Zakończony
Miedź Legnica
90+1'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Joan Roman.

Na początku doliczonego czasu Angel Rodado przypieczętował dobry występ i zwycięstwo Białej Gwiazdy strzałem na 2:0. Gospodarze wykorzystali miejsce na połowie rozbitej Miedzi, a Hiszpan pokonał Jakuba Mądrzyka płaskim uderzeniem z kilkunastu metrów. Wybór najważniejszego zawodnika meczu przestał być dyskusyjny.

29
14
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

6
3
2
2
3
86'

Nieśmiałe próby wyrównania, ale Alvaro Raton na posterunku.

8
4
1
1
85'
85'
79'

Gol! Strzelił Angel Rodado. Asystował mu Bartosz Jaroch.

W 79. minucie gospodarze doczekali się gola na 1:0, a jego zdobywcą był Angel Rodado. Napastnik Wiślaków oderwał się od Juricha Caroliny i ruszył agresywnie w kierunku piłki. Akcja bramkowa została rozegrana na prawej stronie boiska, a wrzutkę do Angela Rodado wykonał Bartosz Jaroch. W ramach cieszynki Hiszpan zrobił sobie pamiątkowe selfie.

21
12
1
78'

Mehdi Lehaire chciał strącić piłkę do bramki po wstrzeleniu Emmanuela Agbora. Nieco zbyt czytelnie pograli legniczanie, co utrudniło pokonanie uderzeniem Alvaro Ratona.

5
1
76'
74'

W końcówce spotkania pojawiło się nieco więcej ryzyka i otwartych przestrzeni. W 74. minucie Dejvi Bregu sprawdził strzałem zza pola karnego czujność Jakuba Mądrzyka.

1
70'

Odchodzące dośrodkowanie z rzutu rożnego. Całe zamieszanie zakończyło się strzałem zza pola karnego prosto w Alvaro Ratona. Próbował Iwo Kaczmarski.

2
1
69'

Przedłużone dośrodkowanie z rzutu rożnego i otworzyła się szansa na pokonanie Jakuba Mądrzyka. Blisko strzelca był do końca defensor i nie pozwolił na oddanie czystego uderzenia.

3
65'
63'

Pora na jakieś sytuacje podbramkowe, ponieważ zepsuło się to widowisko. Cały czas czegoś brakuje obu jedenastkom, kiedy otwiera się możliwość pokonania strzałem bramkarza przeciwnika.

60'

Niebezpieczne trafienie strzałem w twarz Alana Urygi.

1
1
2
1
1
59'

Kolejny faul, ale bez konsekwencji dla Bartosza Jarocha.

2
1
1
1
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Iban Salvador za przewinienie na wysokości koła środkowego.

8
4
2
2
2
53'

Początek drugiej połowy nie wyglądał przełomowo. Gra pozostawała wyrównana, a bramkarze nie znajdowali się w poważnych opałach. Dobrą szansę na pokonanie Jakuba Mądrzyka miał Szymon Sobczak, ale nie ułatwił sobie zadania przyjęciem piłki.

1
50'

Trwa walka w Krakowie.

48'

Kompletnie nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku Ibana Salvadora. Chwilę wcześniej Szymon Sobczak nie zachował się dobrze w dogodnej pozycji do pokonania Jakuba Mądrzyka.