(2:0)
Zakończony
Valencia CF
komentarz

Piłkarze Realu Madryt nie dali szans Valencii ogrywając, niepokonanego od czterech kolejek rywala 5:1. Po dwa gole w meczu zdobywali Vinicius Junior i Rodrygo Goes.

2
2
90+4'

Uderzenie Diego Lopeza, Łunin popisał się dobrą interwencją.

3
90+3'

Końcowe akordy meczu. Real ma wszystko pod kontrolą. Królewskich zapewne boli stracony gol.

3
2
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
2
88'

Gol! Strzelił Hugo Duro. Asystował mu Hugo Gonzalez. Dogranie z prawej strony, do piłki dopadł Duro i wpakował do bramki! 5:1!

Valencia CF
Asysta:
Hugo Gonzalez #30
1
5
6
87'

Valencia rozbita jeszcze stara się coś zdziałać. Goście są myślami już w szatni.

1
84'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Fran Garcia. Valencia na kolanach! Zagranie do Rodrygo, a ten uderzył z okolic pola bramkowego na 5:0!

1
82'
wchodzi Wchodzi
Nicolas Paz #32
schodzi Schodzi
82'
81'

Błąd Alaby we własnym polu karnym. Obrońca zdołał wrócić i naprawić błąd. Przed szans mógł znaleźć się Duro.

2
80'

Realowi należał się korner. Sędzia do okulisty! Na cito!

6
2
1
78'

Carvajal sprytnie uderzył z ostrego kąta przy słupku. Bramkarz był czujny i nogą odbił piłkę!

2
1
2
75'

Kwadrans do końca. Real bawi się z rywalem i gra już na dość niskim przełożeniu. Łatwo i bardzo efektownie wygląda to wszystko dla Królewskich.

3
2
1
72'

Uderzenie Viniciusa. Bramkarz zachował spokój i piłkę złapał.

1
1
2
2
1
71'
4
70'
Pepelu #18
70'
Fran Perez #23
67'
3
1
65'

Diaz prostopadle do Viniciusa. Szybszy bramkarz, który wcześniej zbyt wiele zepsuł.

2
64'
Sergi Canos #7
62'
1
4
2
61'

Vinicius sam na sam z bramkarzem. Gola nie ma. Dodatkowo był spalony.

1
59'
59'

Real pozwala Valencii rozgrywać piłkę. Wszystko dzieje się daleko od pola karnego Królewskich.

2
1
56'
2
2
55'
Yarek Hernandis #34
53'

Real na dużym luzie. Królewscy szukają piątej bramki. Valencia fatalnie weszła w 2. połowę i meczu ma już dość.

3
2
50'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Tragiczne zachowanie Giorgiego Mamardaszwiliego, który podał piłkę Rodrygo, a ten okazji nie zmarnował! 4:0!

Real Madryt
13
6
1
1
49'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Rodrygo Goes. No i raczej zamknęli spotkanie Królewscy! Vinicius biegł z piłką kilkanaście metrów i sprytnie uderzył z ok. 18 metrów przy słupku! 3:0!