1
1
2
88'

4:0 dla Śląska! Mateusz Żukowski wywalczył sobie piłkę, pobiegł na bramkę Cracovii i "na raty" wykorzystał sytuację sam na sam!

32
16
2
3
5
87'

Będzie rzut wolny dla Cracovii. Dobra okazja na strzał na bramkę Śląska.

3
4
1
1
2
84'
9
3
1
4
8
84'

Z linii pola karnego strzelał Jakub Jezierski. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

2
1
3
3
3
82'

Sporo przerw w grze w ostatnich minutach.

2
3
5
3
80'
80'
79'

Wrocławianie umiejętnie oddalają grę od własnego pola karnego.

3
2
3
1
77'
75'

Musiał interweniować Rafał Leszczyński. Z kilkunastu metrów strzelał Mateusz Bochnak, ale bramkarz WKS-u spisał się pewnie.

4
1
1
1
73'

Znakomita okazja dla Śląska! Erik Exposito idealnie dograł do Nahuela Leivy, ten miał przed sobą tylko bramkarza Cracovii, a ten nie dał się pokonać!

3
2
3
4
8
70'

Cracovia cały czas szuka okazji na gola, ale Śląsk bardzo solidnie prezentuje się w defensywie i rozbija ataki Pasów.

8
5
2
4
69'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Davida Olafsson #19
1
1
69'
66'

Jani Atanasov zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Śląska. Piłkę pewnie złapał Rafał Leszczyński.

4
1
2
2
63'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
10
10
4
4
5
63'

Z rzutu wolnego strzelał Nahuel Leiva. Piłkę pewnie złapał Lukas Hrosso.

4
1
1
2
62'
62'
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
60'
10
2
5
5
58'

Na uderzenie na bramkę Śląska zdecydował się Michał Rakoczy. Uderzenie zablokował Łukasz Bejger.

4
1
3
4
54'

Zagranie z rzutu wolnego przed bramkę Cracovii. Dobrze w defensywie spisała się drużyna z Krakowa.

4
1
1
1
53'

Rzut wolny dla Śląska na wysokości pola karnego Cracovii. Dobra okazja na wrzutkę.

6
1
1
1
51'

Teraz więcej gry w środkowej strefie boiska. Goście szukają dogrania przed bramkę Śląska.

2
1
1
1
47'

Wrocławianie od początku drugiej części spotkania starają się przejąć inicjatywę na boisku.

11
2
2
2
3
czas Druga połowa
45+2'

Z rzutu wolnego strzelał Erik Exposito. Piłka trafiła w mur.

3
3
1
1
3
45+1'

Będzie rzut wolny dla Śląska. Dobra okazja na uderzenie na bramkę Cracovii.

6
1
1
1
3
45'

Doliczone trzy minuty.

1
1
7
9
43'

3:0 dla Śląska Wrocław! Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Cracovii. Piłka odbiła się od zawodnika gości, a Piotr Samiec-Talar z dwóch metrów skierował ją do siatki!

29
16
3
4
6
41'

Gra toczy się daleko od bramki Śląska. To wrocławianie są częściej przy piłce i stwarzają zagrożenie pod bramką gości.

4
5
1
2
3
37'

Cracovia stara się rozgrywać piłkę na połowie gospodarzy, ale Śląsk dziś bardzo sumiennie prezentuje się w defensywie.

10
3
3
4
4
34'

Wrocławianie rozegrali akcję w okolicy pola karnego Cracovii. Doszło tam do lekkiego zamieszania, piłka trafiła do Erika Exposito, a ten oddał mocny, celny strzał. 2:0 dla WKS-u.

34
19
5
4
10
32'

W polu karnym Cracovii padł Jehor Macenko. Sędzia nakazał grać dalej.

6
6
2
2
4
30'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze Cracovii wybili piłkę z własnego pola karnego.

6
3
2
1
3
30'

W ostatnich minutach sporo gry w środkowej strefie boiska. Teraz gospodarze będą mieli rzut rożny.

1
4
2
3
27'
27'

Aleksander Paluszek opuszcza boisko.

3
1
4
4
4
26'

Wszystko wskazuje na to, że w Śląsku potrzebna będzie zmiana. Aleksander Paluszek ma problemy zdrowotne.

2
1
3
4
2
24'
7
4
2
3
8
21'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników WKS-u.

1
1
2
20'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Cracovii. Goście zdołali wybić piłkę.

1
1
1
2
19'

Sporo przerw w grze w ostatnich minutach. Mało ciekawy fragment spotkania.

1
1
1
19'
11
9
4
7
8
16'

Dośrodkowanie w pole karne Śląska, gdzie niecelnie strzelał Patryk Sokołowski.

4
2
2
4
5
13'

Groźne dogranie przed bramkę Śląska. Dobrze jednak spisał się Leszczyński, który pewnie złapał piłkę.

8
2
3
5
11'

Zbyt mocne podanie w pole karne Śląska. Piłkę spokojnie przejął Rafał Leszczyński.

5
3
2
1
3
9'

Kolejny raz szansy szukał Piotr Samiec-Talar. Znów został jednak zablokowany.

5
2
2
1
3
8'

Wrocławianie są częściej przy piłce. Przed chwilą z dystansu chciał strzelać Piotr Samiec-Talar. Jego uderzenie zostało jednak wyblokowane.

5
3
1
3
1
5'

Ładna akcja WKS-u zakończona strzałem z pola karnego Piotra Samca-Talara. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Cracovii.

3
4
2
1
5'

Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
1
1
2
1
2'

Gol! Strzelił Simeon Petrow. Asystował mu Petr Schwarz.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym z kilku metrów celny strzał głową oddał Simeon Petrow. Wrocławianie prowadzą 1:0.