Sędziowie jeszcze sprawdzają na VAR, bo Jime był przewrócony w polu karnym.

1
4
84'
84'

Neugebauer szukał strzału z połowy boiska, chciał przelobować Kamińskiego, jednak nie wyszło mu to za bardzo.

2
1
1
1
1
82'

Wisła w ataku pozycyjnym, ale nic z tego nie wynika.

1
1
80'
78'

Zagranie na aferę w pole karne Lechii, ale Sarnawśkyj nie miał sobie równych. Pewny chwyt na przedpolu.

1
2
1
1
76'
76'
74'
74'
73'

Lechia szykuje podwójną zmianę. Sezonienko i Sypek gotowi.

1
2
70'

Wisła trochę bez wiary po tym straconym golu. Bardziej zanosi się na kolejne bramki po stronie gospodarzy.

8
3
1
67'

I kolejna kontra gdańszczan. Neugebauer opanował piłkę po podaniu Meny, jednak został lekko zablokowany. Korner

2
3
1
2
66'

Indywidualnie ruszył teraz Jime. Dynamicznie wbiegł w pole karne, uderzył płasko, ale Sarnawśkyj pewnie złapał piłkę.

3
1
64'

Lekki chaos w polu karnym Lechii, piłka długo była w powietrzu, natomiast goście nie potrafili nic z tym zrobić.

1
1
61'

Wisła raczej nie rzuciła do ataku po straconym golu.

1
1
1
3
2
60'

3:0! Beznadziejna strata gości w okolicach narożnika. Bobcek zabawił się w polu karnym, trochę szczęśliwie utrzymał się przy piłce i podał do Meny, a ten dokonał egzekucji.

13
3
1
3
59'

Żelizko chyba strzelał z 50 metrów. Albo aż tak nie wyszło mu długie podanie w pole karne. W każdym razie Kamiński spokojnie złapał piłkę.

1
1
2
56'

Wisła gra lepiej w drugiej połowie niż w pierwszej, choć trzeba przyznać, że poprzeczka nie była zawieszona zbyt wysoko.

1
1
55'

Lechia miała teraz szansę po kontrze, jednak Chłań był na spalonym. A i tak podawał niedokładnie w polu karnym.

1
53'

Ale gol nie został uznany. Spalony!

6
1
2
52'

Dość niespodziewanie goście łapią kontakt. Mocne wstrzelenie piłki wzdłuż piątego metra przez Thiakane i Hiszpański z bliska wpakował ją do bramki. 2:1!

1
1
1
1
2
50'

I kolejna szansa Lechii. Świetna kontra, Mena rozbujał rywala w polu karnym, uderzył potężnie i kolejny raz bardzo dobrze w bramce Kamiński.

2
49'

W odpowiedzi Lechia. Mena zagrał w pole karne, Neugebauer nie opanował piłki, ale dopadł do niej Chłań. Strzelił z ostrego kąta i Kamiński cudem zdołał to odbić.

3
1
48'

Sarnawśkyj rzucił się na notę po strzale głową Jacha i pewnie interweniował.

2
1
47'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Wisły. Najpierw Kamiński piąstkował po dośrodkowaniu Kałahura z rzutu rożnego, później gdańszczanie oddali 2-3 strzały, ale były blokowane.