2
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marko Poletanović. Asystował mu Bartłomiej Kłudka.

Piękny gol Zagłębia! Po podaniu od Kłudki Marko Poletanović oddał fantastyczny strzał z kilkunastu metrów! Piłka wpadła w samo okienko bramki Widzewa.

10
2
4
2
5
90'

Doliczone pięć minut.

3
2
90'

Pomocy medycznej potrzebuje bramkarz Zagłębia.

1
3
88'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, gdzie w ostatniej chwili dobrze piłkę wybił Bartłomiej Kłudka.

1
2
86'

Widzew rozgrywa piłkę na połowie Zagłębia. Lubinianie dobrze się jednak bronią.

1
1
84'
ZMIANA
83'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Zagłębia. Piłkę - z lekkimi problemami - ostatecznie złapał Sokratis Dioudis.

81'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Aleks Ławniczak.

1
80'

W odpowiedzi z dystansu strzelał Tomasz Pieńko. Ładny strzał, ale skutecznie obronił Rafał Gikiewicz.

79'

Zablokowany w polu karnym KGHM Zagłębia Lubin został Noah Diliberto.

1
75'

Zanosiło się na groźną akcję Zagłębia. Na spalonym był jednak jeden z zawodników Miedziowych.

71'

Zagłębie nieco oddaliło grę od własnego pola karnego.

1
68'
ZMIANA
67'

Widzew zamknął Zagłębie. Bronią się goście przed atakami gospodarzy.

66'

Efektowna akcja Fabio Nunesa i bardzo mocny strzał tego zawodnika z pola karnego Zagłębia. Sokratis Dioudis nie dał się zaskoczyć.

65'

Po zagraniu w pole karne Zagłębia lekkie zamieszanie przed bramką gości. Ostatecznie jednak piłkę złapał Sokratis Dioudis.

65'

Widzew spokojnie wymienia podania i szuka błędu po stronie rywala.

1
1
1
1
1
62'
ZMIANA
1
1
1
1
1
62'
ZMIANA
59'

Gra już wznowiona.

2
2
1
59'

Chwilowa przerwa w grze. Problemy medyczne ma zawodnik Zagłębia.

2
2
56'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia, gdzie minimalnie niecelnie główkował Imad Rondić.

1
1
52'

Piłkarz Zagłębia padł w polu karnym. Sędzia uznał to za próbę wymuszenia rzutu karnego.

4
3
52'
ŻÓŁTA KARTKA
KGHM Zagłębie Lubin
3
2
1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrejs Ciganiks. Asystował mu Fran Alvarez.

Widzew wraca do gry w tym meczu! Fran Alvarez dograł w pole karne co Ciganiksa. Ten przełożył obrońcę i skierował piłkę do siatki. Zagłębie prowadzi już tylko 2:1!

13
3
1
49'

Od początku drugiej połowy ciekawe akcje wyprowadza Zagłębie. Goście szukają trzeciego gola.

czas Druga połowa
46'
ZMIANA
46'
ZMIANA
45'

Doliczona jedna minuta.

1
44'

Dobra końcówka Zagłębia. Goście cały czas rozgrywają piłkę na połowie Widzewa i szukają swojej kolejnej szansy.

1
1
1
43'

Z dystansu niecelnie strzelał Damian Dąbrowski.

43'

Poprzeczka uratowała Widzew! Ładny, minimalnie niecelny strzał z pola karnego gospodarzy oddał Tomasz Makowski.

1
42'

Zanosiło się na groźną akcję Widzewa. Źle w polu karnym Zagłębia piłkę przyjął jednak Antoni Klimek. Goście wyszli z opresji.

1
42'

Goście utrzymują się przy piłce na połowie Widzewa.

41'

Teraz to Zagłębie przy piłce. Goście spokojnie rozgrywają ją w okolicy środka boiska.

37'

Zagłębie dobrze prezentuje się w defensywie. Widzew jak na razie nie stwarza sobie dobrych okazji strzeleckich.

1
33'

Zza pola karnego Zagłębia niecelnie strzelał Antoni Klimek.

1
1
32'

Dośrodkowanie w pole karne Zagłębia. Dibrze interweniował Sokratis Dioudis.

1
1
29'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kacper Chodyna. Asystował mu Marek Mróz.

I już 2:0! Znów szybka akcja gości. Marek Mróz zagrał prostopadle do Kacpra Chodyny, ten wpadł w pole karne Widzewa i pewnie skierował piłkę do bramki!

2
1
1
7
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak.

1:0 prowadzi Zagłębie! Szybka akcja gości, Mateusz Wdowiak przebiegł z piłką pół boiska i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

2
1
8
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
Tak
Nie
4
2
1
1
22'

Dośrodkowania w pole karne gości szukał Kamil Cybulski. Został jednak zablokowany.

19'

Widzew szuka okazji na gola, ale gra toczy się daleko od bramki Zagłębia.

15'

Zawodnicy Widzewa domagają się rzutu karnego za zagranie piłki ręką Dawida Kurminowskiego. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

1
3
15'

Blisko o gola dla Widzewa! "Centrostrzał" Kamila Cybulskiego i w ostatniej chwili piłkę wybił Sokratis Dioudis!

1
1
14'

Widzew częściej przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją w okolicy linii środkowej boiska. Zagłębie czeka na błąd rywala.

11'
2
2
11'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych okazji strzeleckich.

1
9'

Dalekie podanie do Cybulskiego w pole karne Zagłębia. Zagranie jednak zbyt mocne i piłka wyszła poza boisko.

1
6'

Gra już wznowiona. Łodzianie przy piłce.

2
1
5'

Chwilowa przerwa w grze. Jeden z zawodników Zagłębia potrzebuje pomocy medycznej.

2'

Widzew rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

czas Start meczu
14:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

14:19

- Nie ma zdania, które bardziej rozsierdziłoby szatnię niż to, że "nie gramy już o nic" - mówi Daniel Myśliwiec, trener piłkarzy Widzewa Łódź przed meczem 32. kolejki PKO Ekstraklasy z KGHM Zagłębiem Lubin.