę.

2
2
1
3
15'

Gra wznowiona.

5
2
1
14'

Rafał Gikiewicz cały czas jest opatrywany przez sztab medyczny.

3
1
1
11'

Chwilowa przerwa w grze. Fabian Piasecki zderzył się z Rafałem Gikiewiczem.

1
1
3
1
1
9'

Ładne, mocne dośrodkowanie Frana Alvareza przed bramkę Piasta. Dobrze interweniował jednak Frantisek Plach.

3
1
1
2
2
8'

Antoni Klimek strzelał z około 16 metrów. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

2
1
1
7'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Mateusz Żyro.

1
1
2
1
7'

Antoni Klimek szukał dośrodkowania w pole karne Piasta. Młody pomocnik łodzian wywalczył rzut rożny.

3
3
4'

Widzew oddalił już grę od własnego pola karnego.

7
3
3
3
3
2'

W dobrej sytuacji znalazł się Michael Ameyaw. Po dograniu od Piaseckiego skrzydłowy Piasta oddał niecelny strzał z kilku metrów. To powinien być gol!

2
2
1
2'

Jak na razie gliwiczanie spokojnie rozgrywają piłkę w okolicach linii środkowej boiska.

1
1
czas Start meczu
12:28

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

3
1
1
12:01

- Piast to drużyna bardzo kompleksowa. Ma dużą powtarzalność i sporo mobilności - mówi Daniel Myśliwiec, trener Widzewa Łódź przed starciem z gliwiczanami w 27. kolejce PKO Ekstraklasy.

1
1
1
12:01

Co prawda Piast Gliwice nie awansował do finału Fortuna Pucharu Polski, ale trener Aleksandar Vuković twierdzi, że zamiast tego zagra kilka finałów w PKO Ekstraklasie. Sytuacja zespołu w ligowej tabeli jest nie do pozazdroszczenia.