(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Takie mecze zapadają w pamięci. W wyjazdowej potyczce z Atletico Madryt Robert Lewandowski zdobył gola i zaliczył dwie asysty. FC Barcelona wygrała 3:0!

97
38
11
3
4
komentarz

Lewandowski uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeleciała tuż obok słupka!

22
8
10
15
8
90+3'
CZERWONA KARTKA

Faul taktyczny na Roque i Atletico zagra w dziesiątkę.

42
27
12
4
8
90+1'

Gundogan uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów. Dobrze ustawiony Oblak pewnie interweniował.

9
3
6
9
16
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

29
9
6
5
8
89'
23
13
3
4
4
88'

Gundogan dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę wybili obrońcy.

7
4
7
4
10
85'

Zamieszanie w polu karnym. Odbita piłka trafiła do Saula, ale ten spudłował!

13
14
10
6
7
83'

Czujny w defensywie Cubarsi, który w ostatnim momencie wybił piłkę z okolic przedpola!

29
15
7
4
7
82'
5
81'

Roque starał się szarżować, zabrakło dynamiki i piłkę przejęli gospodarze.

3
3
8
8
7
82'
5
2
5
1
1
79'

FC Barcelona przy piłce, Atletico bezradne. Przed momentem Yamal w polu karnym, ale jego podanie przyblokował obrońca.

16
8
10
6
8
76'
13
7
5
4
5
76'
14
4
8
2
2
76'

Correa uderzył z dystansu. Piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i wyszła na korner.

2
1
2
1
1
74'

Rzut wolny dla Barcelony. Dogranie w pole karne, ale dobrze zachował się Witsel, który wybił piłkę.

5
6
4
10
15
72'

Próba z dystansu Depay'a, ale także niecelna. Szukają swojej nadziei gospodarze.

14
13
2
4
4
71'

Barrios uderzył z dystansu po dograniu Correi, ale wysoko ponad bramką Barcelony.

18
13
8
7
7
70'

Oblak kilka metrów przed bramką zatrzymał szarżującego Lewandowskiego.

9
7
17
18
26
68'

Wydaje się, że w meczu jest już posprzątane i Barcelona nie pozwoli sobie zrobić krzywdy.

66
28
3
3
6
66'
5
4
7
5
2
65'

Gol! Strzelił Fermin Lopez. Asystował mu Robert Lewandowski. Atletico na kolanach! Lewandowski dośrodkował z prawej strony wprost na głowę Lopeza, a ten niczym Andrzej Szarmach pięknie do siatki! 0:3!

271
112
21
10
12
63'

Lewandowski w polu karnym zwiódł Savicia, ale z ostrego kąta źle uderzył.

30
12
21
22
21
61'
16
11
6
2
3
60'
26
13
2
2
1
60'

Correa uderzał, jednak zbyt pochopna decyzja i bez zagrożenia.

4
6
3
1
4
59'

Groźne wyjście Barcelony, zagranie do Felixa, który jednak nie był w stanie odegrać skutecznie piłki do Lewandowskiego.

7
3
11
10
8
58'
Rodrigo Riquelme #25
2
2
2
1
3
58'
4
1
1
1
1
56'

Dobrze w defensywie zachował się Cubarsi, który przerwał kolejną groźną akcję Atletico.

22
6
4
2
2
53'

Kapitalnie ter Stegen po strzale Llorente i przy dobitce. Po drugim strzale Depay był na spalonym.

31
12
8
2
5
52'

W końcu Atletico. Strzał Riquelme sparował ter Stegen.

17
6
9
4
6
51'

I już pojawiają się telefony i maile oraz listy z pytaniem: Jak z Lewandowskim? Odpowiadamy: Wszystko ok. Polak wpadł na bandę, ale pozbierał się.

37
17
7
8
6
51'

Fermin zbyt wysoko wrzucił piłkę, szukał jej jeszcze Lewandowski, ostatecznie wpadł na bandę reklamową.

4
4
16
4
7
49'

Kolejna próba Barcelony, tym razem dobrze zachowała się obrona trochę podłamanego Atletico.

24
15
6
4
7
47'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Raphinha. Ercik, Bercik, gol Robercik! Strata de Paula, Raphinha po chwili zagrał do Lewandowskiego, a Polak strzałem od słupka podwyższył prowadzenie Barcelony! 0:2!