(0:1)
Zakończony
Piast Gliwice
komentarz

W coraz trudniejszej sytuacji w PKO Ekstraklasie jest Korona. Kielczanie dość szczęśliwie zremisowali na własnym stadionie z Piastem Gliwice, punkt ratując po rzucie karnym.

4
3
4
2
3
90+7'
8
5
4
3
4
90+7'
6
2
3
3
3
90+7'
8
5
4
3
7
90+6'

Końcowe sekundy, w których to Piast wygląda lepiej.

1
4
6
3
4
90+5'

Przerwa w grze. Ucierpiał Felix, który leży w polu karnym gospodarzy.

1
2
5
5
3
90+4'

Piast w ataku, ale chaotycznie. Podobnie Korona w defensywie. Nerwowo w Kielcach!

2
4
7
3
3
90+2'

Korner dla kielczan, ale na przedpolu skutecznie interweniował Plach.

3
1
4
3
4
90+1'

Dziczek z autu, głową uderzał Felix. Dziekoński uratował Koronę!

10
3
2
7
9
90'

Pogramy jeszcze przez 7 minut.

4
3
5
13
13
88'
7
4
2
2
2
88'
3
2
4
2
4
87'

Gospodarze domagają się rzutu karnego. Ich zdaniem Ameyaw zagrywał ręką, ale nic takiego nie miało miejsca.

4
7
6
2
8
84'

Po rzucie wolnym piłka spadła pod nogi Czerwińskiego, który nie zorientował się w sytuacji i nie zdołał uderzyć.

3
5
3
4
2
83'

Rzut rożny dla Piasta, ale niewiele z niego korzyści dla gości. Piłka w rękach bramkarza.

5
5
2
3
2
82'

To Huk cierpiał po zderzeniu z Zatorem.

3
2
3
3
3
81'

Przerwa w grze. Jeden z graczy gości potrzebuje pomocy medycznej. Wścieka się Aleksandar Vuković na brak reakcji sędziego.

1
1
3
2
3
83'
1
3
3
3
83'
78'

A teraz błąd kielczan w rozegraniu piłki pod własną bramką. Będzie aut dla gości.

1
3
2
2
6
77'

Akcja kielczan, wszystko jednak gospodarze zepsuli. Piłka wyszła poza linię końcową.

1
4
2
1
3
75'

Aktywniejsza jest Korona, Piast po przerwie jeszcze gospodarzom nie zagroził.

5
4
1
1
72'

Kolejny raz źle w defensywie Mokwa. Tym razem bez konsekwencji, ale goście po lewej stronie obrony grają z tykającą bombą.

4
3
2
1
1
70'

Dogranie z kornera, głową wysoko ponad bramką uderzył Trojak.

3
2
2
1
3
68'

Gra toczy się w środku pola. Zespoły szukają wolnych przestrzeni, ale mają z tym problemy.

2
3
65'
65'
64'

Korona ma jeszcze dość dużo czasu na wyjście na prowadzenie. Piast również nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

1
3
1
1
62'

Gol! Strzelił Adrian Dalmau. Pewny strzał Dalmau w okienko i w Kielcach mamy remis! 1:1!

17
9
1
3
6
61'

Rzut karny dla Korony! Mokwa kopnął Dalmau'a w prostej sytuacji. Sędzia nie miał wątpliwości.

6
3
4
60'

Trejo omal nie przedarł się z piłką w okolice przedpola. Ostatecznie dobrze interweniowała obrona Piasta.

2
2
3
60'

Po rzucie rożnym z dystansu wysoko ponad bramką uderzył Tomasiewicz.

1
2
1
1
59'

Akcja Piasta, Chrapek do Wilczka, strzał został zablokowany przez obrońcę. Powinno być dużo groźniej.

1
2
58'

Korona nie jest w stanie zagrozić Piastowi. Gliwiczanie daleko od własnej bramki rozbijają chaotyczne próby kielczan.

5
1
2
1
4
55'

Szczepański na boisko już nie wróci.

3
3
1
1
56'
54'

Szczepański ponownie leży na murawie. Kolejny raz ucierpiał zbity bark.

1
1
1
52'

PO zderzeniu z Trojakiem na murawę padł Szczepański. Faulu nie było, ale bark gracza Piasta trochę ucierpiał.

3
1
1
2
50'

Korona rozgrywa swoje akcje na połowie Piasta. Nie jest jednak w stanie przedostać się pod bramkę gości.

1
1
1
47'

Korona po przerwie stara się grać szybciej. Jak na razie nie przynosi to efektów.