(0:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Nie było niespodzianki w La Lidze. Real Madryt w wyjazdowej potyczce z rewelacyjnym beniaminkiem Las Palmas długo męczył się. Gospodarze prowadzili, ale Królewscy odwrócili losy potyczki i wygrali 2:1.

6
2
90+9'
2
2
2
3
90+7'

Gospodarze nie są w stanie przedostać się pod bramkę Realu. Goście coraz bliżej wygranej.

8
5
1
90+7'
2
2
1
2
90+6'
Maximo Perrone #8
7
3
1
1
1
90+4'

Ruedigerowi coś strzyknęło. Przerwa w grze, ale za moment wracamy do meczu.

1
2
1
90+2'

Real ma wszystko pod kontrolą. Królewscy coraz bliżej wygranej.

8
4
1
90'

Pogramy jeszcze przez 8 minut.

2
2
1
1
1
89'
89'

Piłka na połowie Realu, ale wszystko dzieje się daleko od bramki Łunina.

2
1
1
89'
wchodzi Wchodzi
Sory Kaba #16
schodzi Schodzi
Javi Munoz #5
1
86'

Akcja gospodarzy, ale dość chaotyczna. Zabrało zdecydowania. Piłkę przejęli Królewscy.

2
1
1
84'

Gol! Strzelił Aurelien Tchouameni. Asystował mu Toni Kroos. A jednak Real! Po dograniu z rzutu rożnego Aurelien Tchouameni głową wpakował piłkę do bramki.

14
11
2
2
3
83'

Szarżował Vinicius, strzał z pola karnego został zablokowany i będzie tylko korner dla Królewskich.

3
1
82'
2
3
1
81'
80'

Sporo chaosu pod polu karnym gospodarzy. Brakowało spokoju miejscowym, ostatecznie gracze Las Palmas cało wyszli z opresji.

78'
Marc Cardona #19
1
1
78'
Pejino #24
1
1
75'

To już tylko kwadrans do końca. Która z drużyn będzie w stanie zadać decydujący cios?

2
4
2
1
73'

Groźnie na przedpolu bramki gospodarzy. Zabrakło uderzenia, a sędzia dostrzegł jeszcze faul w ataku.

2
1
1
3
71'

Vinicius do Joselu, który uderzył głową ponad bramką. Dodatkowo był jeszcze spalony.

1
1
1
70'

Gra przeniosła się do środka pola. Ponownie nikt nie chce ryzykować. Czy Real stać będzie na kolejny zryw?

3
1
69'
Enzo Loiodice #12
Alberto Moleiro #10
69'
Juanma Herzog #31
67'

Rodrygo trafił w twarz rywala. Sędzia kolejnej kartki nie pokazał., a mógł to uczynić.

1
1
65'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Eduardo Camavinga. Dogranie Camavingi do Viniciusa, a ten z trudnej pozycji uderzył perfekcyjnie! 1:1!

9
6
2
1
2
64'

Vinicius starał się przelobować bramkarza. Zbyt blisko i nie było miejsca na błąd. Piłka poszybowała ponad bramką.

1
3
1
63'

Real rzucił się do odrabiania strat. Gospodarze bronią się coraz głębiej.

1
61'

Już możemy grać. Sytuacja została opanowana. Mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy.

2
1
60'

Przerwa w grze. Jeden z kibiców gospodarzy potrzebował pomocy.

60'
59'
57'

Carvajal wpakował piłkę do bramki. Gola jednak nie ma. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
3
56'

Gorąco na boisku. Gospodarze z pretensjami do sędziego. Oby się bez kolejnych kartek.

55'
Kirian Rodriguez #20
1
2
54'

Gospodarze chcieli pójść za ciosem. Strzał z dystansu Ramireza poszybował ponad bramką.

2
53'

Gol! Strzelił Javi Munoz. Asystował mu Sandro Ramirez. Czy to niespodzianka? Szybka akcja gospodarzy. Ze skrzydła dogrywał Ramirez, a strzał Munoza jeszcze otarł się o nogę Nacho. Piłka zmyliła bramkarza i wpadła do bramki! 1:0!

5
5
2
3
7
52'

Real po przerwie jeszcze nie zagroził beniaminkowi. Za to gospodarze coraz bardziej pazerni.

1
1
2
49'

Kolejne zagrożenie pod bramką Realu. Łunin dobrze interweniował na przedpolu.

3
1
47'

Groźna akcja gospodarzy, najpierw zabrakło dokładności. Po chwili strzał Munira z pola karnego obronił Łunin.