1
2
90+5'

Gol! Strzelił Alan Uryga.

W doliczonym czasie powtórzyła się historia z pierwszej połowy spotkania. Wisła Kraków poprawiła wynik, tym razem strzałem na 2:3 Alana Urygi.

8
4
1
21
22
90+2'

Marcin Kochanek nie oszczędza zawodników. Kolejna solidna porcja doliczonych minut, choć można było mieć wobec tego wątpliwości. Przed przerwą Wiślacy wykorzystali dodatkowy czas na strzelenie gola i spróbują powtórzyć wyczyn przed zakończeniem spotkania.

2
1
1
7
8
90'

Doliczone siedem minut.

1
1
16
15
89'

Ile doliczy sędzia?

1
1
1
1
88'

Gospodarze grają bardzo drużynowo i pomagają sobie w obronie. Trudno jest sforsować tego dnia defensywę zespołu Piotra Plewni. Z kolei każda minuta przybliża do porażki bezradnych przez większą część spotkania Wiślaków.

2
1
2
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Albert Zarówny za ostre przewinienie.

1
2
3
80'

Gospodarze poradzili sobie z jeszcze jednym dośrodkowaniem.

3
1
77'

Czy Wiślacy jeszcze odpowiedzą czymś interesującym przed końcem meczu?

2
2
1
75'

Spotkanie wchodzi w decydującą fazę, a emocje na stadionie są coraz większe. Kibice są już mocno przekonani o tym, że podopieczni Piotra Plewni sprawią niespodziankę i urządzą zimny prysznic przeciwnikom.

3
2
1
2
3
74'

Gol! Strzelił Albert Zarówny.

Chrobry jest zmobilizowany w obronie i odpiera ataki przeciwnika również po zmianach personalnych. W 74. minucie Albert Zarówny dołożył gola na 3:1, który odebrał Wiślakom dużą część nadziei na zapunktowanie. Po przerwie gospodarze są nie do poskromienia.

7
4
4
3
6
72'

Żółtą kartkę otrzymał Joseph Colley za ostre przewinienie.

2
3
1
1
69'
1
96
1
1
68'

Desant zawodników ofensywnych ma pomóc Wiślakom w tworzeniu sytuacji podbramkowych.

2
1
1
66'
66'
63'

Trenerzy spoglądają coraz częściej w kierunku zawodników rezerwowych i szukają tam inspiracji na ostatnie minuty spotkania.

1
1
1
61'

Wisła Kraków przeniosła się z piłką na połowę przeciwnika, ale atakowanie nie klei się gościom. Z kolei głogowianie są nakręceni odwróceniem wyniku i nie zamierzają oddać za darmo ani jednego centymetra boiska przeciwnikom.

3
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Uryga za ostre przewinienie.

1
2
1
1
1
56'

Gol! Strzelił Mikołaj Lebedyński.

Chrobry poszedł za uderzeniem i już w 57. minucie jest na prowadzeniu 2:1 dzięki strzałowi z rzutu karnego Mikołaja Lebedyńskiego. Doświadczony napastnik wziął na siebie odpowiedzialność za wykonanie jedenastki przyznanej za faul Alvaro Ratona. Na trybunach wybuchała duża radość, ponieważ gospodarze zaczęli bezwzględnie punktować faworyta.

4
2
1
4
55'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Raton za sprokurowanie rzutu karnego.

1
2
1
1
55'

Będzie wielka szansa na drugiego gola dla głogowian. Rzut karny dla Chrobrego!

1
50'

Tym samym Biała Gwiazda musi ponownie organizować się do atakowania.

1
48'

Gol! Strzelił Szymon Bartlewicz.

Drużyna z Głogowa nie zamierzała poddać się i w szatni nastawiła celownik na bramkę Wiślaków. W 48. minucie padła zasłużona bramka na 1:1 dla Chrobrego. Tym razem Alvaro Raton okazał się już bezradny między słupkami, a Szymon Bartlewicz cieszył się z wykorzystania pierwszej z dwóch sytuacji podbramkowych w meczu.

2
1
1
2
4
48'

Niebawem przekonamy się, jaki plan na drugą połowę meczu przygotowali piłkarze obu drużyn. Chrobry Głogów musi przede wszystkim podkręcić skuteczność. Z kolei przyjezdni albo poszukają drugiego, nokautującego ciosu, albo skoncentrują się na dowiezieniu przewagi do ostatniego gwizdka.