4
8
16
90+6'

Teraz gospodarze chcieliby rzut karny. Kapuadi zagrał piłkę głową, a następnie ręką. Sędzia nic nie widział, czeka na sygnał z wozu VAR.

4
5
4
7
9
90+4'

Josue oddał piłkę Rosołkowi, a ten strzelił nie do obrony!

44
21
3
9
15
90+3'

Rzut karny!

49
21
2
7
12
90+3'

Mamy jednak wideoweryfikację!

26
10
1
4
10
90+2'

Urbański uderzony w twarz przez Ehmanna w polu karnym Stali. Sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie faulu.

1
2
3
6
7
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

9
3
4
16
19
89'

Augustyniak opuścił boisko na noszach.

3
3
5
10
9
88'
87'
86'

Tymczasem sędzia przerywa grę, bo jakiegoś urazu doznał Augustyniak.

2
3
7
8
6
85'

Kąśliwy strzał Rosołka z kilkunastu metrów, ale Kochalski bez problemów złapał piłkę.

7
6
3
3
2
84'
11
8
4
5
8
83'
83'
83'
81'

Dziesięć minut do końca. Stal bez argumentów w ofensywie.

4
4
1
5
5
79'
79'

Goście ruszyli do wysokiego pressingu i nie pozwalają Stali na swobodną grę.

8
3
3
4
7
78'

Legia jest o kilkanaście minut od pierwszego zwycięstwa pod wodzą Goncalo Feio.

11
3
2
3
7
76'

Legia prowadzi! Błyskawiczny kontratak stołecznej drużyny i Kapustka mocnym strzałem zza pola karnego pokonał Kochalskiego! Było w tym trochę przypadku, bo chwilę wcześniej skiksował Augustyniak, ale piłka odbiła się idealnie dla Kapustki.

30
13
5
11
24
75'

Gerstenstein po raz kolejny podłączył się prawą stroną, zagrał w pole karne do Domańskiego, ale ten strzelił prosto w Hładuna.

3
5
2
3
3
74'

Podanie Elitima w kierunku Kuna i... spalony. Kilka metrów, zbyt szybko wystartował Kun. Legia bije głową w mur.

8
8
2
3
2
72'
7
4
2
2
1
71'

Celny strzał Josue z dystansu, jednak po raz kolejny bardzo pewnie broni Kochalski.

9
8
2
3
3
68'

Josue faulował przeciwnika, gdy Stal ruszała z kontrą. Sędzia zastosował korzyść, ale wrócił do tej sytuacji.

14
6
2
4
7
68'
16
15
2
3
7
67'

Legia jest dłużej przy piłce, jednak kompletnie nic z tego nie wynika.

10
9
3
4
7
65'

Wrzutka z prawej strony, ale Kun strzelił głową niecelnie. Chwilę po tym wpadł w niego Gerstenstein.

15
5
4
3
2
63'
61'

Świetny rajd Morishity. Z łatwością wbiegł w pole karne, lecz zabrakło dokładnego podania z linii końcowej.

4
3
4
3
3
60'

Ładna akcja Stali i Augustyniak w ostatniej chwili zablokował strzał Domańskiego.

5
3
1
4
6
59'

Blisko Legia. Dawno nie była w okolicach pola karnego Stali, ale teraz się udało. Kapustka podał do Guala, jednak ten z kilkunastu metrów strzelił minimalnie obok słupka!

6
7
3
5
8
56'

Hinokio wrzucał na dalszy słupek, już składał się do strzału Getinger, ale znakomicie zachował się Morishita. Interweniował w ostatniej chwili.

4
2
2
1
8
55'

Niewiele dzieje się na boisku. Jedni i drudzy wyglądają na takich, którzy są zadowoleni z remisu.

8
4
2
1
2
53'

Guillaumier strzelał z jakichś 50 metrów. Idealnie, żeby uniknąć kontrataku.

4
4
3
1
2
52'

Szkurin ucierpiał w jednym ze starć i potrzebuje pomocy medycznej. Musi na moment opuścić boisko.

1
2
5
6
51'

Augustyniak pokusił się o strzał z dalszej odległości. Bardzo mocno się pomylił. Legia jest nieporadna w ofensywie.

6
7
2
1
2
48'

Mocne podanie Elitima do Wszołka. Ten biegł do piłki ile sił, dogonił ją przy linii końcowej, ale zabrakło przez to dokładności przy dośrodkowaniu. Pewna interwencja Kochalskiego.

7
3
2
3
4
46'

2
45+4'

Ależ było blisko. Hinokio łapie się za głowę, bo po jego strzale z szesnastu metrów piłka przeleciała tuż obok słupka!

9
7
8
6
8
45+3'

Zawodnicy Stali potrafią utrzymać się przy piłce. Legia gra dziś po prostu źle.

20
9
4
6
8
45+2'

Po strzelonym golu gospodarze zyskali pewność siebie. Wcześniej ten mecz nie za bardzo im się układał.

13
8
2
2
2
45'

Sędzia dolicza minimum 4 minuty.

7
4
4
15
18
44'

Legia wybita z rytmu. Wszołek miał patelnię na 2:0, a po chwili Stal wyrównała.

8
6
4
4
4
43'

Akcja gospodarzy prawą stroną, ale na spalonym był dośrodkowujący Domański. Wściekał się, bo bardzo długo czekał na to podanie.

5
5
2
4
41'

Jednak gol był strzelony prawidłowo!

39
22
1
51
26
40'

Czekamy. VAR rysuje linię.

8
8
4
8
14
39'

Ale ale... Szkurin chyba był na minimalnym spalonym.

4
4
2
5
13
39'

Remis w Mielcu! Szkurin trafił idealnie po koźle z kilku metrów i Hładun był bez szans. Ale co to była za asysta Domańskiego! Bajka.

Stal Mielec
44
19
3
6
9
37'

Wszołek nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji! Kapitalne podanie Guala, po którym Polak miał przed sobą tylko Kochalskiego, ale strzelił fatalnie i nawet nie trafił w bramkę!

13
11
3
6
10
35'

Indywidualna akcja Szkurina. Białorusin odebrał piłkę Jędrzejczykowi, a następnie przewrócił się w polu karnym po starciu z Morishitą. Sędzia pokazuje, by grać dalej.

4
2
1
4
34'

Nudy, nudy w Mielcu. Wiadomo, niedziela, godz. 15, pogoda nie sprzyja grze w piłkę.

2
2
5
5
1
32'

Goście starają się o drugiego gola. Teraz Morishita szukał prostopadłego podania w kierunku Josue. Portugalczyk wbiegał w pole karne, ale podanie było zbyt mocne.

9
6
3
4
5
29'

Akcja Legii. Po podaniu Wszołka z lewej strony strzelał z kilku metrów Gual, jednak nie trafił czysto w piłkę i Kochalski miał ułatwione zadanie.

10
5
2
6
8
28'

Augustyniak podawał na kilkadziesiąt metrów do Guala. Zdecydowanie za mocno. Hiszpan nie miał szans, by być przy piłce przed Kochalskim.

10
7
3
5
4
27'

Stal miała rzut wolny z dość dalekiej odległości. Getinger zagrywał bardzo mocno w kierunku dalszego słupka, ale z góry było to skazane na niepowodzenie.

3
2
1
3
3
25'

Domański strzelał z dystansu, ale trochę bez przekonania i został zablokowany. Po chwili jeszcze mieliśmy próbę strzału przewrotką przez Wlazłę, lecz pomocnik Stali nie trafił czysto w piłkę.

6
5
6
6
5
25'

Na razie gospodarze nie potrafią zbyt dużo zrobić w ofensywie. Dominik Hładun jeszcze bez interwencji.

8
4
3
2
7
23'

Jędrzejczyk faulowany w swoim polu karnym. Sędzia uznał, że Guillaumier przekroczył przepisy, choć oczywiście kibice Stali są innego zdania.

8
3
3
2
14
21'

Czekał do końca Kochalski, rzucił się w dobry róg, ale strzał Josue był zbyt silny. 1:0 dla Legii!

30
13
6
10
28
20'
Stal Mielec
18
12
7
10
18
20'

Rzut karny dla Legii!

17
9
4
9
16
18'

Jednak nie ręka. Esselink przy próbie wślizgu zaatakował Wszołka. Zawodnik Legii trafiony w nogę.

7
6
3
6
14
18'

Sędzia biegnie do monitora.

9
4
2
3
6
17'

Jędrzejczyk zderzył się z Gualem, więc o faulu nie ma mowy. Jest jeszcze kwestia ewentualnego zagrania piłki ręką przez Esselinka.

4
1
3
1
3
16'

Jędrzejczyk przewrócił się w polu karnym i bardzo mocno krzyknął. Czy doszło tam do faulu? Sędzia się tego nie dopatrzył.

7
4
2
6
6
16'

Gual strzelał z dystansu, ale został zablokowany.

4
3
3
2
16'

Płaska centra Jędrzejczyka z prawej flanki, ale żaden z partnerów nie doszedł do strzału.

3
1
1
2
2
15'

Prowokacje Josue przy linii bocznej. Nie podoba się to kibicom Stali, jednak sędzia nie wkroczył z kartką.

3
2
3
5
10
14'

Mocny strzał z dystansu oddał Kapustka, jednak to nie mogło zaskoczyć Kochalskiego. Pewna obrona.

2
1
2
2
13'

Indywidualna akcja Hinokio. Japończyk przewrócił się tuż przed polem karnym, ale nie było tam faulu Jędrzejczyka.

2
2
1
3
12'

Jest to dość leniwy początek spotkania.

1
2
2
1
11'

Podłączył się do akcji Ribeiro, zagrał w pole karne, ale Wszołek nie wypracował sobie sytuacji strzeleckiej, wbiegł przed niego rywal i doszło do faulu w ofensywie.

2
1
3
1
8'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelał głową Kapuadi, jednak został zablokowany. Powstało lekkie zamieszanie w polu karnym, ale ostatecznie wyjaśnili sytuację gospodarze.

5
3
2
1
7'

Długie podanie w kierunku Morishity. Japończyk już wbiegał w pole karne, ale doskonale spisał się Getinger. Nie pozwolił opanować piłki przeciwnikowi.

4
1
3
3
2
6'

Wszołek przewrócił się w polu karnym. Domagał się odgwizdania faulu, ale sędzia Sylwestrzak kazał mu grać dalej.

4
3
3
1
2
5'

Ładne prostopadłe podanie w kierunku Guala. Byłby sam na sam z Kochalskim, gdyby bramkarz Stali nie wyszedł poza pole karne. Zrobił to i skutecznie interweniował.

5
1
1
3
3'
6
2
1
5
2'

Getinger przewrócił się, gdy wbiegał w pole karne. Sędzia ocenił to jako próbę wymuszenia rzutu wolnego.

4
4
2
4
1'

Gramy!

5
1
2
czas Start meczu
14:57

Zawodnicy wychodzą na boisko. Dzisiejszy mecz sędziować będzie Damian Sylwestrzak.