Piłkarze Lechii szanują piłkę i kradną cenne minuty.

6
1
4
00+5'

Zjawiński zagrał głową, Mena biegł po piłkę w kierunku pola karnego, ale piłkę złapał Gostomski.

2
2
4
5
90+4'

Nieudany strzał piłkarza Górnika.

15
5
2
2
90+4'

Lechia przerywa akcję Górnika faulem.

7
1
2
2
3
90+3'

Gąska zagrywał z rzutu wolnego. Górnik oddał dwa strzały, ale Podliński i Warchoł nie trafili czysto w piłkę. Od bramki Sarnawśkyj.

6
3
1
1
90+1'

Akcja Górnika Zabrze! Do piłki doszedł Starzyński, który miał pierwszy kontakt z piłką. Doskonale obronił Sarnawśkyj!

8
13
1
2
3
90+1'

Na spalonym Zjawiński.

1
1
2
4
3
90'

Arbiter przedłużył czas gry o minimum 5 minut.

2
2
1
3
4
89'

Krótko rozegrany rzut wolny Lechii, która po kilku podaniach straciła piłkę.

1
1
1
2
3
88'

Durmus sfaulował pędzącego z kontratakiem Zjawińskiego.

4
2
1
1
5
87'

Akcja Górnika, ale Młyński na spalonym.

2
6
1
1
86'

Piłkarze Górnika próbują grać atakiem pozycyjnym, ale niewiele z tego wynika.

2
4
3
84'

Gol! Strzelił Rifet Kapić. Asystował mu Maksym Chłań.

Lechia Gdańsk wyszła na prowadzenie! Po podaniu Maksyma Chłania Rifet Kapić nawinął rywala i uderzył precyzyjnie na bramkę rywala!

24
13
1
2
3
70'

Wielka szansa Górnika! Mateusz Młyński podawał w kierunku będącego bardzo blisko bramki Warchoła, jednak posłał piłkę za plecami napastnika!

4
5
1
3
78'

Bednarczyk zagrywał piłkę w pole karne Lechii, tam jednak byli tylko trzej gdańszczanie.

2
4
1
1
76'

Mena zagrał w pole karne rywala, tam jednak spokojnie piłkę wybił zawodnik Górnika.

2
1
4
5
76'

Długa akcja Lechii zakończona mocno nieprecyzyjnym podaniem Kapicia w kierunku Chłania.

1
2
2
74'

Obiecująca akcja Górnika. Z ostrego kąta strzelał Durmus, ale nie trafił w światło bramki celując w długi róg.

1
2
1
1
73'

Akcja Górnika, Bednarczyk stracił piłkę w polu karnym Lechii.

1
2
72'

Z rzutu rożnego zagrywał Kapić, strzelał Bobcek, ale nie trafił w światło bramki.

1
2
2
72'

Wrzutka Kałahura w pole karne, piłkę na rzut rożny wybił Durmus.

2
2
1
70'

Młyński bardzo dobrze powstrzymał rywala pod własnym polem karnym.

2
2
2
69'

Rzut rożny dla Lechii Gdańsk. Piłka do Chindrisa, który wybił ją za pole gry.

1
1
1
2
3
68'

Od kilku minut niewiele dzieje się na boisku.

1
1
1
65'

Rzut wolny z 18. metra dla Lechii. Tomasz Neugebauer przymierzył tuż nad poprzeczką!

3
1
2
3
4
64'

Kapić faulowany przez Młyńskiego tuż przed polem karnym rywala. Szansa dla Lechii.

1
1
63'

Mena zagrywał piłkę do Chłania, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Bednarczyk.

1
1
62'

Deja uderzał niecelnie po rzucie wolnym Górnika.

2
1
61'

Mena zabrał piłkę Durmusowi i poszedł z akcją. Kolumbijczyk próbował wstrzelić piłkę w pole karne do Bobcka, ale tam był dobrze ustawiony Gostomski.

2
1
59'

Mena zagrywał w pole karne, ale Chłań nie potrafił przyjąć odpowiednio piłki. Po chwili Kałahur sfaulował Gąskę.

1
1
59'

Z rzutu rożnego zagrywał Rifet Kapić, strzelał głową Andrei Chindris, ale posłał futbolówkę tuż obok słupka.

1
1
1
58'

Z rzutu wolnego piłkę zagrywał Neugebauer, Klemenz skoczył najwyżej w polu karnym i wybił na rzut rożny.

1
2
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bednarczyk. Za faul na Chłaniu.

3
2
1
56'

Adam Deja wrzucał piłkę z rzutu wolnego, ale ofensywny faul Roginicia na Olssonie przerwał akcję Górnika.

2
2
55'

Po błędzie Olssona do piłki doszedł Roginić, jednak nie potrafił zachować się dobrze w polu karnym rywala.

2
2
1
54'

Na spalonym piłkarz Górnika.

3
2
1
53'

Cisse uderzył w szyję Bobcka, ale sędzia tego nie zauważył i nawet nie przyznał faulu.

2
2
4
52'

Kapić wraca na boisko. Gramy dalej.

3
1
1
1
51'

Uraz Kapicia po zderzeniu kolanem w kolano z Olssonem. Nad kapitanem Lechii intensywnie pracuje sztab medyczny Lechii.

2
1
1
49'

Durmus wyszedł z piłką za pole gry, po czym wrzucił ją w pole karne. Adam Deja uderzył celnie, ale świetnie obronił Sarnawśkyj, który może żałować że ta obrona nie będzie mu się wliczała do not.

2
1
48'

Od pierwszych minut drugiej części meczu piłką grają gospodarze, ale nie potrafili się długo przebić pod pole karne rywala. W końcu Młyński wywalczył rzut rożny.