(0:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Mistrzowie Hiszpanii w wyjazdowej potyczce z Realem Sociedad przez długie minuty prezentowali się słabo. FC Barcelona wyższe przełożenie wrzuciła w końcówce i wygrała 1:0 po golu Ronalda Araujo w 93. minucie.

22
11
2
3
7
90+3'

Gol! Strzelił Ronald Araujo. Asystował mu Ilkay Gundogan. Dośrodkował Gundogan, Araujo głową wpakował pilkę do siatki! 0:1!

69
34
7
10
20
90+3'

Araujo wpakował piłkę głową do siatki, sędzia odgwizdał spalonego. Czy był? Na pewno?

24
18
14
13
37
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

7
3
3
3
13
90'

Mocny strzał Araujo, Remiro z problemami, ale piłkę odbił.

15
7
4
4
5
90+1'

Pedri do Gaviego, ale gola nie ma! Barcelona powinna prowazić!

17
15
7
8
22
88'

Torres uderzył z ok. 16 metrów. Bardzo wysoko ponad bramką gospodarzy.

10
8
7
7
13
87'

Dość chaotyczna próba Realu Sociedad. Dogranie w pole karne gości. Od bramki ter Stegen.

8
8
5
4
4
86'
9
5
4
2
13
86'

Rzut rożny dla Barcelony, piłkarze Realu Sociedad wyszli z opresji bez większych problemów.

6
4
1
2
5
85'
4
5
2
3
3
83'
2
83'

Ostro Gavi, ale sędzia oszczędził zawodnika Barcelony i nie pokazał mu kartki.

4
6
5
4
8
82'

Weszliśmy w decydujące fragmentu meczu. Pod bramkami wciąż niewiele się dzieje.

3
4
5
3
6
79'
2
78'

Coraz więcej wskazuje na to, że w meczu goli zabraknie. Real Sociedad już nie atakuje z taką pasją. Barcelona? Oni w ogóle atakowali? Chyba muchę w szatni.

8
18
4
1
6
75'

Raphinha uderzył z rzutu wolnego. Piłka poszybowała ponad bramką.

9
4
4
8
8
74'
Igor Zubeldia #5
10
5
2
2
2
71'

Groźny strzał z dystansu oddał Ander Barrenetxea, ter Stegen kapitalnie zachował się w bramce!

24
13
5
2
7
69'
12
6
2
1
1
68'
12
5
4
2
2
66'

Oyarzabal efektownie runął, niczym ścięte drewno. Sędzia nie takie rzeczy widział w życiu i nakazał grać dalej.

11
15
5
7
7
64'

Real Sociedad na dłużej pod polem karnym Barcelony. Wciąż po przerwie gospodarze bez większego zagrożenia.

7
4
2
1
11
62'
Aritz Elustondo #6
4
4
2
2
2
61'

Ożywili się także gospodarze. Barcelona musi być czujna. Ataki Realu Sociedad pachną bramką!

12
5
4
3
9
60'
8
5
3
4
8
59'

Torres ścigał piłkę, ale ostatecznie zabrakło mu boiska. Po zejściu Lewandowskiego momentalne ożywienie w grze Barcelony.

50
28
6
7
7
57'
20
17
3
4
3
57'
108
56
19
27
31
55'

Zagranie do Kubo, ten w bramkę nie trafił. Dodatkowo był na spalonym.

12
12
5
5
7
54'

Zagranie przed pole karne do Mendeza, strzał jednak był zbyt słaby i ter Stegen nie dał się zaskoczyć.

5
8
3
4
6
51'

Gra toczy się w środku pola. Żadna z drużyn nie zamierza ryzykować i rzucać się na rywala.

4
6
8
10
14
49'
8
8
7
6
18
49'
10
7
3
7
7
49'

Mendez przytulił się do Felixa, ale ten nie dał się sprowokować.

4
7
3
2
4
47'

Przed szansą Lewandowski. Remiro wybiegł przed bramkę i uprzedził Polaka.

19
19
9
12
23
czas Druga połowa
45'

Piłkarze Barcelony zamarzyli o rzucie karnym. Inaczej widział wszystko sędzia.

22
19
10
14
25
43'

Jedna z nielicznych prób Barcelony. Bez efektu w postaci uderzenia.

16
14
10
11
23
41'

Niewiele dzieje się w ostatnich minutach pod bramkami. Brakuje celnych uderzeń i spięć pod bramkami.

5
8
23
5
10
38'

Kubo w polu karnym Barcelony, ale bez przekonania i bez większej wiary w powodzenie.

8
14
4
6
6
35'

Zbliżamy się do przerwy. Barcelona wciąż zawodzi. Aktywniejsi są gospodarze, ale jeszcze nie prowadzą.

12
7
9
9
13
33'

Munoz uderzał, ter Stegen miał problemy. Ostatecznie piłka została wybita.

10
4
8
7
9
32'

Kubo starał się coś zdziałać w polu karnym i został zatrzymany przez... Lewandowskiego.

42
25
8
7
9
30'

Rzut rożny dla gospodarzy. Dogranie nie sprawiło problemów obronie Barcelony.

13
7
8
3
7
29'

Akcja Realu Sociedad przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

11
7
3
3
7
27'

Szukamy pana Roberta! I jest! Nasz Król Balu! Szkoda, że niewidoczny jak na razie.

24
64
9
16
25
25'

Barrenetxea kolejny raz dogrywał w kierunku dalszego słupka. Piłka minęła jednak bramkę, nikt nie przeciął dośrodkowania.

2
4
2
4
5
23'

Zagranie za plecy obrony do Felixa, ten jednak znalazł się na spalonym.

9
7
5
8
15
21'

Real Sociedad spokojnie, nagle gospodarze przyspieszają i ruszają z groźną akcją. Barcelona jak na razie zawodzi.

8
8
6
12
20
19'

Gavi przedostał się w pole karne, ale zamiast uderzać podawał i został w efekcie zablokowany.

9
7
8
9
18
17'

Szarża lewą stroną Balde. Z wyłapaniem dogrania bramkarz nie miał żadnych problemów.

6
5
6
4
7
16'

Zagranie do Kubo, próba z ostrego kąta i kolejny raz ter Stegen uratował Barcelonę!

16
9
6
5
8
13'

Szarżować starał się Oyarzabal, jednak zawodnikowi gospodarzy nie udało się dobrze przyjąć piłki.

8
11
5
5
5
11'

Barcelona jeszcze bez okazji. Dobry początek gospodarzy, ale bez konkretów w postaci gola.

9
6
7
5
9
8'

Kąśliwe dogranie  Barrenetxea. Piłka minęła słupek bramki Barcelony, której udało się opanować sytuację na placu gry.

4
4
4
3
6
6'

Munoz ostro zaatakowany przez Araujo. Zawodnik gospodarzy odczuł starcie.

5
4
7
4
5
3'

Korner dla gospodarzy. Do dogrania doszedł Merino, głową uderzył tuż obok słupka! Atak frontalny Realu Sociedad!

6
6
8
5
8
2'

Błąd Kounde, piłkę przejął Oyarzabal, ale z okolic pola bramkowego uderzył niecelne.

6
4
8
6
7
1'

I już przed szansą Real Sociedad! Ander Barrenetxea uderzał płasko z pola karnego. Ter Stegen uratował gości!