1
1
1
89'

Lechia spokojnie rozgrywa piłkę. Goście nawet nie udają, że zależy im na strzeleniu gola honorowego.

3
2
1
87'
85'

Pierwsza połowa rozbudziła emocje, druga jest po prostu bardzo słaba.

2
2
1
7
1
83'
83'
79'

Lechia dalej przeważa, jednak nie potrafi strzelić kolejnego gola. Tak naprawdę Pindroch nie ma wiele pracy w drugiej połowie.

2
2
77'
77'
76'

Sarnawśkyj mógł się pokazać. Zachował czujność po mocnym strzale Łyszczarza z dystansu i odbił piłkę.

3
1
1
73'

I kolejna szansa dla Lechii. Wrzucał Kapić i Chindris nie trafił w bramkę z czterech metrów.

3
2
1
72'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzelał z ostrego kąta Olsson, ale Pindroch przypilnował bliższego słupka.

70'

Idealną sytuację kilka metrów przed bramką miał Mena, ale fatalnie skiksował i pozbawił asysty Kapicia.

3
69'

Czas leci, a na boisku jak nic się nie działo, tak nadal nic się nie dzieje. Lechia chyba zadowolona z wysokiego prowadzenia, a Resovia nie za bardzo potrafi coś zrobić.

2
66'

Neugebauer potrzebuje pomocy medycznej, ucierpiał w jednym ze starć.

4
3
2
65'
61'

Pół godziny do końca. Czekamy na choć odrobinę emocji w drugiej połowie.

3
1
1
1
60'

Chłań niecelnym uderzeniem z ostrego kąta zakończył kontrę Lechii.

2
2
1
58'

Sarnawśkyj pewnie broni po płaskim strzale Łyszczarza.

5
1
57'

Chaos na boisku. Z jednej i drugiej strony.

3
1
1
3
56'

Dwa kiepskie dośrodkowania Neugebauera. Pierwsze za niskie, drugie za wysokie. Cenny ten początek drugiej połowy.

1
1
1
4
54'
1
1
1
5
54'

Bezmyślny faul Żelizki w środku boiska i to kolejny zawodnik ukarany żółtą kartką.

1
1
2
4
51'

Mikulec zapędził się na połowę przeciwnika i oddał strzał zza pola karnego, ale po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki.

3
1
1
1
50'

Resovia ruszyła nieco odważniej, choć na razie nic z tego nie wynika.

1
2
1
1
47'

Chłań z łatwością ograł na skrzydle Mikulca i ten ratował się faulem taktycznym. Kartka.

5
1
1
1
47'
1
2
1
46'

Gramy!

6
czas Druga połowa
46'

1
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

5
1
1
45'

A tymczasem mamy 4:0! Ależ kontratak w wykonaniu Lechii. Mena ruszył z własnej połowy, nikt go nie dogonił i w sytuacji sam na sam dokonał egzekucji!

17
2
1
1
44'

I pierwsza dziś groźna sytuacja gości! Mazek ładnie uderzył zza pola karnego i Sarnawśkyj z trudem interweniował!

43'

Żelizko pokusił się o uderzenie z dystansu. Pindroch w niegroźnej sytuacji wypuścił piłkę z rąk, ale po chwili się poprawił.

42'

Słabszy fragment spotkania. Lechia jakby trochę odpuściła.

1
39'

Adamski strzelał z dystansu. Słabiutko. Zablokowany.

3
39'

Wrzutka na aferę w pole karne Lechii. Nie wyszedł ten stały fragment ekipie gości.

1
36'

A teraz Bobcek z powietrza obok bramki.

1
2
1
35'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Bobcka, ale nie potrafił strzelić gola z dwóch metrów. Po chwili Piła nie wykorzystał dobrej okazji.

1
1
35'

Mena miał setkę! Idealnie podał mu Neugebauer, była sytuacja sam na sam z bramkarzem, ale Kolumbijczyk za długo zwlekał ze strzałem i w porę zablokował go obrońca.

2
3
33'

Lechia nie zamierza odpuszczać. Kibice krzyczą i domagają się kolejnych bramek.

2
31'

Pół godziny za nami. Na razie Resovia jest jedynie tłem dla Lechii.

5
30'

Tym razem Neugebauer odpalił rakietę z dystansu. Końcówkami palców Pindroch wybija piłkę poza boisko.

2
27'

Bobcek strzelał z narożnika pola karnego i tym razem pewnie broni Pindroch.

1
1
25'

3:0! Resovia na kolanach. Po dośrodkowaniu Neugebauera piłkę musnął zawodnik Resovii, co zaskoczyło Pindrocha.

16
4
24'

Kolejna akcja Lechii. Podłączył się Piła, umiejętnie wycofał piłkę do Kapicia, ale ten został zablokowany i po rykoszecie futbolówka przeleciała tuż obok bramki.

3
1
22'

Piła szybko zaczął kontrę Lechii, jednak później Chłań popsuł to i zbyt mocno zagrywał do Bobcka. Resovia pogubiona.

20'

Gol! Strzelił Tomasz Neugebauer. Asystował mu Maksym Chłań.

2:0! Akcja Lechii lewą stroną, Neugebauer oddał niezbyt mocny strzał z około szesnastu metrów i fatalnie w bramce zachował się Pindroch. Powinien to złapać, ale przepuścił piłkę do bramki.

19'

Resovia jak na razie ma problemy z kreowaniem sytuacji, ale tego akurat można było się spodziewać. Grają kandydat do awansu z drużyną, która walczy o utrzymanie.

3
4
1
1
1
16'
7
16'

Gdańszczanie ruszyli z kontrą, ale podanie do Bobcka okazało się trochę za mocne. Dobrze czytał grę Pindroch i był szybszy przy piłce. W dodatku faulował go napastnik Lechii.

1
1
15'

Póki co Lechia ma olbrzymią przewagę.

8
1
1
1
1
13'

Ależ blisko drugiego gola. Idealne dośrodkowanie Kapicia i z pięciu metrów fatalnie pudłuje Bobcek!

1
2
5
12'

Ależ teraz zabawił się Mena. Niemiłosiernie kiwał obrońcę Resovii przy linii końcowej. Ostatecznie tylko korner. Za długo zwlekał z podaniem.

5
1
10'

Nieudane dośrodkowanie i piłkę wybija Lechia.

3
10'

Jedna z pierwszych akcji gości i jest rzut rożny.

2
2
7'

Długo nie trzeba było czekać. Lechia bardzo szybko przeszła do konkretów. Teraz Resovia jest pod ścianą, bo musi odważniej zaatakować.

6
1
5'

Gol! Strzelił Maksym Chłań. Asystował mu Dawid Bugaj.

Lechia szybko wychodzi na prowadzenie! Świetne otwierające podanie Kapicia do Bugaja. Ten zagrał płasko na piąty metr i spokojnie do siatki trafił Chłań!

16
5
2
3'

Już dwie akcje Lechii skrzydłami. Najpierw z lewej strony zatrzymany został Piła, gospodarze kontynuowali akcję, ale Pindroch złapał piłkę po dośrodkowaniu Meny.