8
90'
90'
90'

Stal rozgrywa piłkę na połowie przeciwnika i nic z tego nie ma. Warta spokojnie odpiera te "ataki".

5
1
2
1
87'

Była szansa dla gości, lecz Szkurin nie trafił czysto w piłkę po dośrodkowaniu z prawej flanki.

4
3
4
2
85'

Tymczasem strzał rozpaczy z dystansu oddał Getinger. Bardzo niecelnie.

6
3
2
1
85'

Obraz gry się nie zmienia. Warta czeka na jakiś przechwyt i kontratak.

6
2
1
1
82'

Strzały 10-12. Strzały celne 7-4 dla Warty.

6
4
2
2
2
81'

Mezghrani wrzucał z prawej flanki, Savić doszedł do strzału, ale trafił prosto w Esselinka. Nie przyłożył się do tego rezerwowy zawodnik Warty.

4
4
1
1
1
78'

Stal próbuje, ale jest już raczej za późno. Grobelny w drugiej połowie nie ma kompletnie nic do roboty.

3
1
2
3
1
75'
3
1
1
2
2
74'
74'

Getinger na spalonym po akcji lewą stroną. Jak nie idzie, to nie idzie.

2
2
2
1
3
71'

Gol! Strzelił Adam Zrelak. Asystował mu Tomas Prikryl.

Hat-trick! Adam Zrelak nie myli się w sytuacji sam na sam z Kochalskim! Świetną asystą popisał się Prikryl, a zaczęło się od kompromitującej pomyłki Matrasa przed polem karnym.

27
11
4
2
4
69'

Z rzutu wolnego strzelał Domański... prosto w mur.

4
4
4
4
4
68'

Teraz indywidualny błysk Strzałka. Dobry drybling przed polem karnym i musiał faulować Kupczak. Rzut wolny.

6
5
4
1
2
67'

Bez pomysłu na grę do przodu zespół Stali.

3
2
2
1
4
65'

Koszmarna strata gości przed własnym polem karnym. Mezghrani szukał technicznego uderzenia z dwudziestu metrów, jednak nie trafił w bramkę.

3
4
5
2
1
64'

Zamieszanie w polu karnym Stali. Blisko hat-tricka był Zrelak, jednak Matras w porę zablokował napastnika Warty.

3
1
3
2
2
77'
62'
2
1
3
1
2
61'
60'

Szykuje się zmiana w zespole gospodarzy. Prikryl za moment pojawi się na boisku. Tymczasem Warta cały czas utrzymuje się przy piłce.

6
1
1
1
1
57'

Cały czas nie oglądamy ofensywnej gry Stali Mielec. Warta kontroluje wydarzenia na boisku.

6
3
1
2
2
54'

Stal Mielec. Schodzi: Rafa Santos. Wchodzi: Ion Gheorghe.

3
2
1
1
1
54'

Szkurin bardzo dobrze mówi w naszym języku. Faulował go Matuszewski w środku pola i Białorusin wykrzyczał pewne znane słowo na literę k.

5
6
5
1
4
52'

Wreszcie ruszyli goście. Podłączył się lewą stroną Pingot, dostał podanie w tempo od Getingera, ale dośrodkowywał zbyt blisko bramki. Grobelny pewnie łapie piłkę.

3
2
1
1
1
50'

Stal nie wyszła na drugą połowę. Gra tylko Warta.

4
4
4
1
3
49'

Gol! Strzelił Dawid Szymonowicz. Asystował mu Mohamed Mezghrani.

Sceny, sceny w Grodzisku Wielkopolskim! Mezghrani idealnie zacentrował z rzutu wolnego i Szymonowicz strzelił przy samym słupku. 4:2 dla Warty!

18
8
6
1
4
48'

Kartka dla Pingota za faul przed polem karnym. Spóźniony atak na nogi Zrelaka.

3
1
1
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Pingot.

6
2
1
1
2
46'

To jest mecz błędów! Tym razem nie popisał się Kochalski, który fatalnie interweniował po strzale (lub dośrodkowaniu) Mezghraniego. Dopadł do piłki Zrelak i po prostu wykonał egzekucję.

16
8
3
1
6
46'

1
45+3'

VAR jeszcze coś sprawdzał (i to przez długi czas), ale gol został uznany.

8
6
3
1
3
45+1'

Gol! Strzelił Ilja Szkurin. Asystował mu Mateusz Matras.

I kolejny raz mamy remis! Wydawało się, że goście zepsuli kontratak, ale nic bardziej mylnego. W pole karne wrzucał Matras, Szkurin opanował piłkę i strzelił nie do obrony z kilku metrów.

11
8
1
8
13
45'

Sędzia dolicza minimum 1 minutę.

5
3
1
1
1
44'

Okazja dla Stali. Po centrze Getingera opanował piłkę w polu karnym Domański, ale następnie strzelił nad poprzeczką.

2
2
1
2
2
43'

Goście nieco dłużej utrzymują się przy piłce w ostatnich minutach. Warta lekko wycofana po strzelonym golu.

3
3
2
2
1
41'

Wrzucał Domański, doszedł do strzału głową Guillaumier, ale uderzył idealnie tam, gdzie ustawiony był Grobelny. Pewna interwencja bramkarza Warty.

5
1
1
1
3
40'

Kupczak zablokował dośrodkowanie Rafy Santosa. Rzut rożny dla Stali.

6
2
1
1
1
38'

I mamy 2:1 dla Warty! Próbowali z dystansu, próbowali i w końcu się udało! Zrelak uwolnił się spod krycia i oddał mocny strzał lewą nogą. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki. Kochalski bez szans!

19
8
3
3
7
36'

Mezghrani zaskoczył! Oddał soczysty i celny strzał z dystansu, ale Kochalski był dobrze ustawiony i interweniował bez najmniejszych problemów.

3
1
2
35'

Cóż, niewiele dzieje się na boisku.

3
2
1
1
32'

Mocny strzał Szmyta zza pola karnego. Piłka zrobiła kozioł tuż przed Kochalskim, ale ten nie popełnił błędu.

4
2
1
31'

I kolejna akcja Warty lewą stroną. Mezghrani chciał skopiować sytuację z początku meczu, jednak tym razem nikt nie zamknął płaskiego podania w okolice jedenastego metra.

1
1
28'

Po dośrodkowaniu Matuszewskiego z rzutu rożnego minął się z piłką Zrelak. Zabrakło strzału.

2
2
2
2
28'

Czujny Kochalski. Było dośrodkowanie Miguela Luisa z linii końcowej i po rykoszecie piłka zmierzała do bramki przy samym słupku. Dobry refleks golkipera gości.

4
3
2
26'

Szmyt dynamicznie wbiegł w pole karne, ale w pewnym momencie przesadził z dryblingiem. O jeden zwód za daleko i nie udało się oddać strzału.

2
1
2
1
25'

Spotkanie nie toczy się w tempie z wczorajszego El Clasico, ale widywaliśmy już gorsze widowiska w tym sezonie Ekstraklasy. Nie ma co narzekać.

3
2
2
23'

Jaunzems wrzucał piłkę w pole karne po ładnej akcji Stali. Tym razem Grobelny nie popełnił błędu i pewnie złapał futbolówkę na przedpolu.

5
4
4
1
2
21'

Rafa Santos próbował uderzenia z dystansu, ale został zablokowany.

3
2
1
1
20'

Bartkowski faulowany. Przekroczył przepisy Szkurin. Obrońca Warty gra w masce na twarzy i ewidentnie cały czas mu ona przeszkadza. Już nie raz i nie dwa musiał ją poprawiać.

4
1
2
17'

Remis! Co za katastrofalne błędy w defensywie Warty Poznań! Grobelny wyszedł do dośrodkowania, ale wypuścił piłkę z rąk. Wykorzystał to Jaunzems i mamy 1:1!

12
6
1
3
7
16'

Maenpaa zamykał dośrodkowanie Szmyta na dalszym słupku, lecz nie trafił czysto w piłkę. Nawet trudno to nazwać strzałem.

2
1
1
1
1
15'

Sędzia nagle przerwał akcję gospodarzy. Zareagował na krzyk. Getinger został pacnięty ręką w twarz przez Miguela Luisa i naciągnął sędziego na rzut wolny.

3
2
2
1
13'

Szymonowicz faulowany w polu bramkowym. Ten krzyk słychać było aż w Poznaniu. Rzut wolny dla Warty.

1
1
2
1
4
12'

Zamieszanie w polu karnym Warty. W polu karnym piłka spadła pod nogi Domańskiego, ale ten został w ostatniej chwili zablokowany. Była jeszcze próba z dystansu i piłka po rykoszecie wyleciała za boisko.

2
1
1
1
10'

W odpowiedzi akcja Stali, ale z góry była skazana na niepowodzenie. Jaunzems miał trochę miejsca z prawej strony, jednak jego dośrodkowanie okazało się beznadziejne. A i tak w polu karnym nie było żadnego z partnerów.

3
2
3
1
2
7'

Gol! Strzelił Konrad Matuszewski. Asystował mu Mohamed Mezghrani.

1:0 dla Warty! Znakomita akcja Mezghraniego z lewej strony. Ruszył indywidualnie w pole karne, wycofał piłkę do Matuszewskiego, a ten płaskim strzałem trafił na 1:0!

15
6
4
3
5
7'

Bartkowski wrzucał piłkę w pole karne. Prosto do rąk Kochalskiego. Kompletnie nie wyszło to podanie obrońcy Warty.

2
2
6'

Szkurin... był już w polu karnym, ale próbował dryblingu w miejscu. Przeciwnik nie dał się na to nabrać i bez problemu zablokował napastnika Stali.

4
1
1
1
5'

Na razie brakuje tzw. finezji. Jest sporo chaosu na boisku, sporo podań górą.

2
1
2'

Szansa dla Stali. Domański wbiegał w pole karne po dośrodkowaniu z lewej strony, lecz uderzył obok bliższego słupka bramki.

1
2
2'

Podanie w kierunku Szmyta, ale ten był na wyraźnym spalonym i nawet nie ruszył do piłki.

1
2
1
1'

Nie minęło 15 sekund, a już mamy pierwsze kopnięcie piłki w aut. Zaczyna się dobrze.